Plieninė stogo danga

Plieninė stogo danga - tai išskirtinės išvaizdos stogo danga. Ji gali būti čerpinio, valcuoto, trapecinio arba falcinio profilio. Be to, plieninės stogų dangos gali turėti įvairų padengimą: „Poly“, „Purex“, „Pural“, „Pural Matt“... Ieškote puikaus sprendimo už prieinamą kainą? Tuomet esate ten, kur reikia! Bendradarbiaudami su „Ruukki“ – visame pasaulyje palankiai vertinamu Suomijos gamintoju, tiekiančiu plieninius, stogams ir sienoms skirtus statybos produktus, – galime Jums pasiūlyti aukštos kokybės plieninę stogų dangą

Filtrai


 

 

 

 


 

 Plieninė stogo danga – kodėl verta ją rinktis?

 

Ši stogo danga išsiskiria daugybe privalumų. Pateikiame pagrindinius iš jų:

 • Ilga tarnavimo trukmė – skardiniai stogai yra sukurti tarnauti ilgus metus: 40-70 metų ir ilgiau!

 • Patvarumas – tinkamai sumontuota plieninė stogo danga atlaiko net uraganinį vėją. Pasirinkę plieninį stogą, pamirškite rūpesčius: dažnai remontuoti ir ypatingai prižiūrėti stogo tikrai neteks.

 • Maksimalus saugumas – tai nedegi medžiaga, todėl nėra pavojaus, kad dėl žaibo ar kitų reiškinių stogas užsidegs.

 • Draugiška aplinkai medžiaga – plieniniai stogai gaminami iš nekenksmingų žaliavų ir gali būti 100 proc. perdirbami.

Dėl šių privalumų plieninės stogų dangos yra vienos populiariausių.

 

 

Skardinė stogo danga: ko reikia kokybei?

 

Mūsų vizija – skardinė stogo danga, nepralenkiama savo kokybe ir patikimai tarnaujanti. Būtent todėl dirbame su pasauliniu prekės ženklu gamintoju – „Ruukki“. Tai laiko patikrintas gamintojas, kuris investuoja į naujausias technologijas ir kuria ilgaamžius, gamtai bei žmogui draugiškus produktus.

 

Skardiniai stogai: ką būtina žinoti?

 

Ieškodami patikimo skardinio stogo, dėmesį kreipkite į šiuos veiksnius:

 • Gamintojas – įsitikinkite, kad stogo dangą projektavo gerą reputaciją turintis gamintojas: nuo to priklauso būsimo stogo estetika, kokybė, tarnavimo trukmė ir ekologija.

 • Kaina – plieninės stogo dangos kainos atžvilgiu gali labai skirtis, tačiau mūsų asortimentas itin platus, todėl tikrai galėsite išsirinkti būtent Jums tinkamiausią ir prieinamą variantą.

 • Eksperto patarimas – dvejojate, nes sunku išsirinkti? Ne bėda: mūsų stogo dangų ekspertai mielai suteiks išsamų ir profesionalų patarimą, tad sprendimą priimsite lengviau!

Garantuojame aukštą siūlomų plieninių stogų kokybę. Tad galite būti tikri, kad pas mus visuomet rasite patikimą variantą. 

 


Skardinių stogų tipai / kategorijos


Pagrindiniai skardinių stogų tipai / kategorijos yra:

 

 • Plieninės čerpės (čerpinis profilis) – stilingai ir estetiškai atrodanti stogo danga, ypač gerai išlaikanti savo savybes daugybę metų ir pasižyminti prieinama kaina. 
 • Klasikinė stogo danga (valcuotas profilis) – paprasto, klasikinio dizaino profilis, puikiai derantis prie įvairaus architektūrinio stiliaus namų.
 • Trapecinė stogo danga – lengvai montuojama, elegantiška, griežtu stiliumi ir tiesiomis linijomis pasižyminti skardinė stogų danga, tinkanti įvairiems pastatams.
 • Modulinė stogo danga – moderni plieninė stogo danga, parduodama nedideliais, paruoštais montavimui lakštais, kuriuos lengviau transportuoti, užkelti ant stogo ir sumontuoti.

Jei abejojate, kurio tipo skardinė stogo danga Jums tinkamiausia, kreipkitės į mus – profesionaliai pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti!
 

 

Kuo pirkėjus žavi skardinis stogas?

 

Plieniniai stogai labai populiarūs Lietuvoje. Ir tikrai ne be priežasties! Jie pirkėjus patraukia tiek savo dizainu, tiek atsparumu. Šie stogai gali turėti įvairų padengimą (Poly, Matt Poly, Crown BT, Pural Matt ir kt.), be to, išsiskiria itin prieinama kaina ir savo patvarumu. Skardinis stogas – tai puikus pasirinkimas, užtikrinantis ne tik išskirtinę stogo išvaizdą, bet ir tvirtumą prieš permainingus lietuviškus orus. Tai – stogo dangos skarda, kurią renkasi profesionalai!

 

Kuo išsiskiria profiliuota skarda?

 

Skardinė stogo danga gali būti profiliuota. Ką tai suteikia Jums?

Profiliuota skarda garantuoja tai, kas svarbiausia – neribotą pritaikomumą bet kokiam stogui. Mūsų asortimente yra profiliuota plieninė stogų danga, kuri gali būti čerpinio, valcuoto, trapecinio arba falcinio profilio. Pasiūla išties nemaža! Pas mus rasite palankiausią profiliuotos stogų skardos kainą.

 

 Profiliuotos skardos kaina

 

Domina profiliuotos skardos kaina? Didžiuojamės būdami oficialiais suomių gamintojų „Ruukki“ atstovais. Šio prekės ženklo produktus pas mus galite įsigyti išskirtinėmis sąlygomis! Kainą sužinokite susisiekę. Taip pat savo klientams visada pateikiame puikių pasiūlymų ir kitoms stogo dangoms.

 

Ką svarbu žinoti apie profiliuotą stogo dangą?

 

Pagrindiniai dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti apie profiliuotą skardą stogui:

 

 • Patikimi gamintojai – mūsų asortimente – Suomijos gamintojo „Ruukki“ profiliuota skarda. Tai visame pasaulyje palankiai vertinamas gamintojas, pelnęs ne vieną tarptautinį įvertinimą.

 • Ilgaamžiškumas – skardos profiliai yra papildomai padengti apsauginėmis priemonėmis, kurios prailgina dangos eksploatacijos trukmę, padidina atsparumą korozijai, UV spinduliams ir kitam kenksmingam aplinkos poveikiui.

 • Pritaikomumas – profiliuotą skardą galima naudoti įvairių formų, dydžių, konstrukcijos stogams, todėl tai išties universalus produktas. Nepriklausomai nuo stogo stiliaus ir individualių estetinių poreikių, mūsų asortimente tikrai rasite ką išsirinkti.

 • Kokybė – ši danga, pagaminta iš kruopščiai atrinkto, aukščiausios kokybės plieno, todėl tarnauja išties patikimai, atrodo solidžiai ir būsto savininkus džiugina ilgus metus nekintančia kokybe.

 • Nesudėtinga priežiūra – paprasta dangos priežiūra yra dar vienas aspektas, dėl ko verta rinktis „Ruukki“ profiliuotą stogo skardą.

 • Gera kaina – profiliuota skarda yra optimalus variantas žmonėms, ieškantiems kokybiškų produktų už prieinamą kainą. Tiksli šios skardinės stogo dangos kaina priklauso nuo kiekio ir projekto sudėtingumo, ją sužinosite kreipęsi į mus.

 • Saugus aplinkai produktas – profiliuota stogo danga gaminama iš saugių, ekologiškų medžiagų, kurias galima perdirbti. Ši medžiaga puikiai tinka žmonėms, kurie teikia prioritetą aplinkos tvarumui ir ekologijai.

Classic, čerpiniai, moduliniai profiliai, profiliuoti lakštai ir kiti profiliuotos skardos produktai už gerą kainą Jūsų laukia „Vidara” prekybos skyriuose Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje bei Utenoje. Investuokite į stogo dangos kokybę ir mėgaukitės namų jaukumu!

 

Metalinė stogo danga – pirmasis pasirinkimas

 

Metalinė stogo danga stebina savo tvirtumu, yra atspari ugniai, nepraleidžia kenkėjų ir mikroorganizmų, puikiai sulaiko drėgmę, todėl daugeliui pirkėjų tampa pirmuoju pasirinkimu. Siūlome skirtingų gamintojų, įvairiausio dizaino, spalvų ir profilių metalinę stogo dangą.

Visas šias dangas sieja viena bendra savybė – jų kokybė tiesiog nepralenkiama

 

Kuo ypatinga „Ruukki“ stogo danga?

 

Plieninė „Ruukki“ stogo danga gaminama atsižvelgiant į itin griežtus tarptautinius standartus. Dėl šios priežasties „Ruukki“ profiliai yra puikiai vertinami visoje Europoje.

Nors šie stogai gerai žinomi Lietuvoje, vis dar tenka išgirsti klausimą „kuo „Ruukki“ stogo dangos pranašesnės už kitų gamintojų dangas?“. Atsakymų yra ne vienas! Lyginant su kitais gamintojais, „Ruukki“ dangos pasižymi tam tikrais išskirtiniais privalumais. Pagrindiniai iš jų yra šie:

Pagaminta pagal suomiškos kokybės tradicijas

Pagal senas ir griežtai nusistovėjusias suomiškas tradicijas pagamintos Ruukki stogo dangos nepalieka abejingų. Tai moderni danga, kuri apjungia visas svarbiausias stogo savybes: patvarumą, estetiką ir ištisus dešimtmečius išliekančią kokybę.

Ilgaamžė danga

„Ruukki“ skardinė stogų danga, pagaminta iš aukštos kokybės, kruopščiai atrinkto plieno tarnaus ilgus metus: tikėtina, kad ja džiaugsis net Jūsų anūkai! Kitaip nei kitų rūšių danga, ši yra atspari aplinkos poveikiui, tad stogas daugelį metų atrodo kaip naujas.

Stogas nereikalaus dažnos ir brangios priežiūros

Pasirinkę Ruukki, praktiškai galėsite pamiršti apie savo stogą. Bėgant metams prireiks labai mažai priežiūros, neteks dažnai ir daug investuoti į stogo dangos atnaujinimą ir remonto darbus.

Ši stogo danga yra tvirta, bet lengva

„Ruukki“ plieninės stogų dangos yra patvarios ir paprastai montuojamos, todėl daugelis namų savininkų mėgsta jas naudoti. Be to, šios plieninės stogo dangos yra lengvos, tai taip pat reiškia, kad jos neapkrauna namo konstrukcijų, todėl tinka įvairių tipų statiniams.

Puikiai atsilaiko prieš nepalankias oro sąlygas

Lietuviškas oras yra permainingas, vėjai ir liūtys – dažni palydovai net vasaros mėnesiais. Laimei, plieninė Ruukki stogo danga gali ištverti bet kokias oro sąlygas. Tokie stogai puikiai susidoroja su audromis, kruša ir smarkiu lietumi bei šalčiu.

Unikali, tačiau lengvai pritaikoma estetika

Inovatyvi ir patvari „Ruukki“ stogo danga pasižymi ne tik nepralenkiama kokybe, bet ir itin plačia estetine įvairove. Todėl šią dangą lengvai pritaikysite prie bet kokio architektūrinio stiliaus būsto.

Išvada peršasi viena – priežasčių, kodėl verta investuoti į „Ruukki“ stogo dangą, išties daug.

 

4 dažniausi mitai apie plienines dangas

 

Akivaizdu: plieninės stogo dangos yra geras, praktiškas ir ekonomiškas pasirinkimas Jūsų būstui. Vis dėlto, nepaisant populiarumo ir puikių įvertinimų, apie šias stogo dangas yra nemažai nepagrįstų mitų. Aptarkime labiausiai paplitusius:

1 mitas: plieninės stogo dangos yra triukšmingos

Tikriausiai populiariausias su metaline stogo danga siejamas mitas – esą ji labai triukšminga, tad sumontavus plieninį stogą reikėtų pamiršti apie ramybę ir tylą lietaus metu. Tai itin aktualu gyvenant Lietuvoje, kur dažnai siaučia vėjai, net vasarą išlieka didelė kritulių tikimybė.

Skubame Jus nuraminti: įsirengus kokybišką plieninį stogą, kai montuojant laikomasi visų gamintojo reikalavimų ir naudojama garso izoliacija, dėl triukšmo jaudintis tikrai nereikia! Patikimi stogų montuotojai nepamirš po plieniniu stogu sumontuoti papildomą izoliacinį sluoksnį. Jis ne tik apsaugo nuo įkyraus lietaus barbenimo garso ar kito triukšmo, bet ir suteikia papildomą šilumos izoliaciją, kad išvengtumėte energijos nuostolių.

Jeigu ieškote patikimo metalinio stogo savo namams, galite būti tikri, kad pagal itin griežtus kokybės standartus pagaminta Ruukki stogo danga užtikrins Jūsų namų ramybę ir tylą net siaučiant didelei audrai.

2 mitas: metaliniai stogai yra energiškai neefektyvūs: vasarą padaro jūsų namus karštesnius, o žiemą praleidžia šilumą į išorę

Dar vienas dažnai sutinkamas mitas apie plieninius stogus yra tai, kad vasarą namuose bus per šilta, o žiemą būsto šildymas bus neefektyvus, nes šiluma pateks į aplinką. Labai svarbu atkreipti dėmesį, kad šilumos sugerties kiekis labai priklauso ne tik nuo metalo ar bet kurios kitos medžiagos, kurią naudojate stogo įrengimui, bet ir nuo to, kaip buvo pasiruošta stogo montavimo darbams. Netinkamai įrengta čerpinė, nendrinė ar bet kokia kita stogo danga gali lygiai taip pat prikaitinti Jūsų būstą.

Jeigu montuojant plieninę stogo dangą naudojama patikrinta, kokybiška izoliacinė medžiaga, nerimauti nėra ko: vasaros karštis nepateks į būsto vidų, o žiemą šiluma bus patikimai sulaikoma namuose.

Dar vienas svarbus aspektas – visi kokybiški skardiniai stogai (pvz. „Ruukki“ plieninė skarda) gamybos metu yra specialiai termiškai apdorojami, siekiant sumažinti sugeriamos šilumos kiekį – dėl šios priežasties šiuolaikiniai plieniniai stogai, lyginant su kitomis dangomis, dar veiksmingiau neleidžia karščiui prasiskverbti vasarą ir išlaiko šilumą žiemą.

3 mitas: metalinė stogo danga labiau pritraukia žaibą

Nuo vaikystės žinomas faktas, kad metalas yra itin geras elektros laidininkas. Taip pat nuo mažens žinome, kad elektra yra itin pavojinga sveikatai ir gyvybei, tad savo būstą norime apsaugoti nuo bet kokios su elektros išlydžiu susijusios rizikos.

Nors elektra yra neabejotinai grėsminga, gana paplitęs teiginys, kad plieninė stogo danga pritraukia žaibus, yra visiškas mitas. Iš tiesų, šiuolaikinė, kokybiška metalinė stogo danga žaibą gali pritraukti lygiai tiek pat, kiek iš kitų medžiagų pagaminti stogai. Specialistų teigimu, nelaimės atveju ji gali būti saugesnė nei kitos stogo dangos, nes metalas yra nedegus.

Nors metalas yra išties geras elektros laidininkas, jis jos nepritraukia labiau nei kitos medžiagos. Iš tiesų, žaibas yra linkęs trenkti į aukščiausią lauke esantį objektą. Pavyzdžiui, jeigu šalia Jūsų namo yra aukštas gatvės žibintas, didelė tikimybė, kad žaibas trenks būtent į jį. Net tokiu atveju, jeigu žaibas trenkia į kokybišką, gerai izoliuotą plieninį namo stogą, galite būti ramūs dėl savo saugumo.

4 mitas: plieninės stogo dangos yra labiau linkusios į rūdijimą.

Ketvirtasis gana plačiai paplitęs mitas, su kuriuo tenka susidurti daugeliui stogų gamintojų ir montuotojų, yra įsitikinimas, esą plieninė stogo danga greitai ir intensyviai rūdys, kas gerokai sutrumpins dangos tarnavimo trukmę, o stogui reikės nuolatinės ir gana brangios priežiūros.

Nors tiesa, kad visų tipų metalai neišvengiamai rūdija, tai neįvyksta taip greitai, kaip kai kurie žmonės galvoja! Rūdys ant metalinio paviršiaus atsiranda dėl ilgalaikio drėgmės ir deguonies poveikio. Tačiau kalbant apie stogus, dėl to labai jaudintis nereikėtų: visi kokybiški, šiuolaikiniai skardiniai stogai yra padengti specialia, korozijai ir kitam aplinkos poveikiui nejautria danga, kuri apsaugo metalą nuo deguonies ir drėgmės. Tai reiškia, kad estetiką bei kokybę gadinančių rūdžių ant tinkamai pagaminto ir sumontuoto stogo tikrai išvengsite.

 

„Ruukki“ plieninė skarda: puikus sprendimas Jūsų būstui

 

Ekonomiški, ilgaamžiai suomiški „Ruukki“ stogo dangos profiliai yra estetiški ir lengvai pritaikomi prie bet kokios architektūros būsto: jie idealiai tinka tiek tradiciniams, tiek moderniems namams.

Kviečiame apsilankyti mūsų UAB „Vidara“ prekybos skyriuose ir susipažinti su siūlomais gaminiais: profiliuotais, valcuotais, čerpiniais Ruukki stogo dangos lakštais ir kitais produktais tvirtam, patikimam stogui, namų jaukumui ir namo estetikai. Savo stogo danga šiuo metu galite pasirūpinti internetu: išvenkite eilių ir bet kokių nepatogumų. Pristatysime Jūsų užsakymą nemokamai ir operatyviai visoje Lietuvoje!

Dar vienas privalumas – „Ruukki“ skardos kaina. Tiesiogiai bendradarbiaujame su nepriekaištingą reputaciją turinčiais stogo dangų gamintojais, todėl pas mus rasite naujausius produktus ir geriausius pasiūlymus. Užtikriname kokybę, kurios kaina draugiška Jūsų kišenei: įsitikinkite tuo patys!


Dažniausiai užduodami klausimai apie plieninę stogo dangą

 

Nuo ko priklauso plieninės stogo dangos kaina?

 

Viena plieninė stogo danga kaina gali skirtis nuo kitos, priklausomai nuo:

 • plieninės stogo dangos profilio (čerpinis, valcuotas, trapecinis ar falcinis);
 • plieninės skardos storio (0,45 mm; 0,5 mm; ir t. t.);
 • plieninės skardos padengimo („Poly“, „Purex“, „Pural“, „Pural Matt“ ar kt.).

Kuo geresnė plieninės stogo dangos kokybė, tuo bus didesnė ir jos kaina.

Kiek metų tarnauja skardinis stogas?

 

Skardinio stogo tarnavimo laikas priklauso nuo skardinės dangos pagaminimo ir sumontavimo kokybės. Mūsų siūlomoms „Ruukki“ stogo dangoms suteikiama net iki 50 metų garantija. Tikslesnę informaciją apie konkrečios skardinės dangos ilgaamžiškumą ir jai taikomą gamintojo garantiją galite rasti produkto aprašyme. 

 

Kiek kainuoja užsakymo pristatymas?

 

Visoje Lietuvoje užsakymus pristatome nemokamai, tad tai Jums nieko papildomai nekainuos.

 

Ar galima užsakymą atsiimti tiesiai iš prekybos skyriaus?

 

Taip, savo užsakymą galite atsiimti ir tiesiogiai iš prekybos skyriaus, kuomet jis bus paruoštas.

 

Kaip prižiūrėti skardinę stogo dangą?

 

Siekiant užtikrinti kuo paprastesnę skardinės stogo dangos priežiūrą, gamybos metu ji padengiama apsauginėmis medžiagomis. Todėl ši stogo danga yra netepli ir jai nereikia specialių valymo priemonių. Norint, kad skardinė stogo danga atrodytų puikiai, pakanka 1–2 kartus per metus įvertinti jos būklę ir pašalinti dangos grioveliuose bei tarpeliuose susikaupusius medžių lapus, spyglius, šakeles ir kitas nuokritas.

 

Kokių spalvų plienine stogo danga prekiaujate?

 

Siūlome itin platų plieninės stogų dangos spalvų pasirinkimą: nuo klasikinių ir subtilių iki ryškesnių ir šiuolaikiškesnių atspalvių. Vieni populiariausių yra įvairių raudonos, rudos ir pilkos spalvos atspalvių plieniniai stogai – jie puikiai dera su įvairia aplinka ir statybinėmis medžiagomis. Na, o jei siekiate unikalaus ir akį traukiančio dizaino, galite rinktis mažiau įprastų spalvų metalinę stogo dangą – pas mus rasite ir ją.

 

Ar ant skardinės stogo dangos auga samanos?

 

Skardinis stogas yra atsparus drėgmei ir jos nesugeria, todėl savaime nesudaro palankių sąlygų samanoms augti, kurios paprastai klesti drėgnoje, šešėlyje esančioje aplinkoje. Vis dėlto, jei toks stogas yra drėgno klimato zonoje, šešėlyje arba netinkamai prižiūrimas, sąlygos gali tapti palankios samanoms augti. Tam tikrose stogo vietose susikaupusios šiukšlės, drėgmė ir saulės šviesos trūkumas gali sukurti kišenes, kuriose gali įsitvirtinti samanos. Tačiau net ir tokiu atveju jos bus sunkiai pastebimos ir lengvai pašalinamos.

Verta atsiminti, kad reguliari priežiūra ir gero drenažo užtikrinimas yra veiksmingi būdai, padedantys užkirsti kelią samanų augimui ant skardinių stogų. 

 

Ar plieninis stogas gali trikdyti bevielio interneto ryšį ar televizijos veikimą?

 

Daugeliu atvejų plieninis stogas neturėtų turėti didelės įtakos belaidžio interneto ar televizijos veikimui. Nors plienas ir gali atspindėti arba slopinti radijo dažnio signalus, naudojant šiuolaikines belaidžio ryšio technologijas šie trukdžiai paprastai yra minimalūs ir dažnai juos galima sumažinti strategiškai išdėstant maršrutizatorius ar antenas, naudojant signalo stiprintuvus arba užtikrinant, kad visame pastate būtų pakankamai prieigos taškų.

 

 

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.