Stogo dangos

Stogo danga viena svarbiausių pastato sudedamųjų dalių. Gera stogų danga svarbi ne tik apsaugant pastatą nuo išorės poveikio - šalčio, lietaus, sniego ir t.t. - bet ir suteikia stogui estetinį vaizdą. Vidara gali Jums pasiūlyti platų stogo dangos asortimentą kiekvieno skoniui ir poreikiui. Bendradarbiaujame su pasaulinio garso stogo dangų gamintojais: Ruukki, Eternit Baltic, Monier, Roben, Tondach. Siūlome pasirinkti iš plieninių stogo dangų, banguotų lakštų (šiferio), betoninių čerpių ir keraminių čerpių.

Plieninė stogo skarda leidžia pasirinkti nuo čerpinio profilio iki trapecinio profilio arba falcinio profilio. Visos šios dangos tinka tiems, kurie rūpinasi, kad stogo išvaizda atrodytų išskirtinė.

Banguoti lakštai sukuria solidesnę stogo struktūrą. Ši stogo danga sukuria gražų stogo reljefą.

Betoninės čerpės - tai stogo skarda skirta ieškantiems laikui atsparių dizaino sprendimų savo stogui.

Keraminės čerpės skirtos tradicinio stogo mėgėjams. Ši stogo danga ilgaamžė, o jos natūrali spalva laikui bėgant vis gražėja.

 

 

 

 


 

Stogo dangos – kaip išsirinkti tinkamiausią?

 

Tinkamai pasirinkti stogo dangą yra išties atsakinga užduotis. Pasak ekspertų, stogų dangos – vienas svarbiausių viso pastato elementų. Savo klientams siūlome skirtingas, bet vienodai kokybiškas stogo dangas: plienines dangas, banguotus lakštus, betonines ir keramines čerpes. Kuris variantas tinkamiausias būtent Jums?

  • Plieninė stogo danga pasižymi išskirtine išvaizda. Ši danga gali būti čerpinio profilio, valcuoto profilio, trapecinio profilio arba falcinio profilio ir turėti įvairų padengimą. Tai puikiai, ilgai ir patikimai tarnaujantys stogo lakštai. Toks stogas bus ne tik patvarus, bet ir padės išsiskirti!

  • Banguoti lakštai – džiugina nesudėtingu ir greitu montavimu bei be galo elegantišku stogo reljefu. Šiuolaikiniai šiferio lakštai yra saugūs žmogui bei aplinkai, tvarūs ir ilgaamžiai.

  • Betoninės čerpės – variantas ieškantiems klasikinio sprendimo savo stogo dangai. Betoninės čerpės atrodo elegantiškai, išlaiko spalvą, yra atsparios drėgmei ir kitokiam aplinkos poveikiui.

  • Keraminės čerpės –  tradicinio stogo ir natūralumo mėgėjams. Keraminės čerpės yra labai patvari, ilgaamžė medžiaga. Įdomu tai, kad daugelis šios dangos stogų savininkų tikina, kad natūrali keraminių čerpių spalva laikui bėgant dar labiau gražėja!

Mūsų komanda garantuoja: čia parduodamos stogų dangos, kurios Jus džiugins ilgus metus!

 

Kokybiški stogo plieno lakštai jaukiam būstui

 

Skardinė stogo skarda – svarbi investicija, todėl rinktis reikia atsakingai. Skarda stogui privalo būti atspari permainingiems lietuviškiems orams. Tam, kad Jūsų lūkesčiai būtų išpildyti su kaupu, siūlome itin palankiai vertinamų gamintojų skardos lakštus su specialiu paviršiaus padengimu. Tai išties geras pasirinkimas, nes stogo lakštus gaminame iš medžiagos kuri yra labai patvari, itin lengvai formuojama. Mūsų siūloma pigiausia skarda stogui nenuvilia nei savo estetika, nei kokybe!

Turime plačią plieno lakštų padengimų ir spalvų pasiūlą, todėl galėsite išsirinkti būtent Jums tinkamiausią skardos variantą. Mūsų klientai gali pasirinkti iš šių padengimų:

  • Poliesteris,

  • Matinis poliesteris,

  • Crown BT (Purex),

  • Matinis puralas,

  • Cinkuotas.

„Vidara“ komanda pasirengusi pasiūlyti geriausią pasiūlymą. Tiksliai pamatuosime, paskaičiuosime ir suteiksime aukštos kokybės garantiją!

 

Stogo dangų kainos pas mus – itin palankios!

 

Stogo dangos kaina yra išties opus klausimas tik svarstantiems apie namo įrengimą ar keičiantiems seną, atitarnavusį stogą. Akivaizdu: pigiausia stogo danga nebūtinai geriausia, tačiau vertinantiems kokybę, turime puikių žinių. Siūlome pasaulyje pripažintų gamintojų (Ruukki, Eternit Baltic, Monier, Roben, Tondach ir kt.) stogo dangas konkurencingomis kainomis! Kokybiška danga čia prieinama visiems. Garantuojame: mūsų stogo skarda tikrai nenuvils!

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad esame oficialūs suomiškos plieninės stogų dangos ir kitų elementų (lietaus nuvedimo sistemos, stogo saugos elementai ir kt.) gamintojų Ruukki atstovai. Tai reiškia, kad šio gamintojo produktus pas mus galite įsigyti geriausia kaina. Šio prekės ženklo stogo dangos kaina žemesnė nei kitur, o Ruukki vardas – tai nepriekaištingos kokybės sinonimas visoje Europoje! Ruukki stogo skardos kaina pas mus žemesnė nei kitur.

 

Stogo danga internetu

 

Vertiname Jūsų patogumą, todėl suteikiame lanksčias prekių įsigijimo sąlygas. Norite apsipirkti saugiai, komfortiškai ir išvengti laiko gaišaties? Kviečiame pasirūpinti savo stogo danga internetu! Čia rasite įvairių rūšių stogo dangas ir visus kitus elementus. Mūsų parduodamos prekės – iš itin vertinamų gamintojų, todėl kokybe tikrai nenusivilsite. Galite pateikti užklausą mums, o mes susisieksime su Jumis jau netrukus ir pasiūlysime itin palankų variantą.

Plieninės stogo skardos kaina pas mus – viena žemiausių rinkoje, tad nedelskite ir gaukite puikų pasiūlymą!