Modulinė stogo danga

Siūlome Ruukki gamintojo modulinę stogo dangą: tai vienas populiariausių pasirinkimų. Ši danga pasižymi praktiškumu, yra lengva, tačiau patvari, estetiška ir ilgaamžė. Šią dangą sudaro daug lengvų modulinių lakštų, kurie yra sujungiami tarpusavyje, nepaliekant matomų jungčių. Užtikrinant tinkamą šios dangos priežiūrą, ji patikimai tarnauja 4 – 5 dešimtmečius ar net ilgiau.

Aukščiausios kokybės moduliniai čerpiniai profiliai tikrai pateisins Jūsų lūkesčius!

Filtrai


 


Kodėl verta rinktis Ruukki produktus?

 

Tai vienas stogo dangų rinkos lyderių: Ruukki stogo dangų kokybė pripažįstama visame pasaulyje. Šis iš Suomijos kilęs gamintojas siūlo modernius, kruopščiai atrinktus ir ištobulintus produktus, kurie idealiai tinka lietuviškam klimatui. UAB „Vidara“ yra tiesioginiai šio prekės ženklo atstovai Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti itin gerą modulinių dangų ir kitų Ruukki gaminių kainą. Kviečiame atrasti kokybę, kuri nepaliks abejingų!

 

Modulinių lakštų privalumai

 

  • Nebijo atšiaurių oro sąlygų – modulinė stogo danga yra puikiai pritaikyta vėsiam, lietuviškam klimatui: ji nebijo drėgmės, didelio kritulių kiekio, stipraus vėjo, UV spindulių ir kitų atmosferos veiksnių.

  • Danga, pritaikyta patogiam montavimui – inovatyvi Ruukki modulinė danga yra parduodama jau paruoštais montavimui lakštais. Šiuos lakštus patogu transportuoti, užkelti ant stogo ir sumontuoti. Tai padarysite saugiai ir greitai!

  • Ilga eksploatacijos trukmė – jeigu ieškote dangos, kuri bėgant laikui išsaugo estetinę išvaizdą ir puikias technines savybes, moduliniai lakštai yra vienas geriausių pasirinkimų: jie atsparūs dėvėjimuisi, cheminiam poveikiui, mechaniniams pažeidimams ir gali tarnauti net 50 metų ar ilgiau!

  • Platus pasirinkimas – suprantame, kad kiekvieno kliento poreikiai ir galimybės yra skirtingi. Būtent todėl galite rinktis įvairių spalvų, formų ir net kokybės klasių modulinę dangą.

Modulinės dangos priežiūra

 

Nors Ruukki modulinė stogo danga yra nepretenzinga ir nereikalauja dažnos, sudėtingos ir brangios priežiūros, siekiant, kad danga tarnautų ilgus metus, dalinamės keliais praktiniais patarimais:

  • Reguliariai patikrinkite, ar ant stogo nesusikaupė lapai, šakelės, spygliai ar kitos nuokritos.

  • Jeigu jų susikaupė daug, nuvalykite stogą: nuokritas ir kitus nešvarumus valykite su minkštu šepečiu ir vandeniu.

  • Reguliariai (maždaug kartą per metus) patikrinkite ir išvalykite sąlajas bei lietaus vandens nuvedimo sistemą.

  • Prižiūrint stogą, nepamirškite užtikrinti savo saugumo.

Atsižvelgus į šiuos patarimus, ant stogo nesikaups drėgmė, jis atliks visas savo funkcijas ir išliks puikios būklės!

 

Modulinė stogo danga: dažniausiai užduodami klausimai

 

Kiek užtruks šios dangos montavimas ant mano stogo?

Moduliniai lakštai pasižymi išmania konstrukcija: lakštai sujungiami tarpusavyje dėlionės principu, gali būti klojami ant stogo įvairiomis kryptimis. Šios dangos montavimas bus paprastas, greitas ir lengvai pritaikomas individualiems poreikiams. Paprastai stogo montavimas trunka iki kelių dienų.

Kokio tipo stogams rekomenduojama modulinė danga?

Turime įvairių tipų modulinius lakštus, kuriuos galima pritaikyti praktiškai visų tipų ir paskirčių stogams: nuo klasikinės iki modernios estetikos, nuo individualių namų iki komercinių statinių.

Ar moduliniai lakštai saugūs aplinkai?

Ruukki modulinė danga yra tvarus ir saugus pasirinkimas. Jie gaminami iš skandinaviško, natūralaus plieno. Gamybos metu nelieka nepanaudotų produktų: visos atliekos gali būti perdirbamos ir pakartotinai naudojamos gamybos procese.

Kiek kainuoja modulinė stogo danga?

Dangų kainą nustatome individualiai: ji priklauso nuo tokių kriterijų, kaip produkto kiekis, darbų apimtis, stogo tipas ir kt. Tačiau kad ir kokie būtų Jūsų lūkesčiai, UAB „Vidara” prekybos skyriuose rasite aukščiausios kokybės modulinę dangą, kurios kaina yra viena žemiausių Lietuvoje.

Jeigu domina tiksli modulinės stogo dangos ir kitų produktų kaina, ją nurodys mūsų specialistai. Kreipkitės čia.

 

Moduliniai profiliai, kurie nenuvils

 

UAB „Vidara” asortimente rasite tik aukščiausios kokybės stogo dangas. Čia Jūsų laukia suomių gamintojo Ruukki moduliniai čerpiniai profiliai ir daugybė kitų dangų bei priedų, tinkančių įvairių tipų stogams.

Siūlome modulines dangas, kurios 100 proc. atitinka griežtus kokybės ir saugumo standartus, atlaiko dideles apkrovas ir gali būti eksploatuojamos ne vieną dešimtmetį.

Jeigu ieškote ilgaamžių sprendimų, susisiekite su mūsų komanda – atsižvelgsime į Jūsų lūkesčius, atsakysime į kylančius klausimus ir parinksime modulinę stogo dangą, kuri geriausiai tiks Jūsų stogui!

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.