Eternit stogo danga

Eternit stogo danga – puikus pasirinkimas ieškantiems kokybės. Tai beasbesčio šiferio banguoti lakštai, kurie nekenkia žmogui ir aplinkai, suteikia būstui patikimą apsaugą, o stogui – puikią išvaizdą ir tvirtumą.

Neabejojame: aukščiausios kokybės stogo dangos Eternit Klasika, Eternit Agro ir Eternit Agro pro stogo danga tikrai pateisins Jūsų lūkesčius!

 

Filtrai


 


 

Kodėl verta rinktis Eternit stogo dangą?

 

  • Puikiai tinka lietuviškiems orams – Eternit danga projektuojama atsižvelgiant į vėsesnio klimato šalių poreikius, todėl yra puikus sprendimas Lietuvoje. Jai nebaisūs temperatūros svyravimai, drėgmė, šaltis, vėjas ir kitoks neigiamas atmosferos poveikis. Taip pat Eternit dangos yra neįveikiamos kenkėjams ir mikroorganizmams.

  • Nedegi danga – saugumas renkantis stogo dangą turėtų būti Jūsų prioritetu. Eternit danga 100 proc. atitinka griežtus saugumo reikalavimus, yra atspari ugniai (A1 degumo klasė).

  • Ilgaamžis pasirinkimas – Eternit danga nebijo aplinkos poveikio, todėl ilgus metus išsaugo puikią pradinę išvaizdą.

  • Neužsilaiko drėgmė – Eternit banguotų lakštų gamybai pasitelkiame technologijas, kurios palaiko optimalią oro cirkuliaciją, užtikrina gerą drėgmės reguliavimą: ji nesikaupia ant stogo, kondensatas nepatenka po stogu, neprasiskverbia į būstą.

  • Jokio triukšmo Jūsų namuose – kai Eternit dangą sumontuoja profesionalai, pasitelkę kokybiškas izoliacines medžiagas, stogas patikimai apsaugo namus nuo nepageidaujamo išorės triukšmo (pavyzdžiui, intensyvaus lietaus metu ar esant stipriam vėjui).

 

Stogo dangos priežiūra

 

Siekiant, kad Eternit danga tarnautų patikimai, svarbu nepamiršti priežiūros. Štai ką verta žinoti

  • Patariama reguliariai patikrinti, ar ant stogo nesusikaupė nuokritų: lapų, šakelių, spyglių, kitų susikaupusių šiukšlių.

  • Stogą nuvalykite kartą per metus: nešvarumus galite pašalinti naudodami minkštą šepetį ir vandenį, laikantis saugumo reikalavimų.

  • Taip pat kartą per metus išvalykite sąlajas ir lietaus vandens nuvedimo sistemas.

Laikantis šių nesudėtingų rekomendacijų, stogas ilgai išliks puikios būklės!

 

Eternit šiferis gera kaina

 

Į stogą verta žiūrėti kaip į ilgalaikę investiciją: tinkamai parinktas, kokybiškas ir gerai prižiūrimas stogas tarnauja ne vieną dešimtmetį.

Eternit gaminiai – būtent tokie. Gaminant šią stogo dangą, pasitelktos unikalios technologijos ir kokybiškos medžiagos, ji apsaugota nuo UV spindulių poveikio, todėl bėgant metams išsaugo savo pradinę spalvą ir puikią išvaizdą. Nepaisant to, Eternit beasbesčio šiferio danga kainuoja nedaug, todėl galite būti užtikrinti: kainos ir kokybės santykis yra Jūsų naudai! Tikslią dangos kainą Jums nurodys mūsų konsultantai, susisiekite. Laukiame Jūsų!

 

DUK

Kiek užtruks šios dangos montavimas ant mano stogo?

Eternit dangos projektuojamos siekiant, kad jų montavimas būtų kuo paprastesnis. Dėl nesudėtingos konstrukcijos, Eternit dangos montavimas yra labai paprastas ir greitas: dažniausiai trunka iki kelių dienų.

Ar Eternit skarda gali būti naudojama net didesniems stogams?

Šios dangos yra labai universalios, todėl tinka įvairaus dydžio ir paskirties pastatų stogams: nuo nedidelio sodo namelio iki pramoninių objektų.

Ar ši danga ekologiška?

Tai tvarus ir draugiškas gamtai pasirinkimas. Eternit lakštai gaminami naudojant uždaro ciklo technologiją. Tai procesas, kurio metu iš žaliavų gaunami vien banguoti lakštai, be pašalinių, nepanaudotų atliekų: visos atliekos yra perdirbamos ir pakartotinai naudojamos gamybos procese!

Kiek kainuoja Eternit šiferis?

Užtikriname, kad Eternit banguotų lakštų kaina UAB „Vidara” prekybos skyriuose yra ne tik prieinama, bet ir viena žemiausių visoje Lietuvoje!

Žinoma, kiekvienas projektas individualus, todėl galutinė stogo dangos kaina priklauso nuo darbų apimties ir sudėtingumo. Jeigu pageidaujate sužinoti tikslią Eternit stogo dangos ir kitų produktų kainą, maloniai kviečiame kreiptis čia.

 

Danga, kuri nenuvils

 

UAB „Vidara” komanda savo klientams siūlo tik aukščiausios kokybės stogo dangas. Mūsų asortimente Jūsų laukia Eternit stogo danga ir daugybė kitų komponentų įvairios paskirties pastatų stogams. Tai išties saugus pasirinkimas: gaminant Eternit lakštus, naudojamos saugumo priemonės, kurios užtikrina, kad lakštai atlaikys dideles apkrovas, o darbas ant stogo bus maksimaliai saugus.

Jeigu ieškote kokybiškų produktų, kviečiame susisiekti jau šiandien – išsamiai pakonsultuosime, įsiklausysime į Jūsų pageidavimus ir padėsime rasti stogo dangą, kuri geriausiai atitiks Jūsų norus ir galimybes!

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.