Stogo dangos

Stogo danga viena svarbiausių pastato sudedamųjų dalių. Gera stogo danga svarbi ne tik apsaugant pastatą nuo išorės poveikio (šalčio, lietaus, sniego ir t. t.), bet ir suteikia stogui estetinį vaizdą. „Vidara“ gali Jums pasiūlyti platų stogo dangų asortimentą kiekvieno skoniui ir poreikiui. Bendradarbiaujame su pasaulinio garso stogo dangų gamintojais: „Ruukki“, „Eternit Baltic“, „Monier“, „Roben“, „Tondach“. Siūlome pasirinkti iš plieninių stogo dangų, banguotų lakštų (šiferio), betoninių čerpių ir keraminių čerpių.

 

 

 

 


 

Kokie požymiai išduoda, kad reikia keisti stogo dangą?

 

Tikriausiai nesuklysime pasakę, kad namo stogas yra vienas iš pagrindinių elementų, kurie užtikrina būsto jaukumą, saugumą ir bendrą fasado estetiką. Stogas yra ilgametė investicija, kuri turi savo kainą. Būtent todėl svarbu tiksliai įvertinti, ar pastatui iš tiesų reikia naujo stogo. Pagrindiniai tai išduodantys ženklai yra šie:

 • Vandens pralaidumas. Vienas pirmųjų tai išduodančių ženklų – stogas ima praleisti vandenį. Drėkstančios ar pelijančios lubos bei sienos ne tik atrodo prastai, bet potencialiai gali kelti pavojų namo gyventojų sveikatai, todėl į tokią situaciją negalima žiūrėti pro pirštus: verčiau pasikonsultuoti su specialistais, kurie įvertins Jūsų stogo būklę ir pasiūlys geriausią sprendimą.

 • Suprastėja stogo izoliacinės savybės. Kitas svarbus požymis, kuris liudija, kad stogas skaičiuoja paskutines dienas – nepakankama šilumos ir / ar garso izoliacija. Tinkamai izoliuotas stogas užtikrina komfortą ir ramybę, gerina miego kokybę ir emocinę savijautą. O jeigu izoliacinės savybės suprastėja, namuose nebesijaučiama gerai: lyjant girdimas kiekvienas ant stogo krentantis lašas, vasaros metu patalpose tampa nemaloniai karšta, žiemos metu patiriami dideli energijos nuostoliai.

 • Pavojingos medžiagos. Dar viena problema, dėl kurios reikalingas stogo keitimas, – kenksmingos medžiagos, kurios buvo plačiai naudojamos stogų gamyboje praeityje. Jeigu stogas nepažeistas, šios medžiagos žalos nepadarys, tačiau nusidėvėję, dėl laiko poveikio apirę ar mechaniškai pažeisti stogai jau kelia rimtą pavojų Jūsų sveikatai.

 • Stogas atrodo nereprezentatyviai. Estetika taip pat yra gana svari priežastis stogo keitimui. Galbūt pastebėjote, kad stogas nubluko, apiro, nebepuošia būsto fasado? Tokiu atveju patariama nedvejoti ir pasirūpinti nauju, tvirtu ir estetišku stogu, kuris suteiks Jūsų namui dar daugiau solidumo. Naujas stogas taip pat padeda pakelti nekilnojamo turto vertę, todėl jeigu ateityje planuojate būstą parduoti, tai gali būti išties pasiteisinanti investicija!

Jei atpažinote kažkurį iš šių stogo nusidėvėjimo požymių, rekomenduojame rimtai apsvarstyti galimybę jį pakeisti. Na, o tam, kad išsirinkti naują stogo dangą būtų lengviau, nepraleiskite progos pasinaudoti žemiau pateiktais patarimais. 

Stogo dangos – kaip išsirinkti tinkamiausią?

 

Tinkams stogo dangos pasirinkmas yra išties atsakinga užduotis. Pasak ekspertų, stogų dangos – vienas svarbiausių viso pastato elementų. Savo klientams siūlome skirtingus, bet vienodai kokybiškus jų variantus: plienines dangas, banguotus lakštus, betonines ir keramines čerpes, skalūno ir fibrocementines plokštes. Kuris variantas tinkamiausias būtent Jums?

 • Plieninė stogo danga  sprendimas pasižymintis išskirtine išvaizda. Ši danga gali būti čerpinio profilio, valcuoto profilio, trapecinio arba falcinio profilio ir turėti įvairų padengimą. Tai puikiai, ilgai ir patikimai tarnaujantys stogo lakštai. Toks stogas bus ne tik patvarus, bet ir padės išsiskirti!

 • Banguoti lakštai (šiferis) – stogo danga, pasižyminti nesudėtingu ir greitu montavimu, taip pat itin elegantišku stogo reljefu. Šiuolaikiniai šiferio lakštai yra saugūs žmogui bei aplinkai, tvarūs ir ilgaamžiai.

 • Betoninės čerpės – variantas, skirtas ieškantiems klasikinio sprendimo savo stogo dangai. Betoninės čerpės atrodo elegantiškai, išlaiko spalvą, yra atsparios drėgmei ir kitokiam aplinkos poveikiui.

 • Keraminės čerpės – puikus pasirinkimas tradicinio stogo ir natūralumo mėgėjams. Keraminės čerpės yra labai patvarios ir ilgaamžės. Įdomu tai, kad daugelis šios dangos stogų savininkų tikina, kad natūrali keraminių čerpių spalva laikui bėgant dar labiau gražėja!

 • Skalūno plokštės – stogams ir namų fasadams tinkama danga, pasižyminti geru atsparumu atmosferiniams reiškiniams, mažu įmirkiu ir ilgaamžiškumu. Skalūno plokštės gaminamos be jokių priemaišų, todėl yra vienas ekologiškiausių sprendimų. Be to, galima rinktis iš pilkšvos, žalsvos, melsvos, rausvos ir kitų skalūno atspalvių bei skirtingų raštų. 

 • Fibrocementinės plokštės – tiek stogams, tiek fasadams tinkamos apdailos plokštės, turinčios tvirtą paviršių, kuris pasižymi geru atsparumu pažeidimams ir nešvarumams. Jo yra nesudėtingai tvirtinamos, lengvai valomos, atsparios UV spinduliams, be to, neleidžia kauptis drėgmei ir plisti nepageidaujamiems mikroorganizmams. 

Mūsų komanda garantuoja: čia parduodamos stogų dangos, kurios Jus džiugins ilgus metus!

 

Kokybiški stogo plieno lakštai jaukiam būstui

 

Skardinė stogo danga – svarbi investicija, todėl rinktis reikia atsakingai. Skarda stogui privalo būti atspari permainingiems lietuviškiems orams. Tam, kad Jūsų lūkesčiai būtų išpildyti su kaupu, siūlome itin palankiai vertinamų gamintojų skardos lakštus su specialiu paviršiaus padengimu. Tai išties geras pasirinkimas, nes stogo lakštus gaminame iš medžiagos kuri yra labai patvari, itin lengvai formuojama. Mūsų siūloma pigiausia skardinė danga nenuvilia nei savo estetika, nei kokybe!

Turime plačią plieno lakštų padengimų ir spalvų pasiūlą, todėl galėsite išsirinkti būtent Jums tinkamiausią skardos variantą. Mūsų klientai gali pasirinkti iš šių padengimų:

 • poliesteris,

 • patinis poliesteris,

 • crown BT (Purex),

 • matinis puralas,

 • cinkuotas.

„Vidara“ komanda pasirengusi pasiūlyti geriausią pasiūlymą. Tiksliai pamatuosime, paskaičiuosime ir suteiksime aukštos kokybės garantiją!

 

Stogo dangų kainos pas mus – itin palankios!

 

Stogų dangos kaina yra išties opus klausimas tik svarstantiems apie namo įrengimą ar keičiantiems seną, atitarnavusį stogą. Akivaizdu: pigiausia stogo danga nebūtinai geriausia, tačiau vertinantiems kokybę, turime puikių žinių. Siūlome pasaulyje pripažintų gamintojų („Ruukki“, „Eternit Baltic“, „Monier“, „Roben“, „Tondach“ ir kt.) stogo dangas konkurencingomis kainomis! Kokybiška danga čia prieinama visiems. Garantuojame: mūsų stogo skarda tikrai nenuvils!

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad esame oficialūs suomiškos plieninės stogų dangos ir kitų elementų (lietaus nuvedimo sistemos, stogo saugos elementai ir kt.) gamintojų „Ruukki“ atstovai. Tai reiškia, kad šio gamintojo produktus pas mus galite įsigyti geriausia kaina. Šio prekės ženklo stogo dangos kaina žemesnė nei kitur, o „Ruukki“ vardas – tai nepriekaištingos kokybės sinonimas visoje Europoje! Ruukki stogo skardos kaina pas mus žemesnė nei kitur.

 

Stogo danga internetu

 

Vertiname Jūsų patogumą, todėl suteikiame lanksčias prekių įsigijimo sąlygas. Norite apsipirkti saugiai, komfortiškai ir išvengti laiko gaišaties? Kviečiame pasirūpinti savo stogo danga internetu! Čia rasite įvairių rūšių stogo dangas ir visus kitus elementus. Mūsų parduodamos prekės – iš itin vertinamų gamintojų, todėl kokybe tikrai nenusivilsite. Galite pateikti užklausą mums, o mes susisieksime su Jumis jau netrukus ir pasiūlysime itin palankų variantą.

Domina stogo danga pigiau? Plieninių stogų kainos pas mus – vienos žemiausių rinkoje, tad nedelskite ir gaukite puikų pasiūlymą!

 

Stogo priedai

 

Siūlome platų ne tik stogo dangų, bet ir stogo priedų pasirinkimą. Mūsų asortimente:

 • įvairių tipų tarpinės,
 • stogo liukai,
 • ventiliacinės juostos,
 • apsaugos nuo paukščių,
 • sandarinimo juostos,
 • apsaugos nuo lapų,
 • čerpių laikikliai,
 • vamzdžių perėjimai ir kt.

Pasižvalgykite ir išsirinkite tai, ko reikia Jūsų stogui.

 

Dažniausiai užduodami klausimai apie stogo dangas

 

Kaip žinoti – remontuoti esamą stogą ar pakeisti jį nauju?

 

Tai gana individualus klausimas, tačiau bendrai kalbant, pilnas stogo keitimas tampa būtinas, kai yra pažeista daugiau nei 25 proc. stogo. Taip pat pilnas stogo keitimas gali būti naudingas, jeigu norite džiaugtis pagal naujausias technologijas sukurtu stogu ir turėti ilgaamžiškesnį rezultatą: dalinis stogo remontas tarnaus trumpiau nei pakeistas stogas.

Stogo remontas galimas, jeigu didžioji dalis stogo nėra pažeista ir yra gera drėgmės bei šilumos izoliacija. Tai ekonomiškesnis ir greitesnis kelias džiaugtis kokybišku stogu. Net ir smulkūs remonto darbai gali gerokai prailginti Jūsų senojo stogo tarnavimo laiką, todėl jei pastebėjote net ir nedidelius stogo defektus, nelaukite ir pasirūpinkite greitu šios problemos sprendimu.

 

Kokio tipo stogų sistema pati geriausia?

 

Vieno atsakymo čia nėra. Šiuolaikinis stogo dangų asortimentas yra labai platus. Galite rinktis išskirtinės išvaizdos plieninę stogo dangą (kuri dar skirstoma pagal profilius: gali būti čerpinio, valcuoto, trapecinio, falcinio profilio), banguotus lakštus, betonines arba keramines čerpes ir dar daugiau. Visos šios dangos turi savo privalumų ir trūkumų, todėl sprendimą dėl dangos priimkite atsakingai. Apsisprendus dėl stogo dangos tipo, taip pat būtina pasirinkti patikimą dangos gamintoją ir patyrusių montuotojų komandą. Tik tada galėsite džiaugtis estetišku, ilgai išliekančiu rezultatu.


Kokia stogo danga pigiausia?


Viena pigiausių yra plieninė stogo danga. Nepaisant žemesnės kainos, ji pasižymi patvarumu ir patrauklia išvaizda. Taigi, jei ieškote pigesnio, tačiau taip pat kokybiško varianto, plieninė stogo danga gali būti puikus pasirinkimas. 
 

Ar klimatas, vyraujantys orai turi įtakos renkantis stogo dangą?

 

Tikrai taip. Klimato zona, kurioje gyvename, turi išties svarbų vaidmenį renkantis stogo dangą. Planuojant keisti stogą, būtina atsižvelgti ne tik į estetiką, bet ir į aplinkos veiksnius, pavyzdžiui, kritulių kiekį, snygį, temperatūrą ir bendras oro sąlygas. Lietuviškiems orams reikia išties kokybiškų, patvarių stogo dangų, kurios nebijo temperatūrų svyravimų, patikimai atlaiko net ir stiprias liūtis, nebijo šalčio ir karščio poveikio.

 

Ar naujas stogas gali padėti išvengti energinių nuostolių?

 

Sparčiai kylant šildymo kainoms, žmonės renkasi energetiškai efektyvesnes stogų sistemas. Labai svarbu, kad stogai būtų pagaminti iš patvarių medžiagų, kurios padeda išvengti energijos nuostolių: neišleidžia šilumos žiemos metu ir neperduoda į būstą kaitros karštomis vasaros dienomis. Šiuolaikinės, pagal griežtus kokybės reikalavimus pagamintos stogo dangos leidžia pasiekti tai ir dar daugiau – jeigu ieškote kokybės UAB „Vidara” prekybos skyrių vadybininkai suteiks Jums išsamią informaciją ir padės išsirinkti tinkamiausią variantą.


Stogo dangos spalvos – kokią rekomenduotumėte pasirinkti?


Stogo dangos spalvą rekomenduojame apsvarstyti dar renkantis namo projektą arba prieš pradedant generalinį stogo remontą. Tai ypač svarbu tose teritorijose (pavyzdžiui, turinčiose didelę istorinę ar kultūrinę vertę), kuriose taikomi reikalavimai dėl jose esančių pastatų estetinių savybių. Verta atkreipti dėmesį ir į tai, jog dažnai individualių namų gyvenvietėse keliami stogo dangos medžiagų ir spalvų reikalavimai, siekiant užtikrinti, kad aplinka atrodytų vientisa ir estetiška. 


Kalbant apie populiarumą, dažniausiai pasirenkamos laikui nepavaldžių spalvų, tokių kaip raudona, ruda arba juoda, stogų dangos. Pastaraisiais metais ypač išpopuliarėjo ir antracito spalva. Visų šių spalvų stogai yra lengvai derinami  su įvairių spalvų fasadais, be to, puikiai tinka tiek šiuolaikinio, tiek klasikinio stiliaus pastatams. 


Rinkdamiesi stogo dangos spalvą, būtinai atsižvelkite į kitus pastato elementus (langus, duris), kad sukurtumėte vientisą vaizdą. Žinoma, atkreipkite dėmesį ir į fasado spalvą. Turėkite omenyje, kad raudoni ir rudi atspalviai gerai dera su šiltomis spalvomis (smėlio, kremine, šviesiai geltona), o šaltai baltos arba šviesiai pilkos spalvos fasadui itin tiks juodos, antracito ar grafito spalvos stogas. Naudinga atsiminti ir tai, kad šviesesni atspalviai pasižymi geresniu šviesos atspindžio koeficientu. Todėl toks paviršius ne taip įkais, kas ypač svarbu įrengiant gyvenamąsias patalpas palėpėse.


Norėčiau gyvai įvertinti stogo dangos išvaizdą: kur galėčiau tai padaryti?


Tai galite padaryti visuose „Vidara” prekybos skyriuose. Miestai, kuriuose kviečiame apžiūrėti norimą stogo dangą: Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Marijampolė ir Utena. 
 

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.