Stogo dangos

Stogo danga viena svarbiausių pastato sudedamųjų dalių. Gera stogų danga svarbi ne tik apsaugant pastatą nuo išorės poveikio - šalčio, lietaus, sniego ir t.t. - bet ir suteikia stogui estetinį vaizdą. Vidara gali Jums pasiūlyti platų stogo dangos asortimentą kiekvieno skoniui ir poreikiui. Bendradarbiaujame su pasaulinio garso stogo dangų gamintojais: Ruukki, Eternit Baltic, Monier, Roben, Tondach. Siūlome pasirinkti iš plieninių stogo dangų, banguotų lakštų (šiferio), betoninių čerpių ir keraminių čerpių.

Plieninė stogo skarda leidžia pasirinkti nuo čerpinio profilio iki trapecinio profilio arba falcinio profilio. Visos šios dangos tinka tiems, kurie rūpinasi, kad stogo išvaizda atrodytų išskirtinė.

Banguoti lakštai sukuria solidesnę stogo struktūrą. Ši stogo danga sukuria gražų stogo reljefą.

Betoninės čerpės - tai stogo skarda skirta ieškantiems laikui atsparių dizaino sprendimų savo stogui.

Keraminės čerpės skirtos tradicinio stogo mėgėjams. Ši stogo danga ilgaamžė, o jos natūrali spalva laikui bėgant vis gražėja.

 

 

 

 


 

Kokie požymiai išduoda, kad reikia keisti stogą?

 

Tikriausiai nesuklysime pasakę, kad namo stogas yra vienas iš pagrindinių elementų, kurie užtikrina būsto jaukumą, saugumą ir bendrą fasado estetiką. Stogas yra ilgametė investicija, kuri turi savo kainą. Būtent todėl svarbu tiksliai įvertinti, ar pastatui iš tiesų reikia naujo stogo. Pagrindiniai tai išduodantys ženklai yra šie:

 • Vandens pralaidumas. Vienas pirmųjų tai išduodančių ženklų – stogas ima praleisti vandenį. Drėkstančios ar pelijančios lubos bei sienos ne tik atrodo prastai, bet potencialiai gali kelti pavojų namo gyventojų sveikatai, todėl į tokią situaciją negalima žiūrėti pro pirštus: verčiau pasikonsultuoti su specialistais, kurie įvertins Jūsų stogo būklę ir pasiūlys geriausią sprendimą.

 • Suprastėja stogo izoliacinės savybės. Kitas svarbus požymis, kuris liudija, kad stogas skaičiuoja paskutines dienas – nepakankama šilumos ir/ar garso izoliacija. Tinkamai izoliuotas stogas užtikrina komfortą ir ramybę, gerina miego kokybę ir emocinę savijautą. Tuo tarpu, jeigu izoliacinės savybės suprastėja, namuose nebesijaučiama gerai: lyjant girdimas kiekvienas ant stogo krentantis lašas, vasaros metu patalpose tampa nemaloniai karšta, žiemos metu patiriami dideli energiniai nuostoliai

 • Pavojingos medžiagos. Dar viena problema, dėl kurios reikalingas stogo keitimas – kenksmingos medžiagos, kurios buvo plačiai naudojamos stogų gamyboje praeityje. Jeigu stogas nepažeistas, šios medžiagos žalos nepadarys, tačiau nusidėvėję, dėl laiko poveikio apirę ar mechaniškai pažeisti stogai jau kelia rimtą pavojų Jūsų sveikatai.

 • Stogas atrodo nereprezentatyviai. Estetika taip pat yra gana svari priežastis stogo keitimui. Galbūt pastebėjote, kad stogas nubluko, apiro, nebepuošia būsto fasado? Tokiu atveju patariama nedvejoti ir pasirūpinti nauju, tvirtu ir estetišku stogu, kuris suteiks Jūsų namui dar daugiau solidumo. Naujas stogas taip pat padeda pakelti nekilnojamo turto vertę, todėl jeigu ateityje planuojate būstą parduoti, tai gali būti išties pasiteisinanti investicija!

 

Stogo dangos – kaip išsirinkti tinkamiausią?

 

Tinkamai pasirinkti stogo dangą yra išties atsakinga užduotis. Pasak ekspertų, stogų dangos – vienas svarbiausių viso pastato elementų. Savo klientams siūlome skirtingas, bet vienodai kokybiškas stogo dangas: plienines dangas, banguotus lakštus, betonines ir keramines čerpes. Kuris variantas tinkamiausias būtent Jums?

 • Plieninė stogo danga pasižymi išskirtine išvaizda. Ši danga gali būti čerpinio profilio, valcuoto profilio, trapecinio profilio arba falcinio profilio ir turėti įvairų padengimą. Tai puikiai, ilgai ir patikimai tarnaujantys stogo lakštai. Toks stogas bus ne tik patvarus, bet ir padės išsiskirti!

 • Banguoti lakštai – džiugina nesudėtingu ir greitu montavimu bei be galo elegantišku stogo reljefu. Šiuolaikiniai šiferio lakštai yra saugūs žmogui bei aplinkai, tvarūs ir ilgaamžiai.

 • Betoninės čerpės – variantas ieškantiems klasikinio sprendimo savo stogo dangai. Betoninės čerpės atrodo elegantiškai, išlaiko spalvą, yra atsparios drėgmei ir kitokiam aplinkos poveikiui.

 • Keraminės čerpės –  tradicinio stogo ir natūralumo mėgėjams. Keraminės čerpės yra labai patvari, ilgaamžė medžiaga. Įdomu tai, kad daugelis šios dangos stogų savininkų tikina, kad natūrali keraminių čerpių spalva laikui bėgant dar labiau gražėja!

Mūsų komanda garantuoja: čia parduodamos stogų dangos, kurios Jus džiugins ilgus metus!

 

Kokybiški stogo plieno lakštai jaukiam būstui

 

Skardinė stogo skarda – svarbi investicija, todėl rinktis reikia atsakingai. Skarda stogui privalo būti atspari permainingiems lietuviškiems orams. Tam, kad Jūsų lūkesčiai būtų išpildyti su kaupu, siūlome itin palankiai vertinamų gamintojų skardos lakštus su specialiu paviršiaus padengimu. Tai išties geras pasirinkimas, nes stogo lakštus gaminame iš medžiagos kuri yra labai patvari, itin lengvai formuojama. Mūsų siūloma pigiausia skarda stogui nenuvilia nei savo estetika, nei kokybe!

Turime plačią plieno lakštų padengimų ir spalvų pasiūlą, todėl galėsite išsirinkti būtent Jums tinkamiausią skardos variantą. Mūsų klientai gali pasirinkti iš šių padengimų:

 • Poliesteris,

 • Matinis poliesteris,

 • Crown BT (Purex),

 • Matinis puralas,

 • Cinkuotas.

„Vidara“ komanda pasirengusi pasiūlyti geriausią pasiūlymą. Tiksliai pamatuosime, paskaičiuosime ir suteiksime aukštos kokybės garantiją!

 

Stogo dangų kainos pas mus – itin palankios!

 

Stogo dangos kaina yra išties opus klausimas tik svarstantiems apie namo įrengimą ar keičiantiems seną, atitarnavusį stogą. Akivaizdu: pigiausia stogo danga nebūtinai geriausia, tačiau vertinantiems kokybę, turime puikių žinių. Siūlome pasaulyje pripažintų gamintojų (Ruukki, Eternit Baltic, Monier, Roben, Tondach ir kt.) stogo dangas konkurencingomis kainomis! Kokybiška danga čia prieinama visiems. Garantuojame: mūsų stogo skarda tikrai nenuvils!

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad esame oficialūs suomiškos plieninės stogų dangos ir kitų elementų (lietaus nuvedimo sistemos, stogo saugos elementai ir kt.) gamintojų Ruukki atstovai. Tai reiškia, kad šio gamintojo produktus pas mus galite įsigyti geriausia kaina. Šio prekės ženklo stogo dangos kaina žemesnė nei kitur, o Ruukki vardas – tai nepriekaištingos kokybės sinonimas visoje Europoje! Ruukki stogo skardos kaina pas mus žemesnė nei kitur.

 

Stogo danga internetu

 

Vertiname Jūsų patogumą, todėl suteikiame lanksčias prekių įsigijimo sąlygas. Norite apsipirkti saugiai, komfortiškai ir išvengti laiko gaišaties? Kviečiame pasirūpinti savo stogo danga internetu! Čia rasite įvairių rūšių stogo dangas ir visus kitus elementus. Mūsų parduodamos prekės – iš itin vertinamų gamintojų, todėl kokybe tikrai nenusivilsite. Galite pateikti užklausą mums, o mes susisieksime su Jumis jau netrukus ir pasiūlysime itin palankų variantą.

Plieninės stogo skardos kaina pas mus – viena žemiausių rinkoje, tad nedelskite ir gaukite puikų pasiūlymą!

Dažniausiai užduodami klausimai apie stogo dangas

Kaip žinoti – remontuoti esamą stogą, ar pakeisti jį naujų?

Tai gana individualus klausimas, tačiau bendrai kalbant, pilnas stogo keitimas tampa būtinas, kai yra pažeista daugiau nei 25 proc. stogo. Taip pat pilnas stogo keitimas gali pasitarnauti, jeigu norite džiaugtis pagal naujausias technologijas sukurtu stogu ir turėti ilgaamžiškesnį rezultatą: dalinis stogo remontas tarnaus trumpiau nei pakeistas stogas.

Stogo remontas galimas, jeigu didžioji dalis stogo nėra pažeista ir yra gera drėgmės bei šilumos izoliacija. Tai ekonomiškesnis ir greitesnis kelias džiaugtis kokybišku stogu. Net ir smulkūs remonto darbai gali gerokai prailginti Jūsų senojo stogo tarnavimo laiką, todėl, jeigu pastebėjote net ir nedidelius stogo defektus, nelaukite ir pasirūpinkite greitu šios problemos sprendimu.

 

Kokio tipo stogų sistema pati geriausia?

 

Vieno atsakymo čia nėra. Šiuolaikinis stogo dangų asortimentas yra labai platus. Galite rinktis išskirtinės išvaizdos plieninę stogo dangą (kuri dar skirstoma pagal profilius: gali būti čerpinio, valcuoto, trapecinio, falcinio profilio), banguotus lakštus, betonines arba keramines čerpes ir dar daugiau. Visos šios dangos turi savo privalumų ir trūkumų, todėl sprendimą dėl dangos priimkite atsakingai. Apsisprendus dėl stogo dangos tipo, taip pat būtina pasirinkti patikimą dangos gamintoją ir patyrusių montuotojų komandą. Tik tada galėsite džiaugtis estetišku, išliekančiu rezultatu.

 

Ar klimatas, vyraujantys orai, turi įtakos renkantis stogo dangą?

 

Tikrai taip. Klimato zona, kurioje gyvename, turi išties svarbų vaidmenį renkantis stogo dangą. Planuojant keisti stogą, būtina atsižvelgti ne tik į estetiką, bet ir į aplinkos veiksnius, pavyzdžiui, kritulių kiekį, snygį, temperatūrą ir bendras oro sąlygas. Lietuviški orai reikalauja išties kokybiškų, patvarių stogo dangų, kurios nebijo temperatūrų svyravimų, patikimai atlaiko net ir stiprias liūtis, nebijo šalčio ir karščio poveikio.

 

Ar naujas stogas gali padėti išvengti energinių nuostolių?

 

Sparčiai kylant šildymo kainoms, žmonės renkasi energiškai našesnes stogų sistemas. Labai svarbu, kad stogai būtų pagaminti iš patvarių medžiagų, kurios padeda išvengti energinių nuostolių: neišleidžia šilumos žiemos metu ir neperduoda į būstą kaitros karštomis vasaros dienomis. Šiuolaikinės, pagal griežtus kokybės reikalavimus pagamintos stogo dangos leidžia pasiekti tai ir dar daugiau – jeigu ieškote kokybės UAB „Vidara” prekybos skyrių vadybininkai suteiks jums išsamią informaciją ir padės išsirinkti jums tinkamiausia variantą.