Plieninė stogo danga

Plieninė stogo danga - tai išskirtinės išvaizdos stogo danga. Ji gali būti čerpinio profilio, valcuoto profilio, trapecinio profilio arba falcinio profilio. Ši stogo danga gali turėti įvairų padengimą: Poly, Purex, Pural, Pural Matt... Tai puiki stogo danga už prieinamą kainą. Bendradarbiaudami su Ruukki galime pasiūlyti aukštos kokybės plieninę stogo dangą

 

Filtrai


 

 

 

 


 

 Plieninė stogo danga – kodėl verta ją rinktis?

 

Ši stogo danga išsiskiria daugybe privalumų. Pateikiame pagrindinius iš jų:

 • Ilga tarnavimo trukmė – skardiniai stogai yra sutverti tarnauti ilgus metus: 40-70 metų ir ilgiau!

 • Patvarumas – tinkamai sumontuota plieninė stogo danga atlaiko net uraganinį vėją. Pasirinkus plieninį stogą, pamirškite rūpesčius: dažnai remontuoti ir ypatingai prižiūrėti stogo tikrai neteks.

 • Maksimalus saugumas – tai nedegi medžiaga, todėl nėra pavojaus, kad dėl žaibo ar kitų reiškinių stogas užsidegs.

 • Draugiška aplinkai medžiaga – plieniniai stogai gaminami iš nekenksmingų žaliavų ir gali būti 100 proc. perdirbami.

 

Skardinė stogo danga: ko reikia kokybei?

 

Mūsų vizija – skardinė stogo danga, nepralenkiama savo kokybe ir tarnaujanti patikimai. Būtent todėl dirbame su pasaulinio prekės ženklo gamintoju – Ruukki. Tai laiko patikrintas gamintojas, kuris investuoja į naujausias technologijas ir kuria ilgaamžius, gamtai bei žmogui draugiškus produktus.

 

Skardiniai stogai: ką būtina žinoti?

 

Ieškodami patikimo skardinio stogo, dėmesį kreipkite į šiuos veiksnius:

 • Gamintojas – įsitikinkite, kad stogo dangą projektavo gerą reputaciją turintis gamintojas: nuo to priklauso būsimo stogo estetika, kokybė, tarnavimo trukmė ir ekologija.

 • Kaina – plieninės stogo dangos kaina gali labai skirtis, tačiau mūsų asortimentas itin platus, todėl tikrai galėsite išsirinkti būtent Jums tinkamiausią ir prieinamą variantą.

 • Eksperto patarimas – dvejojate, nes sunku išsirinkti? Ne bėda: mūsų stogo dangų ekspertai mielai suteiks išsamų ir profesionalų patarimą, tad sprendimą priimsite lengviau!

 

Kuo pirkėjus žavi skardinis stogas?

 

Plieniniai stogai labai populiarūs Lietuvoje. Ir tikrai ne be priežasties! Jie pirkėjus patraukia tiek savo dizainu, tiek atsparumu. Šie stogai gali turėti įvairų padengimą (Poly, Matt Poly, Crown BT, Pural Matt ir kt.), be to, išsiskiria itin prieinama kaina ir savo patvarumu. Skardinis stogas – tai puikus pasirinkimas, užtikrinantis ne tik išskirtinę stogo išvaizdą, bet ir tvirtumą prieš permainingus lietuviškus orus. Tai – skardinė stogo danga, kurią renkasi profesionalai!

 

Kuo išsiskiria profiliuota skarda?

 

Skardinė stogo danga gali būti profiliuota. Ką tai suteikia Jums?

Profiliuota skarda garantuoja tai, kas svarbiausia – neribotą pritaikomumą bet kokiam stogui. Mūsų asortimente yra profiliuota plieninė stogo danga, kuri gali būti čerpinio, valcuoto, trapecinio arba falcinio profilio. Pasiūla išties nemaža! Pas mus rasite palankiausią profiliuotos skardos kainą.

 

 Profiliuotos skardos kaina

 

Domina profiliuotos skardos kaina? Didžiuojamės, būdami oficialiais suomių gamintojų Ruukki atstovais. Šio prekės ženklo produktus pas mus galite įsigyti išskirtinėmis sąlygomis! Kainą sužinokite susisiekus. Taip pat savo klientams visada pateikiame puikių pasiūlymų ir kitoms stogo dangoms.

 

Ką svarbu žinoti apie profiliuotą stogo dangą?

 • Patikimi gamintojai – mūsų asortimente – Suomijos gamintojo Ruukki profiliuota stogo danga. Tai visame pasaulyje palankiai vertinamas gamintojas, pelnęs ne vieną tarptautinį įvertinimą.

 • Ilgaamžiškumas – skardos profiliai yra papildomai padengti apsauginėmis priemonėmis, kurios prailgina dangos eksploatacijos trukmę, padidina atsparumą korozijai, UV spinduliams ir kitam kenksmingam aplinkos poveikiui.

 • Pritaikomumas – profiliuotą skardą galima naudoti įvairių formų, dydžių, konstrukcijos stogams, todėl tai išties universalus produktas. Nepriklausomai nuo stogo stiliaus ir individualių estetinių poreikių, mūsų asortimente tikrai rasite ką išsirinkti.

 • Kokybė – ši danga, pagaminta iš kruopščiai atrinkto, aukščiausios kokybės plieno, todėl tarnauja išties patikimai, atrodo solidžiai ir būsto savininkus džiugina ilgus metus nekintančia kokybe.

 • Nesudėtinga priežiūra – paprasta dangos priežiūra yra dar vienas aspektas, dėl ko verta rinktis šią profiliuotą skardą.

 • Gera kaina – profiliuota skarda yra optimalus variantas žmonėms, ieškantiems kokybiškų produktų už prieinamą kainą. Tiksli šios dangos kaina priklauso nuo kiekio ir projekto sudėtingumo, ją sužinosite kreipęsi čia.

 • Saugus aplinkai produktas – profiliuota stogo danga gaminama iš saugių, ekologiškų medžiagų, kurias galima perdirbti. Ši medžiaga puikiai tinka žmonėms, kurie teikia prioritetą aplinkos tvarumui ir ekologijai.

Classic, čerpiniai, moduliniai profiliai, profiliuoti lakštai ir kiti profiliuotos skardos produktai už gerą kainą Jūsų laukia „Vidara” prekybos skyriuose Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje bei Utenoje. Investuokite į stogo dangos kokybę ir mėgaukitės namų jaukumu!

 

Metalinė stogo danga – pirmasis pasirinkimas

 

Metalinė stogo danga stebina savo tvirtumu, yra atspari gaisro pavojui, nepraleidžia kenkėjų ir mikroorganizmų, puikiai sulaiko drėgmę, todėl daugeliui pirkėjų tampa pirmuoju pasirinkimu. Siūlome skirtingų gamintojų, įvairiausio dizaino, spalvų ir profilių metalinę stogo dangą.

Visas šias dangas sieja viena bendra savybė – jų kokybė tiesiog nepralenkiama

 

Kuo ypatinga Ruukki stogo danga?

 

Plieninė Ruukki stogo danga gaminama atsižvelgiant į itin griežtus tarptautinius standartus. Dėl šios priežasties Ruukki profiliai yra puikiai vertinami visoje Europoje.

Nors šie stogai gerai žinomi Lietuvoje, vis dar tenka išgirsti klausimą „kuo Ruukki stogo dangos pranašesnės už kitų gamintojų dangas?“. Atsakymų yra ne vienas! Lyginant su kitais gamintojais, Ruukki dangos pasižymi tam tikrais išskirtiniais privalumais. Pagrindiniai iš jų yra šie:

Pagaminta pagal suomiškos kokybės tradicijas

Pagal senas ir griežtai nusistovėjusias suomiškas tradicijas pagamintos Ruukki stogo dangos nepalieka abejingų. Tai moderni danga, kuri apjungia visas svarbiausias stogo savybes: patvarumą, estetiką ir ištisus dešimtmečius išliekančią kokybę.

Ilgaamžė danga

Ruukki plieninė stogų danga, pagaminta iš aukštos kokybės, kruopščiai atrinkto plieno tarnaus ilgus metus: tikėtina, kad ja džiaugsis net Jūsų anūkai! Skirtingai nei kitų stogų rūšių ši danga yra atspari aplinkos poveikiui, tad stogas daugelį metų atrodo kaip naujas.

Stogas nereikalaus dažnos ir brangios priežiūros

Pasirinkę Ruukki, praktiškai galėsite pamiršti apie savo stogą. Bėgant metams prireiks labai mažai priežiūros, neteks dažnai ir daug investuoti į stogo dangos atnaujinimą ir remonto darbus.

Ši stogo danga yra tvirta, bet lengva

Plieninei Ruukki stogai yra patvarūs ir paprastai montuojami, todėl daugelis namų savininkų mėgsta juos naudoti. Jie yra lengvi, tai taip pat reiškia, kad jie neapkrauna namo konstrukcijų, todėl tinka įvairių tipų statiniams.

Puikiai atsilaiko prieš nepalankias oro sąlygas

Lietuviškas oras yra permainingas, vėjai ir liūtys – dažni palydovai net vasaros mėnesiais. Laimei, plieninė Ruukki stogo danga gali ištverti bet kokias oro sąlygas. Jie puikiai susidoroja su audromis, kruša ir smarkiu lietumi bei šalčiu.

Unikali, tačiau lengvai pritaikoma estetika

Inovatyvi ir patvari Ruukki stogo danga pasižymi ne tik nepralenkiama kokybe, bet ir itin plačia estetine įvairove, todėl šią dangą lengvai pritaikysite prie bet kokio architektūrinio stiliaus būsto.

4 dažniausi mitai apie plienines dangas

Akivaizdu: plieninės stogo dangos yra geras, praktiškas ir ekonomiškas pasirinkimas Jūsų būstui. Vis dėlto, nepaisant populiarumo ir puikių įvertinimų, apie šias stogo dangas yra nemažai nepagrįstų mitų. Aptarkime labiausiai paplitusius:

1 mitas: plieninės stogo dangos yra triukšmingos

Tikriausiai populiariausias su metaline stogo danga siejamas mitas – esą ji labai triukšminga ir sumontavus plieninį stogą reikėtų pamiršti apie ramybę ir tylą lietaus metu. Tai itin aktualu gyvenant Lietuvoje, kur dažnai siaučia vėjai, net vasarą išlieka didelė kritulių tikimybė.

Skubame Jus nuraminti: įsirengus kokybišką plieninį stogą, kai montuojant laikomasi visų gamintojo reikalavimų ir naudojama garso izoliacija, dėl triukšmo jaudintis tikrai nereikia! Patikimi stogų montuotojai nepamirš po plieniniu stogu sumontuoti papildomą izoliacinį sluoksnį. Jis ne tik apsaugo nuo įkyraus lietaus barbenimo garso ar kito triukšmo, bet ir suteikia papildomą šilumos izoliaciją, kad išvengtumėte energinių nuostolių.

Jeigu ieškote patikimo metalinio stogo savo namams, galite būti tikri, kad pagal itin griežtus kokybės standartus pagaminta Ruukki stogo danga užtikrins Jūsų namų ramybę ir tylą net siaučiant didelei audrai.

2 mitas: metaliniai stogai yra energiškai neefektyvūs: vasarą padaro jūsų namus karštesnius, o žiemą praleidžia šilumą į išorę

Dar vienas dažnai sutinkamas stereotipas apie plienininius stogus yra tai, kad vasarą Jūsų namas bus per šiltas, o žiemą būsto šildymas bus neefektyvus, nes šiluma pateks į aplinką. Labai svarbu atkreipti dėmesį, kad šilumos sugerties kiekis labai priklauso ne tik nuo metalo ar bet kurios kitos medžiagos, kurią naudojate stogo įrengimui, bet ir nuo to, kaip buvo pasiruošta stogo montavimo darbams. Netinkamai įrengta čerpinė, nendrinė ar bet kokia kita stogo danga gali lygiai taip pat prikaitinti Jūsų būstą.

Jeigu montuojant plieninę stogo dangą naudojama patikrinta, kokybiška izoliacinė medžiaga, nerimauti nėra ko: vasaros karštis nepateks į būsto vidų, o žiemą šiluma bus patikimai sulaikoma namuose.

Dar vienas svarbus aspektas – visi kokybiški skardiniai stogai (pvz. Ruukki skarda) gamybos metu yra specialiai termiškai apdorojami, siekiant sumažinti sugeriamos šilumos kiekį – dėl šios priežasties šiuolaikiniai plieniniai stogai, lyginant su kitomis dangomis, dar veiksmingiau neleidžia karščiui prasiskverbti vasarą ir išlaiko šilumą žiemą.

3 mitas: metalinė stogo danga labiau pritraukia žaibą

Nuo vaikystės žinomas faktas, kad metalas yra itin geras elektros laidininkas. Taip pat nuo mažens žinome, kad elektra yra itin pavojinga sveikatai ir gyvybei, tad savo būstą norime apsaugoti nuo bet kokios rizikos su elektros išlydžiu susijusios rizikos.

Nors elektra yra neabejotinai grėsminga, gana paplitęs, teiginys, kad plieninė stogo danga pritraukia žaibus, yra visiškas mitas. Iš tiesų, šiuolaikinė, kokybiška metalinė stogo danga žaibą gali pritraukti lygiai tiek pat, kiek iš kitų medžiagų pagaminti stogai. Specialistų teigimu, nelaimės atveju ji gali būti saugesnė nei kitos stogo dangos, nes metalas yra nedegus.

Nors metalas yra išties geras elektros laidininkas, jis jos nepritraukia labiau nei kitos medžiagos. Iš tiesų, žaibas yra linkęs trenkti į aukščiausią lauke esantį objektą. Pavyzdžiui, jeigu šalia Jūsų namo yra aukštas gatvės žibintas, didelė tikimybė, kad žaibas trenks būtent į jį. Net tokiu atveju, jeigu žaibas trenkia į kokybišką, gerai izoliuotą plieninį namo stogą, galite būti ramūs dėl savo saugumo.

4 mitas: plieninės stogo dangos yra labiau linkusios į rūdijimą.

Ketvirtasis gana plačiai paplitęs mitas, su kuriuo tenka susidurti daugeliui stogų gamintojų ir montuotojų, yra įsitikinimas, esą plieninė stogo danga greitai ir intensyviai rūdys, todėl gerokai sutrumpins dangos tarnavimo trukmę, o stogui reikės nuolatinės ir gana brangios priežiūros.

Nors tiesa, kad visų tipų metalai neišvengiamai rūdija, tai neįvyksta taip greitai, kaip kai kurie žmonės galvoja! Rūdys ant metalinio paviršiaus atsiranda dėl ilgalaikio drėgmės ir deguonies poveikio. Tačiau kalbant apie stogus, dėl to labai jaudintis nereikėtų: visi kokybiški, šiuolaikiniai skardiniai stogai yra padengti specialia, korozijai ir kitam aplinkos poveikiui nejautria danga, kuri apsaugo metalą nuo deguonies ir drėgmės. Tai reiškia, kad estetiką bei kokybę gadinančių rūdžių ant tinkamai pagaminto ir sumontuoto stogo tikrai išvengsite.

 

Ruukki skarda: puikus sprendimas Jūsų būstui

 

Ekonomiški, ilgaamžiai suomiški Ruukki stogo dangos profiliai yra estetiški ir lengvai pritaikomi prie bet kokios architektūros būsto: jie idealiai tinka tiek tradiciniams, tiek moderniems namams.

Kviečiame apsilankyti mūsų UAB VIDARA prekybos skyriuose ir susipažinti su siūlomais gaminiais: profiliuotais, valcuotais, čerpiniais Ruukki stogo dangos lakštais ir kitais produktais tvirtam, patikimam stogui, namų jaukumui ir namo estetikai. Savo stogo danga šiuo metu galite pasirūpinti internetu: išvenkite eilių ir bet kokių nepatogumų. Pristatysime Jūsų užsakymą nemokamai ir operatyviai, visoje Lietuvoje!

Dar vienas privalumas – Ruukki skardos kaina. Tiesiogiai bendradarbiaujame su nepriekaištingą reputaciją turinčiais stogo dangų gamintojais, todėl pas mus rasite naujausius produktus ir geriausius pasiūlymus. Užtikriname kokybę, kurios kaina draugiška Jūsų kišenei: įsitikinkite tuo patys!