Trapecinė stogo danga

Filtrai


 


Trapecinė danga stogui, tvorai, fasadui

 

Trapecinė danga puikiai tinka būsto stogo įrengimui, namo fasadui ar tvorai. „Vidara“ asortimente rasite įvairius trapecinius Ruukki profilius, kurie atitiks kiekvieno poreikius!

 

Trapecinės skardos pagrindinės savybės

 

  • Pritaikyta Lietuvos orams – trapecinė stogo danga pagaminta iš atsparių medžiagų, todėl nebijo drėgmės poveikio, UV spinduliuotės, karščio ir šalčio bei kitų gamtos stichijų.

  • Atspari kenkėjams – plieninė trapecinė danga apsaugos Jūsų stogą ir būstą nuo mikroorganizmų, vabzdžių ir kitų kenkėjų daromos žalos!

  • Nedegus produktas – norime užtikrinti maksimalų saugumą savo pirkėjams. Būtent todėl siūlome tik patikimą trapecinę dangą, pagamintą iš nedegių produktų. Ji atitinka griežtus saugumo reikalavimus: Jūsų būstas bus dar atsparesnis ugnies poveikiui!

  • Gera garso izoliacija – naudojant kokybišką trapecinę dangą ir izoliacines medžiagas, ši danga padidina būsto atsparumą išoriniam triukšmui.

  • Pasiteisinanti investicija – „Vidara“ asortimente esanti trapecinė danga džiugina savo kaina ir ilgaamžiškumu. Garantuojame: pasirinkus šią dangą ir kitus Ruukki produktus, kainos ir kokybės santykis visada bus Jūsų naudai! Dėl tikslios produktų kainos kreipkitės į mūsų komandą.

  • Išliekanti estetika – kalbant apie stogo dangą, svarbus ne tik jos tvirtumas, patikimumas, bet ir estetinės savybės. Ruukki trapecinė fasado, tvoros ir stogo danga yra padengta apsauginėmis medžiagomis, todėl nebijo UV spinduliuotės, jos spalva išlieka ryški net 10 metų ir dar ilgiau!

 

Universalus pritaikymas

 

Nors trapeciniai profiliai dažniausiai naudojami stogams, šis produktas vien tuo neapsiriboja. Trapecinę dangą galima naudoti fasado apdailai ir tvoros įrengimui!

 

Tai labai universalus produktas, kuris dėl ekonomiškumo, greito montavimo ir ilgaamžiškumo idealiai tinka ne tik individualiems gyvenamiesiems namams, bet ir komerciniams pastatams, pramoniniams, logistiniams objektams ir kt.

 

Skirtingi trapeciniai profiliai: kurį pasirinkti?

 

T20 Standard

 

Plieninis stogo profilis, rekomenduojamas, vertinantiems eleganciją. Jis neapkrautas detalėmis, tačiau išsiskiria griežtesne, minimalistine estetika. Šis profilis gali būti pritaikomas įvairios architektūros ir paskirties statiniams. Trapecinę dangą T20 Standard patogu montuoti, ji atspari drėgmei, UV spinduliuotei, temperatūros pokyčiams ir kitiems aplinkos veiksniams. Profilis dengtas išoriniu poliesterio sluoksniu ir savo estetines bei technines savybes išsaugo ne vieną dešimtmetį.

 

T45

 

Tai dar viena trapecinė danga, idealiai tinkanti lietuviškam klimatui. Subtili estetika užtikrina, kad danga lengvai priderinama prie įvairaus stiliaus pastatų. T45 profilis yra itin atsparus smūgiams, spaudimui, todėl gali išlaikyti dideles apkrovas. Ši savybė labai aktuali šaltuoju sezonu, esant didesniam sniego sluoksniui. Plieniniai profiliai T45 iš išorės padengti „Ruukki®30“ (Poly) medžiaga, todėl gamintojas jiems suteikia net 30 metų techninių savybių ir 10 metų estetinių savybių tarnavimo garantiją. Nedidelė kaina, nesudėtinga dangos priežiūra reiškia, kad šis produktas yra labai ekonomiškas.

 

T20 Premium

 

Ši trapecinė danga taip pat pasižymi griežta, elegantiška išvaizda, tačiau, lyginant su T20 Standard ir T45 profiliais, danga T20 premium yra dar ilgaamžiškesnė. Gamintojas jai suteikia net 50 metų garantiją šios dangos tvirtumui ir 20 metų garantiją estetinėms savybėms. Ypatingą tvirtumą ir atsparumą dangai užtikrina kokybiškos medžiagos: plienas papildomai padengtas „Ruukki® 50“(Pural Matt) danga.

 

Ruukki produktai – geriausiems rezultatams

 

Ne vieną tarptautinį apdovanojimą pelnęs suomiškas prekės ženklas Ruukki yra pelnytai siejamas su kokybe ir ilgaamžiškumu. Tai ekspertų palankiai vertinamas gamintojas, kurio stogo dangoms ir kitiems produktams suteikiama naudojimo garantija. Visi Ruukki produktai gaminami pasitelkus modernias technologijas, naudojant kruopščiai atrinktas medžiagas, todėl atitinka griežtus saugumo standartus.

Jeigu domina patikima, profesionalų sukurta trapecinė stogo danga gera kaina, susisiekite su mūsų komanda. Atraskite kokybišką dangą savo stogui, būsto fasadui ar tvorai!

 

DUK apie trapecinę stogo dangą

 

Kaip greitai sumontuojama trapecinė skarda?

 

Ruukki produktai yra kruopščiai apgalvoti, siekiant suteikti kuo geresnę jų montavimo patirtį. Trapecinė skarda stogui, fasadui ir tvorai pasižymi paprasta konstrukcija, todėl yra greitai montuojami. Dažniausiai įrengimo darbai užtrunka ne ilgiau kaip keletą dienų.

 

Kokio tipo objektams tinka trapecinė stogo danga?

 

Ruukki trapecinė skarda pasižymi elegantišku, tačiau minimalistiniu dizainu, todėl ją paprasta priderinti prie įvairios paskirties statinių: nuo individualaus namo iki didelio logistikos centro.

 

Kiek kainuoja trapecinė stogo danga?

Trapecinės skardos kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo, konkrečiu atveju reikalingo produkto kiekio ir pasirinkto trapecinio profilio.

Tikslią kainą nurodysime konsultacijos metu, įvertinę Jūsų poreikius ir galimybes – kviečiame susisiekti.

 

Ar trapecinė danga tinka senos statybos pastatams?

 

Tikrai taip. Trapeciniai profiliai tinka ir renovuojamų būstų stogams, fasadams. Ši danga lengvai montuojama, tad remontuojant stogą nereikia keisti jo konstruktyvo ir grebėstų.

Elegantiški, griežtų linijų trapeciniai profiliai dera tiek prie naujos statybos, tiek prie senesnio tipo pastato eksterjero.

 

Ar bėgant laikui trapeciniai profiliai išlaikys pirminę estetiką?

 

Ši trapecinė skarda stogui sukurta atsižvelgiant į mūsų klimato zoną, kuriai būdingos šaltos žiemos ir trumpos, tačiau gana karštos vasaros. Užtikriname, kad trapeciniai profiliai pagaminti iš medžiagų, kurios užtikrina optimalią oro cirkuliaciją, nekaupia drėgmės, leidžia stogui kvėpuoti.

 

Būsto viduje nepasireiškia šiltnamio efektas, nesikaupia kondensatas, apsaugomos stogo ir namo konstrukcijos, o namuose tiek vasarą, tiek žiemą laikosi optimali temperatūra.

 

 

 

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.