Plieninė stogo danga

Plieninė stogo danga - tai išskirtinės išvaizdos stogo danga. Ji gali būti čerpinio profilio, valcuoto profilio, trapecinio profilio arba falcinio profilio. Ši stogo danga gali turėti įvairų padengimą: Poly, Purex, Pural, Pural Matt... Tai puiki stogo danga už prieinamą kainą. Bendradarbiaudami su Ruukki galime pasiūlyti aukštos kokybės plieninę stogo dangą

 

Filtrai


 

 

 

 


 

 Plieninė stogo danga – kodėl verta ją rinktis?

 

Ši stogo danga išsiskiria daugybe privalumų. Pateikiame pagrindinius iš jų:

  • Ilga tarnavimo trukmė – skardiniai stogai yra sutverti tarnauti ilgus metus: 40-70 metų ir ilgiau!

  • Patvarumas – tinkamai sumontuota plieninė stogo danga atlaiko net uraganinį vėją. Pasirinkus plieninį stogą, pamirškite rūpesčius: dažnai remontuoti ir ypatingai prižiūrėti stogo tikrai neteks.

  • Maksimalus saugumas – tai nedegi medžiaga, todėl nėra pavojaus, kad dėl žaibo ar kitų reiškinių stogas užsidegs.

  • Draugiška aplinkai medžiaga – plieniniai stogai gaminami iš nekenksmingų žaliavų ir gali būti 100 proc. perdirbami.

 

Skardinė stogo danga: ko reikia kokybei?

 

Mūsų vizija – skardinė stogo danga, nepralenkiama savo kokybe ir tarnaujanti patikimai. Būtent todėl dirbame su pasaulinio prekės ženklo gamintoju – Ruukki. Tai laiko patikrintas gamintojas, kuris investuoja į naujausias technologijas ir kuria ilgaamžius, gamtai bei žmogui draugiškus produktus.

 

Skardiniai stogai: ką būtina žinoti?

 

Ieškodami patikimo skardinio stogo, dėmesį kreipkite į šiuos veiksnius:

  • Gamintojas – įsitikinkite, kad stogo dangą projektavo gerą reputaciją turintis gamintojas: nuo to priklauso būsimo stogo estetika, kokybė, tarnavimo trukmė ir ekologija.

  • Kaina – plieninės stogo dangos kaina gali labai skirtis, tačiau mūsų asortimentas itin platus, todėl tikrai galėsite išsirinkti būtent Jums tinkamiausią ir prieinamą variantą.

  • Eksperto patarimas – dvejojate, nes sunku išsirinkti? Ne bėda: mūsų stogo dangų ekspertai mielai suteiks išsamų ir profesionalų patarimą, tad sprendimą priimsite lengviau!

 

Kuo pirkėjus žavi skardinis stogas?

 

Plieniniai stogai labai populiarūs Lietuvoje. Ir tikrai ne be priežasties! Jie pirkėjus patraukia tiek savo dizainu, tiek atsparumu. Šie stogai gali turėti įvairų padengimą (Poly, Matt Poly, Crown BT, Pural Matt ir kt.), be to, išsiskiria itin prieinama kaina ir savo patvarumu. Skardinis stogas – tai puikus pasirinkimas, užtikrinantis ne tik išskirtinę stogo išvaizdą, bet ir tvirtumą prieš permainingus lietuviškus orus. Tai – skardinė stogo danga, kurią renkasi profesionalai!

 

Kuo išsiskiria profiliuota skarda?

 

Skardinė stogo danga gali būti profiliuota. Ką tai suteikia Jums?

Profiliuota skarda garantuoja tai, kas svarbiausia – neribotą pritaikomumą bet kokiam stogui. Mūsų asortimente yra profiliuota plieninė stogo danga, kuri gali būti čerpinio, valcuoto, trapecinio arba falcinio profilio. Pasiūla išties nemaža! Pas mus rasite palankiausią profiliuotos skardos kainą.

 

 Profiliuotos skardos kaina

 

Domina profiliuotos skardos kaina? Didžiuojamės, būdami oficialiais suomių gamintojų Ruukki atstovais. Šio prekės ženklo produktus pas mus galite įsigyti išskirtinėmis sąlygomis! Taip pat savo klientams visada pateikiame puikių pasiūlymų ir kitoms stogo dangoms.

 

Metalinė stogo danga – pirmasis pasirinkimas

 

Metalinė stogo danga stebina savo tvirtumu, yra atspari gaisro pavojui, nepraleidžia kenkėjų ir mikroorganizmų, puikiai sulaiko drėgmę, todėl daugeliui pirkėjų tampa pirmuoju pasirinkimu. Siūlome skirtingų gamintojų, įvairiausio dizaino, spalvų ir profilių metalinę stogo dangą.

Visas šias dangas sieja viena bendra savybė – jų kokybė tiesiog nepralenkiama