Plieninė stogo danga

Plieninė stogo danga - tai išskirtinės išvaizdos stogo danga. Ji gali būti čerpinio profilio, valcuoto profilio, trapecinio profilio arba falcinio profilio. Ši stogo danga gali turėti įvairų padengimą: Poly, Purex, Pural, Pural Matt... Tai puiki stogo danga už prieinamą kainą. Bendradarbiaudami su Ruukki galime pasiūlyti aukštos kokybės plieninę stogo dangą

 

Filtrai


 

 

 

 


 

 Plieninė stogo danga – kodėl verta ją rinktis?

 

Ši stogo danga išsiskiria daugybe privalumų. Pateikiame pagrindinius iš jų:

  • Ilga tarnavimo trukmė – skardiniai stogai yra sutverti tarnauti ilgus metus: 40-70 metų ir ilgiau!

  • Patvarumas – tinkamai sumontuota plieninė stogo danga atlaiko net uraganinį vėją. Pasirinkus plieninį stogą, pamirškite rūpesčius: dažnai remontuoti ir ypatingai prižiūrėti stogo tikrai neteks.

  • Maksimalus saugumas – tai nedegi medžiaga, todėl nėra pavojaus, kad dėl žaibo ar kitų reiškinių stogas užsidegs.

  • Draugiška aplinkai medžiaga – plieniniai stogai gaminami iš nekenksmingų žaliavų ir gali būti 100 proc. perdirbami.

 

Skardinė stogo danga: ko reikia kokybei?

 

Mūsų vizija – skardinė stogo danga, nepralenkiama savo kokybe ir tarnaujanti patikimai. Būtent todėl dirbame su pasaulinio prekės ženklo gamintoju – Ruukki. Tai laiko patikrintas gamintojas, kuris investuoja į naujausias technologijas ir kuria ilgaamžius, gamtai bei žmogui draugiškus produktus.

 

Skardiniai stogai: ką būtina žinoti?

 

Ieškodami patikimo skardinio stogo, dėmesį kreipkite į šiuos veiksnius:

  • Gamintojas – įsitikinkite, kad stogo dangą projektavo gerą reputaciją turintis gamintojas: nuo to priklauso būsimo stogo estetika, kokybė, tarnavimo trukmė ir ekologija.

  • Kaina – plieninės stogo dangos kaina gali labai skirtis, tačiau mūsų asortimentas itin platus, todėl tikrai galėsite išsirinkti būtent Jums tinkamiausią ir prieinamą variantą.

  • Eksperto patarimas – dvejojate, nes sunku išsirinkti? Ne bėda: mūsų stogo dangų ekspertai mielai suteiks išsamų ir profesionalų patarimą, tad sprendimą priimsite lengviau!

 

Kuo pirkėjus žavi skardinis stogas?

 

Plieniniai stogai labai populiarūs Lietuvoje. Ir tikrai ne be priežasties! Jie pirkėjus patraukia tiek savo dizainu, tiek atsparumu. Šie stogai gali turėti įvairų padengimą (Poly, Matt Poly, Crown BT, Pural Matt ir kt.), be to, išsiskiria itin prieinama kaina ir savo patvarumu. Skardinis stogas – tai puikus pasirinkimas, užtikrinantis ne tik išskirtinę stogo išvaizdą, bet ir tvirtumą prieš permainingus lietuviškus orus. Tai – skardinė stogo danga, kurią renkasi profesionalai!

 

Kuo išsiskiria profiliuota skarda?

 

Skardinė stogo danga gali būti profiliuota. Ką tai suteikia Jums?

Profiliuota skarda garantuoja tai, kas svarbiausia – neribotą pritaikomumą bet kokiam stogui. Mūsų asortimente yra profiliuota plieninė stogo danga, kuri gali būti čerpinio, valcuoto, trapecinio arba falcinio profilio. Pasiūla išties nemaža! Pas mus rasite palankiausią profiliuotos skardos kainą.

 

 Profiliuotos skardos kaina

 

Domina profiliuotos skardos kaina? Didžiuojamės, būdami oficialiais suomių gamintojų Ruukki atstovais. Šio prekės ženklo produktus pas mus galite įsigyti išskirtinėmis sąlygomis! Taip pat savo klientams visada pateikiame puikių pasiūlymų ir kitoms stogo dangoms.

 

Metalinė stogo danga – pirmasis pasirinkimas

 

Metalinė stogo danga stebina savo tvirtumu, yra atspari gaisro pavojui, nepraleidžia kenkėjų ir mikroorganizmų, puikiai sulaiko drėgmę, todėl daugeliui pirkėjų tampa pirmuoju pasirinkimu. Siūlome skirtingų gamintojų, įvairiausio dizaino, spalvų ir profilių metalinę stogo dangą.

Visas šias dangas sieja viena bendra savybė – jų kokybė tiesiog nepralenkiama

 

Kuo ypatinga Ruukki stogo danga?

 

Plieninė Ruukki stogo danga gaminama atsižvelgiant į itin griežtus tarptautinius standartus. Dėl šios priežasties Ruukki profiliai yra puikiai vertinami visoje Europoje.

Lyginant su kitais gamintojais, Ruukki dangos pasižymi tam tikrais privalumais. Pagrindiniai iš jų yra šie:

Ilgaamžė danga

Ruukki plieninė stogų danga, pagaminta iš aukštos kokybės, kruopščiai atrinkto plieno tarnaus ilgus metus: tikėtina, kad ja džiaugsis net Jūsų anūkai! Skirtingai nei kitų stogų rūšių ši danga yra atspari aplinkos poveikiui, tad stogas daugelį metų atrodo kaip naujas.

Stogas nereikalaus dažnos ir brangios priežiūros

Pasirinkę Ruukki, praktiškai galėsite pamiršti apie savo stogą. Bėgant metams prireiks labai mažai priežiūros, neteks dažnai ir daug investuoti į stogo dangos atnaujinimą ir remonto darbus.

Ši stogo danga yra tvirta, bet lengva

Plieninei Ruukki stogai yra patvarūs ir paprastai montuojami, todėl daugelis namų savininkų mėgsta juos naudoti. Jie yra lengvi, tai taip pat reiškia, kad jie neapkrauna namo konstrukcijų, todėl tinka įvairių tipų statiniams.

Puikiai atsilaiko prieš nepalankias oro sąlygas

Lietuviškas oras yra permainingas, vėjai ir liūtys – dažni palydovai net vasaros mėnesiais. Laimei, plieninė Ruukki stogo danga gali ištverti bet kokias oro sąlygas. Jie puikiai susidoroja su audromis, kruša ir smarkiu lietumi bei šalčiu.

 

Ruukki skarda: puikus sprendimas Jūsų būstui

 

Ekonomiški, ilgaamžiai suomiški Ruukki stogo dangos profiliai yra estetiški ir lengvai pritaikomi prie bet kokios architektūros būsto: jie idealiai tinka tiek tradiciniams, tiek moderniems namams.

Kviečiame apsilankyti mūsų UAB VIDARA prekybos skyriuose ir susipažinti su siūlomais gaminiais: profiliuotais, valcuotais, čerpiniais Ruukki stogo dangos lakštais ir kitais produktais tvirtam, patikimam stogui, namų jaukumui ir namo estetikai. Savo stogo danga šiuo metu galite pasirūpinti internetu: išvenkite eilių ir bet kokių nepatogumų. Pristatysime Jūsų užsakymą nemokamai ir operatyviai, visoje Lietuvoje!

Dar vienas privalumas – Ruukki skardos kaina. Tiesiogiai bendradarbiaujame su nepriekaištingą reputaciją turinčiais stogo dangų gamintojais, todėl pas mus rasite naujausius produktus ir geriausius pasiūlymus. Užtikriname kokybę, kurios kaina draugiška Jūsų kišenei: įsitikinkite tuo patys!