Difuzinė stogo plėvelė

Dengiant stogą, vienas svarbiausių prioritetų – užtikrinti jo sandarumą, kad namuose visada būtų jauku ir šilta. Montuojant stogą, verta pasirūpinti difuzine plėvele. Tai medžiaga, kurios dėka būstas žiemą nepraras šilumos. Vasarą plėvelė atspindi saulės spindulius, tad namuose išsilaiko vėsesnis oras.


 

Kodėl verta rinktis difuzinę plėvelę?

 

Kiekviena UAB „Vidara“ asortimente esanti stogo plėvelė pasižymi šiais privalumais:

  • Nepraleidžia drėgmės. Gyvenant lietingo klimato zonoje, labai svarbu, kad stogas izoliuotų ne tik šaltį, karštį, bet ir nepageidaujamą drėgmę. Būtent drėgmės sugeriamumas yra svarbiausia difuzinės plėvelės savybė. Siūlome ypač sandarias stogo plėveles, kurios apsaugos nuo kritulių ir vandens garų poveikio.
  • Apsaugo nuo mikroorganizmų. Plėvelė stogui apsaugo vidines namo konstrukcijas nuo drėgmės, vandens garų. Tai reiškia, kad nesusidaro palanki terpė kenksmingų mikroorganizmų atsiradimui ir vystymuisi, o stogo bei namo konstrukcijos išlieka nepažeistos, tarnauja ilgiau.
  • Sustiprina šilumos izoliacijos poveikį. Dėl difuzinių plėvelių vėjo izoliacinių savybių sumažėja oro konvekcija, todėl pagerėja šilumos izoliacinės medžiagos funkcinės savybės.
  • Optimali temperatūra namuose. Visos šios stogo plėvelės savybės leidžia mėgautis sausu ir šiltu pastato klimatu visais metų laikais.
  • Ir šildo, ir vėsina. Kokybiška stogo plėvelė apsaugos nuo energijos nuostolių šaltuoju metų laiku ir maloniai vėsins vasarą. Ji atspindi UV spindulius, todėl padės išvengti didelio karščio Jūsų namuose.
  • Išlieka tvirtos bėgant metams. Perkant stogo plėvelę, labai svarbu įsigyti ilgaamžį produktą, kuris nebijo permainingų klimato sąlygų, stipraus vėjo, mechaninių pažeidimų ir kitų negandų. Siūlome kruopščiai atrinktas ir patikrintas difuzines plėveles, kurios atlaiko sudėtingas orų sąlygas, ilgus metus išlieka tvirtos ir išsaugo savo geriausias technines savybes.

Susisiekite su mūsų komanda jau šiandien ir plačiau susipažinkite su difuzinių plėvelių privalumais!

 

Plėvelės stogams: dažniausios problemos

 

Nors kokybiška, tinkamai sumontuota plėvelė tarnauja patikimai, nepasirūpinus tinkamų patalpų vėdinimu, pasirinkus prastesnės kokybės plėvelę ar/ir netinkamai ją sudėjus, galite susidurti su įvairiomis problemomis. Nutarėme aptarti dažniausiai pasitaikančias:

 

Drėgmės kondensavimasis vidinėje plėvelės pusėje

 

Šaltuoju metų laiku atliekant, remonto, apdailos darbus vidaus patalpose (pavyzdžiui, tinkuojant, glaistant ar dažant kambario sienas ir joms džiūstant), neretai išsiskiria daug drėgmės. Jeigu, taupant namų šilumą, langai nėra atidaromi, drėgmė vis tiek turi išeiti: per izoliacijos sluoksnius ji pakyla iki pat stogo plėvelės. Nors difuzinė plėvelė pagaminta iš laidžių medžiagų, ji negali vienu metu praleisti itin didelio drėgmės kiekio į aplinką, todėl ant jos paviršiaus susidaro kondensatas.

Sprendimas: išsiaiškinkite drėgmės kaupimosi priežastis, užtikrinkite gerą vėdinimą ir dar kartą patikrinkite, ar izoliacinė plėvelė yra pakankamai sandari.

 

Plėvelė praleidžia vandenį

 

Jeigu pastebėjote, kad lietui lyjant ar sningant plėvelė sudrėksta, ji neatlieka esminės savo funkcijos.

Sprendimas: patikrinkite difuzinę plėvelę. Gali būti, kad ji uždėta bloga puse. Išorinėje plėvelės pusėje turėtų būti logotipai ir pavadinimai. Jeigu jų nematote, tikėtina, kad plėvelė uždėta neteisingai ir montavimo darbus teks atlikti iš naujo.

Dar viena problemos priežastis gali būti netinkamai parinktas produktas: pavyzdžiui, naudojama ne stogui, o sienoms skirta plėvelė.

 

Difuzinė plėvelė stogui pagal kiekvieno poreikius

 

Mūsų asortimente rasite įvairių tipų difuzines plėveles geromis kainomis. Galime pasiūlyti ne tik savo (VIDARA), bet ir kitų prekės ženklų difuzines plėveles, kurios pasižymi aukšta kokybe ir itin geromis izoliacinėmis savybėmis.

Tai Tyvek (JAV) ir Ruukki (Suomija). Abu šie gamintojai palankiai vertinami visoje Europoje ir už jos ribų. Jų siūlomos stogo plėvelės yra atsparios atmosferos poveikiui, mechaniniams pažeidimams ir gali būti eksploatuojamos atšiauriomis klimato sąlygomis ilgus metus.

DUK

Atsakome į pirkėjams rūpimus klausimus apie stogo plėveles.

Kodėl difuzinė stogo plėvelė tokia svarbi?

Pagrindinė difuzinių plėvelių funkcija – apsaugoti stogo konstrukciją bei termoizoliacinį sluoksnį. Dengiant bet kokią pasirinktą stogo dangą, visi stogo dangų gamintojai savo instrukcijos reikalauja įrengti ventiliuojamą oro tarpą ir naudoti specialias stogo plėveles.

Kokiomis techninėmis savybėmis turi pasižymėti stogo plėvelė?

Viena iš pagrindinių difuzinių plėvelių savybių – drėgmės sugeriamumas. Savo klientams siūlome aukštos kokybės, tvirtas plėveles, pagamintas iš kelių sluoksnių. Šie sluoksniai yra sukurti taip, kad bet kokia atsiradusi drėgmė kuo greičiau būtų sugeriama ir pernešama į stogo plėvelės paviršių – į ventiliacinį oro tarpą ir pašalinama į lauką.

Kokio gamintojo plėvelė stogui yra geriausia?

Savo asortimente turime modernias ir tvirtas Ruukki, Tyvek bei VIDARA prekės ženklų difuzines plėveles. Visos jos patikimos ir efektyvios, įvertintos ekspertų, praėjusios ne vieną testavimo etapą.

Taip pat verta paminėti, kad kai kurios stogo plėvelės turi papildomas funkcijas (pvz. Vidara Pro, Ruukki 175 FIX, Ruukki 145 FIX) – integruotas lipnias juostas, kurios pagreitina bei palengvina plėvelės montavimą, užtikrina, kad ji laikysis itin tvirtai ir patikimai.

Kiek kainuoja stogo plėvelė?

Difuzinės plėvelės kaina nustatoma individualiai. Ji priklauso nuo įvairių veiksnių, tokių kaip reikalingas produktų kiekis, medžiagų kokybė, sluoksnių skaičiaus ir gamintojas.

Nepaisant to, užtikriname, kad UAB „Vidara” prekybos skyriuose rasite aukščiausios kokybės difuzines plėveles ir kitus patikimus produktus Jūsų stogui geromis kainomis. Jeigu domina tiksli difuzinės plėvelės kaina, ją nurodys UAB „Vidara” specialistai. Kreipkitės dabar.

Kaip vyksta plėvelės montavimas? Kokia darbų trukmė?

Plėvelės montavimas nėra ilgas ir sudėtingas. Paprastai visos plėvelės montuojamos kabėmis. Tiksli darbų trukmė priklauso nuo apimties, tačiau dažniausiai plėvelę sumontuoti pavyksta per keletą valandų.

Į kokius veiksnius atsižvelgti ieškant patikimos stogo plėveles?

Renkantis stogo dangos plėvelę svarbu atkreipti į dėmesį į stogo dangos pasirinkimą ir jau minėtus kriterijus: plėvelės išmatavimus, vandens garų pralaidumą, medžiagos svorį, atsparumą vandeniui bei ugniai, kenksmingos UV spinduliuotės stabilizacijai.

Kaip išsirinkti geriausią stogo plėvelę?

Kiekvienas stogas yra individualus, todėl vieno, visiems tinkančio produkto paprasčiausiai nėra. Difuzinė plėvelė stogui turėtų būti parenkama pagal jūsų stogo dangą.

Sunku pasirinkti? Galime padėti. Jums geriausią produktą parinks mūsų vadybininkai atsižvelgiant į plėvelės išmatavimus, vandens garų pralaidumą, medžiagos svorį, atsparumą vandeniui bei ugniai, UV stabilizacijai. Susisiekite ir rasime Jums geriausią sprendimą!

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.