Velux stoglangiai

Domina kokybiški stoglangiai, kurie namams suteiks daugiau šviesos, apsaugos nuo šilumos praradimo? Turime sprendimą.

Mūsų asortimente Jūsų laukia platus VELUX stoglangių pasirinkimas. Visi jie pagaminti iš aukštos kokybės produktų, yra atsparūs aplinkos poveikiui, gali būti eksploatuojami ilgus metus.


 

Kuo ypatingi Velux stoglangiai?

 

VELUX – tai prekės ženklas, vertinamas visoje Europoje ir už jos ribų. Tai daugiau nei 80 metų praktinę patirtį sukaupęs gamintojas, kuris siūlo aukščiausios kokybės stoglangius už prieinamą kainą. VELUX produktų kokybė kalba pati už save: tai laiko išbandymus puikiai atlaikantys stogo langai, kurie džiugina patvarumu, gera estetika ir moderniais techniniais sprendimais!

 

VELUX turėtų būti Jūsų pirmuoju pasirinkimu, nes:

 

 • Daugiau šviesos Jūsų namams: Jūsų namai bus jaukūs ir šviesūs. Lyginant su konkurentais, pro VELUX stogo langus į patalpas patenka gerokai daugiau natūralios dienos šviesos.
 • Puiki estetika: tai tiesiog idealus šviesos, gaivaus oro ir aiškaus vaizdo derinys, kuris derės prie bet kokio stiliaus namų aplinkos. Mūsų parduotuvėje rasite įvairaus stiliaus, formų stoglangius, todėl kiekvienas ras ką išsirinkti. Tai ekonominiai stoglangiai, stogo liukai, panoraminiai langai ir dar daugiau!
 • Nekintanti kokybė: atnaujinant langus, jų ilgaamžiškumas yra vienas didžiausių prioritetų. Su VELUX galite būti ramūs: tai aukščiausios kokybės mediniai stoglangiai, kurie apdorojami dar gamybos metu. Langai, kurių rėmas pagamintas iš medienos, yra saugomi papildomai. Mediena impregnuojama, dažoma, lakuojama, padengiama specialiomis medžiagomis, kurios apsaugo nuo drėgmės, UV spindulių, kitų aplinkos veiksnių ir prailgina estetines bei technines stoglangio savybes.
 • Pažangūs sprendimai: VELUX gerokai lenkia savo konkurentus automatizuotų langų mechanizmų gamyboje. Visi VELUX stogo langai ir jų priedai gali būti valdomi vos vienu mygtuko paspaudimu – atraskite modernų komfortą!
 • Išmanu, bet paprasta: VELUX stoglangių valdymo technologija yra moderni, tačiau ja naudotis išties nesudėtinga – tereikia išsaugoti nustatymus ir stogo langai paklus Jums!
 • Langai be defektų: galite būti ramūs dėl savo pirkinio kokybės. VELUX kompanijoje kiekvienas gaminys patikrinamas pagal griežtą protokolą, norint išvengti broko, defekto ir kitų nesklandumų.
 • VELUX stoglangiai gera kaina: bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintoju, todėl savo pirkėjams galime pasiūlyti kokybiškus produktus žemomis kainomis.

 

Platus stoglangių pasirinkimas

 

Skirtingų dydžių ir dizaino VELUX stoglangiai, kurie tiks kiekvienai situacijai. Kviečiame susipažinti su TOP 5 pirkėjų mėgstamiausiais gaminiais:

 

Standart, Standart plus, Premium Stoglangiai

 

Standart – ekonomiškas variantas, kuris žavi savo praktiškumu, gera kaina ir dizaino paprastumu. Pagamintas iš klijuotos pušies medienos, rėmas padengtas 2 lako sluoksniais. Turi vėdinimo sklendę oro cirkuliacijai, modernų valdymo mechanizmą ir kitus komponentus, būtinus sandarumui ir komfortui.

Labai stilingas, iš patvarių medžiagų pagamintas stoglangis, kurio rėmai padengti balta poliuretano danga, atsparia UV spinduliams, drėgmei, mechaniniams pažeidimams.  VELUX stoglangius rekomenduojame rinktis stogams, kurių nuolydis yra mažesnis nei 35°. Šiuos langus paprasta prižiūrėti, be to, jie fiksuojasi net trijose padėtyse (pasirinktinai 5°, 15° ir 30°). Viskas Jūsų patogumui!

Natūralios pušies rėmas ir klasikinis dizainas tiks bet kokiam interjerui. Tai daugelį metų populiariausių VELUX stogo langų sąraše išliekantis gaminys, kuris Jūsų tikrai nenuvils. Patogus valdymas, lengvai pasiekiamos lango rankenos, nepriekaištingas padengimas dažų arba lako sluoksniu suteiks ilgaamžiškumą ir geriausią estetiką.

 

Stogo liukai

 

Praktiškas, nedidelis, tačiau funkcionalus variantas. Iš pušies medienos pagaminti VELUX stogo liukai yra kompaktiški, bet suteikia pakankamai šviesos ir leidžia džiaugtis miesto ar gamtos kraštovaizdžiu. Patogus valdymo mechanizmas, geras priėjimas ant stogo, moderni vėdinimo sistema.

 

Panoraminis stoglangis

 

Šie iš natūralios skandinaviškos pušies medienos pagaminti VELUX stoglangiai padeda transformuoti kambario erdvę ir leidžia mėgautis įspūdingu vaizdu. Dėl unikalios konstrukcijos, vaizdo niekas neužstos. Taip pat įmontuota moderni vėdinimo sistema: į patalpą pateks šviežias oras, tačiau išvengsite dulkių ir vabzdžių!

Tai – tik keli mūsų siūlomi produktai. Neabejojame, kad UAB „Vidara“ asortimente rasite ir daugiau stogo langų savo namams!

 

Medinių langų rėmo priežiūra

 

Dauguma VELUX stogo langų rėmų pagaminti iš medienos. Norint, kad rėmas atrodytų puikiai, verta atkreipti dėmesį į kelis ekspertų patarimus:

 • Perdažymas: dažai bei lakas ilgainiui blunka ir dėvisi, todėl kas 4 – 6 metus (esant poreikiui, tai galite daryti ir dažniau), reikėtų pakartotinai nulakuoti ir/arba perdažyti lango rėmą.
 • Papildoma priežiūra: jeigu langus ir langų rėmus labiau veikia tiesioginiai UV spinduliai, drėgmė ir kiti nepalankūs aplinkos veiksniai, langų būklę vertinkite dėmesingiau, lakavimą/dažymą ir kitus priežiūros darbus gali tekti atlikti kiek dažniau.
 • Atsargumo priemonės: jeigu langų rėmus atnaujinate savarankiškai, prieš atliekant darbus gerai izoliuokite gumines lango tarpines. Priešingu atveju ant jų gali nutekėti lakas, dažai. Tai pažeis tarpines, sumažins jų efektyvumą.

 

Stiklo valymas

 

Stiklo paketai nereikalauja dažnos priežiūros, juos valyti patogu ir paprasta. Siūlome atsižvelgti į kelias rekomendacijas ir patarimus:

 • Valymo priemonės: lango valymui rekomenduojame rinktis švelnaus audinio šluostę arba minkštą kempinėlę. Naudokite langams skirtą valiklį ir vandenį. valant stiklo paketą, nenaudokite agresyvių, cheminių valiklių kurių sudėtyje yra šveičiančių dalelių. Valydami purvą, kitus nešvarumus, tam naudokite vandenį.
 • Vanduo: VELUX stiklo paketai nėra lepūs, tačiau geriausių rezultatų pasieksite naudojant minkštesnį vandenį. Jeigu iš čiaupo bėga kietas vanduo, jį suminkštinsite sumaišę su nedideliu kiekiu švelnaus skalbiklio. Jeigu naudojate kietą vandenį, užbaigus lango valymą kruopščiai nusausinkite vandens likučius.
 • Išorinio stiklo valymas: stoglangio varčią reikia apversti 180 laipsnių kampu. Tuomet įstumkite stūmoklį į įvorę rėmo apačioje. Tai užfiksuos varčią valymo padėtyje, suteiks patogų priėjimą ir leis saugiai ir veiksmingai nuvalyti stiklą.

 

Kiti stogo langų priežiūros darbai

 

 • Tarpinės valymas: 1 – 2 kartus per metus išvalykite tarpinę: pašalinkite lapus, šakeles, spyglius ir kitas nuokritas. Tai užtikrins švarą ir leis lietaus vandeniui sklandžiai nutekėti.
 • Oro filtro priežiūra: norint užtikrinti gerą oro ventiliaciją, nepamirškite išvalyti oro filtro. Jis nuimamas ir plaunamas naudojant švelnias valymo priemones. 
 • Stiklo apsauga: kad stoglangiai tarnautų ilgiau, venkite stiklo paketo sąlyčio su kietais, aštriais objektais: šie gali subraižyti lango paviršių.

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.