Klasikinė stogo danga

Filtrai


 


Kodėl verta rinktis Ruukki classic stogo dangą?

 

Ieškantiems patikrinto sprendimo savo stogui, tikrai patiks Suomijos gamintojo Ruukki produktai, o konkrečiai – naujos kartos Classic stogo danga. Klasikiniai profiliai ekspertų vertinami dėl ilgaamžiškumo ir estetikos. Jeigu dar nespėjote susipažinti su šia danga, pats metas tai padaryti!

UAB „Vidara“ specialistai dalinasi aktualiausia informacija apie valcinius klasikinius profilius Jūsų stogui.

 

Klasikinės stogo dangos techniniai privalumai

 

  • Išmani konstrukcija - nors mūsų stogo dangų asortimente rasite įvairių tipų klasikinius profilius, visi jie pasižymi unikalia konstrukcija: yra montuojami greitai ir paprastai. Nepaisant to, lakštai tvirtai sukimba ir užtikrina stogo apsaugą nuo neigiamų atmosferos veiksnių.
  • Platus pritaikymas - Ruukki classic lakštai puikiai tinka ne tik stogams, bet ir fasadams: jie pagaminti iš tvirtų medžiagų, todėl yra mažiau linkę deformuotis, banguotis, yra atsparesni smūgiams, mechaniniams pažeidimams ir pan.
  • Ilgaamžis sprendimas, kuriuo džiaugsis Jūsų vaikai ir anūkai - svajojate apie stogo dangą, kuri gali būti eksploatuojama daugelį metų? Classic stogo danga būtent tokia! Originalūs, Ruukki ekspertų sukurti klasikiniai lakštai yra pritaikyti atlaikyti dideles apkrovas, atšiaurias klimato sąlygas, yra ypač atsparūs dėvėjimuisi. Tinkamai sumontuota, atsakingai prižiūrima klasikinė stogo danga gali būti eksploatuojama net apie 50 metų ar dar ilgiau!
  • Subalansuota lietuviškiems orams - Classic skarda yra idealiai pritaikoma šalto klimato zonoje. Dažni temperatūrų svyravimai, šaltis, sniego sluoksnis, krituliai ir kitos negandos šiai dangai ne bėda! Pagaminti iš atsparių, tvirtų medžiagų, Ruukki classic lakštai atsilaiko prieš stiprų vėją, nepraleidžia drėgmės, nebijo kenksmingų UV spindulių ir padeda išsaugoti malonią temperatūrą Jūsų namuose.
  • Ugniai atsparus produktas - puikiai suprantame: būsto ir jame gyvenančių šeimos narių saugumas yra didžiausias Jūsų prioritetas. Ruukki komanda tuo pasirūpino. Lyginant su daugeliu kitų dangų, classic skarda yra gerokai mažiau degi. Didelis atsparumas ugniai sumažina gaisro riziką Jūsų namuose. Įsigykite kokybišką stogo dangą ir būsite geriau apsaugoti nuo pražūtingos ugnies stichijos!

 

Klasikinės stogo dangos estetinės savybės

 

Tikime, kad gera stogo danga turi būti ne tik tvirta, bet ir džiuginanti akį:

 

Profilių pasirinkimas kiekvieno skoniui

 

„Vidara“ asortimente rasite įvairių tipų classic profilius, kurie žavi dideliu spalvų, raštų, formų pasirinkimu:

  1. Mikroprofiliuoti Ruukki Classic M lakštai, su siauromis, išilginėmis bangelėmis.
  2. Minimalistiniai Classic C Ruukki 50 Plus lakštai plokščiu paviršiumi.
  3. Plokšti lakštai Classic Nextgen Ruukki 50 su itin sandariomis „click“ jungtimis.
  4. Classic D Ruukki 50 Plus gražus, plokščias paviršius su tiesiais grioveliais.
  5. Plokšti lakštai Classic Ruukki 30 su tiesiais grioveliais ir paslėptomis sąstandomis.

 

Estetikos ir patvarumo paslaptis – aukštos kokybės cinkas

 

Ruukki klasikiniai profiliai padengti storu, kokybiško cinko sluoksniu, kuris sustiprina dangos atpsarumą korozijai, drėgmei, kenkėjams, mechaniniams pažeidimams. Atsakingo gamybos proceso ir kruopščiai parinktų medžiagų dėka, klasikiniai lakštai ilgiau išlaiko pirminę spalvą ir nepriekaištingą išvaizdą.

 

Estetinių savybių garantija

 

Ne paslaptis, kad stogo dangų estetinės savybės nukenčia greičiau nei techninės: pamažu nublinka spalva ar atsiranda kitų pakitimų. Vis dėlto, pasirinkus Ruukki classic profilius, stogo grožis išsilaikys daugiau nei du dešimtmečius!

 

Savo produktams Ruukki suteikia net 20 – 25 metų estetinių savybių garantiją. Žinoma, stogo dangą būtina atitinkamai prižiūrėti ir laikytis kitų gamintojo pateiktų rekomendacijų: tai užtikrins, kad stogas ilgai atrodys kaip naujas!

 

Paprasta priežiūra

 

Kokybė, grožis, ilgaamžiškumas ir patraukli kaina yra esminiai kriterijai renkantis stogo dangą. Tačiau taip pat pravartu pasidomėti ir jos priežiūra bei galimomis išlaidomis.

 

Tikriausiai ieškote dangos, kuri nereikalauja dažno valymo ir brangių priežiūros priemonių? Jeigu taip, Classic stogo danga yra kaip tik Jums. Jos neteks dažnai valyti, užteks 1 – 2 kartus per metus pašalinti susikaupusias nuokritas.

 

DUK apie Ruukki klasikinę dangą

 

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus šia tema:

Ar klasikinė stogo danga atspari samanojimui?

Tikrai taip! Šie lakštai padengti apsauginėmis medžiagomis, todėl yra atsparesni kerpėms, samanojimui, pelėsiui ir kitiems faktoriams, kurie blogina dangos išvaizdą ir technines savybes.

Ar klasikinė danga yra ekologiška?

Ruukki klasikinė stogo danga tikrai patiks saugantiems aplinką. Šie profiliai yra ekologiški: jie pagaminti iš natūralių žaliavų, siekiant minimalizuoti neigiamą poveikį gamtai. Atitarnavusi tokia danga gali būti saugiai perdirbama!

Ar ja galima dengti tik namo stogą?

Tikrai ne – Ruukki classic danga tinka ir būstų fasadams bei tvoroms. Drąsiai eksperimentuokite ir sukurkite unikalius architektūros sprendimus!

Kokia yra klasikinės stogo dangos kaina?

„Vidara“ asortimente galite išsirinkti aukštos kokybės Ruukki profilius savo stogui. Visi jie pasižymi estetika, tvirtumu ir ilgaamžiškumu.

Vis dėlto, vien tik kokybės neužtenka. „Kokia yra klasikinės stogo dangos kaina?“ – būtent toks būna vienas pirmųjų klausimų, kuriuos užduoda šia danga besidomintys pirkėjai.

Pasirinkus šią dangą, kainos ir kokybės santykis visada bus Jūsų naudai, tačiau galutinė produkto kaina priklauso nuo tokių veiksnių, kaip dangos kiekis, pasirinktas valcinis profilis, projekto sudėtingumas ir pan.

Dėl tikslios kainos apskaičiavimo, kviečiame susisiekti!

Komanda, pasiruošusi padėti

Norite sužinoti daugiau? Domina tiksli klasikinės stogo dangos kaina, techninės savybės ir kitos detalės? Esame pasiruošę atsakyti į bet kokį kylantį klausimą!

Nedelskite ir kreipkitės į mūsų komandą. Pakonsultuosime, supažindinsime su Ruukki gaminiais ir parinksime produktą, kuris atitiks Jūsų lūkesčius ir finansines galimybes!

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.