Banguoti lakštai (šiferis)

Banguoti lakštai, arba dar kitaip vadinamas šiferis - tai puiki stogo danga mėgstantiems gražų stogo reljefą. Šie lakštai gaminami taip, kad juos iškart būtų galima montuoti, nes turi išgręžtas skyles ir nukirstus kampus. Banguoti lakštai gali būti didelių matmenų, todėl tai labai pagreitina stogo dengimą. Bendradarbiaudami su Eternit Baltic galime pasiūlyti aukštos kokybės banguotus stogo lakštus arba kitaip šiferį.

 

 

 

 

 

 

 

 

Filtrai


 

 

 

 


 

Beasbestinis šiferis – saugiai ir sveikai aplinkai

 

Beasbestinis šiferis (arba banguoti beasbestiniai lakštai) – tai iš itin tvaraus ir atsparaus pluoštinio cemento pagaminama medžiaga. Skubame paneigti labiausiai paplitusius su šiferiu susijusius mitus:

 

 • Šiferis turi asbesto, todėl yra labai nesaugus. Nors senas, pagal nesaugias ir atgyvenusias technologijas gamintas sovietinis šiferis tikrai yra be galo pavojingas tiek aplinkai, tiek Jūsų sveikatai (mat gali sukelti net onkologinius susirgimus), norime pasidžiaugti jog tai – jau tolima praeitis! Mūsų asortimentą sudaro tik sertifikuotas, gamtai ir žmogui 100 proc. saugūs beasbestiniai lakštai, kurie yra visiškai netoksiški. Galite būti ramūs: į aplinką ir Jūsų organizmą nepatenka jokios kenksmingos cheminės medžiagos.

 • Šiferio naudojimo trukmė – neilga. Tai – mitas! Iš tiesų, stogo danga šiferis išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir atsparumu temperatūros bei oro pokyčiams. Ši danga itin atspari kenkėjams bei pavojingiems mikroorganizmams. Mūsų banguoti lakštai nerūdija ir nepūva, tad jais džiaugsitės ilgus metus – pusę amžiaus ir net ilgiau.

 • Šios dangos montavimas bus ilgas ir sudėtingas. Netgi priešingai! Ekspertai atkreipia dėmesį, kad pagal šiuolaikinius standartus pagaminta stogo danga šiferis vartotojus džiugina greitu, tačiau patikimu montavimu, lyginant su daugeliu kitų stogo dangų.

 • Beasbestinio šiferio kainos yra labai aukštos. Tikrai ne. Beasbestinė stogo danga pasižymi vienu geriausiu kainos ir kokybės santykiu rinkoje. Tai pakankamai ekonomiška stogo danga, kuri tarnauja ilgai, yra tvirta ir atspari aplinkos poveikiui.

 • Beasbestinė danga netinka lietuviškam klimatui. Tai dar vienas nepagrįstas mitas. Iš tiesų, Beastbestinė stogo danga nebijo didesnių temperatūros svyravimų, patikimai apsaugo būsto jaukumą tiek žvarbią žiemą, tiek karštą vasarą. Atspari kenkėjams ir drėgmei stogo danga puikiai tinka lietuviškam orui. Beasbestis Eternit šiferis – geriausia, ką galite pasiūlyti savo stogui!

 • Ši stogo danga atrodo labai neestetiškai, ją sunku pritaikyti prie namo eksterjero. Kokybiški Eternit banguoti lakštai tai paneigia! Galite rinktis skirtingų spalvų ir tekstūrų stogo dangą, kurią lengvai pritaikysite prie savo būsto fasado. Nesvarbu, norite išsiskirti ar įsilieti į supančią aplinką, tikrai rasime ką Jums pasiūlyti!

 • Beasbestinis šiferis pasižymi prasta garso izoliacija. Eternit beasbestinio šiferio lakštai yra pagaminti naudojant pažangias medžiagas, kurios puikiai izoliuoja garsą. Tai stogo danga, kuri buvo išbandyta ekstremaliomis sąlygomis, todėl užtikriname: net lyjant itin stipriam lietui galėsite mėgautis savo būsto tyla ir ramybe.

Eternit stogo danga yra testuota pagal griežtus ES reikalavimus. Ji kokybiška, atspari ugniai, nepraleidžianti šalčio bei drėgmės. Eternit beasbestinio šiferio lakštai taip pat užtikrina puikią garso izoliaciją ir pasižymi geromis šiluminėmis savybėmis. Džiaukitės šiluma ir jaukumu ir nesukite galvos dėl nepageidaujamų rūpesčių!

 

Žema beasbestinio banguoto lakšto kaina, nekeičianti kokybės

 

Daugelis klientų įsitikina, kad beasbestinis šiferis – dailaus, elegantiško stogo reljefo garantija. Šiferis garantuoja:

 

 • Paprastą stogo dengimą: nesudėtingas ir greitas montavimas, individualiai pritaikomi lakštų matmenys;

 • Maksimalų saugumą: tai karščiui atspari, nedegi medžiaga, todėl gaisro atveju ugnies žala bus ne tokia pragaištinga;

 • Puikią kokybę, kurią turėsite dar greičiau, lyginant su kitomis stogo dangomis;

 • Rezultatą, kuriuo džiaugsitės 50 metų ir ilgiau;

 • Garantiją, kad šiferio kaina mūsų klientams bus nepralenkiamai žema!

Supratote teisingai: bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, todėl šiferio kaina pas mus – išties viena žemiausių rinkoje. Kviečiame pasinaudoti proga įsigyti itin patikimą dangą Jūsų stogui pigiau. Nesijaudinkite – kokybė, patikimumas ir stogo dangos tarnavimo laikas dėl to tikrai nenukentės!
 

Eternit banguoti lakštai – pasaulinio lygio gaminiai Lietuvoje


Tiesiogiai bendradarbiaujame su itin palankiai vertinamu, daugiau nei šimtmetį gyvuojančiu prekės ženklu Eternit, todėl savo klientams galime pasiūlyti nepralenkiamos kokybės banguotus lakštus palankiomis kainomis.

Eternit banguoti lakštai yra žinomas visoje Europoje. Šio prekės ženklo stogai garsėja savo energijos vartojimo efektyvumu, tvirtumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu: sėkmingai tarnauja keliasdešimt metų ir dar ilgiau! Beasbesčio banguoto lakšto stogo danga yra neįtikėtinai patvarus gaminys. Dar vienas privalumas – šiferio danga nėra lepi ir nereikalauja didelių investicijų ateityje. Eternit stogo danga yra atspari kenkėjams, grybeliui, pelėsiui, bakterijoms ir kitam neigiamam aplinkos poveikiui – tai reiškia, kad stogui nereikės dažnos, sudėtingos ir brangios priežiūros.

Eternit ne kartą įrodė, kad yra itin patikimi gamintojai, kurių produkciją įvertina pirkėjai Baltijos šalyse ir visoje Europoje. Čia rasite platų stogo dangų asortimentą, skirtingo profilio banguotus pluoštinio cemento lakštus, kurie atitiks bet kokius poreikius.

Stogo tvirtumo ir namų jaukumo paslaptis – Eternit šiferis, gaminamas pasitelkus išmanias, inovatyvias technologijas ir laikantis aukščiausių darbo standartų. Kviečiame investuoti į ilgalaikius rezultatus ir savo stogui rinktis tik kokybišką, beasbestinio šiferio stogo dangą!

 

Beasbestinė stogo danga, kuri pateisina lūkesčius

 

Ilgaamžiam, gamtos stichijoms ir mikroorganizmams atspariam stogui reikalinga patikima danga. Būtent tokie yra „Vidara“ beasbestiniai šiferiai. Tai lengvai montuojami, ekologiški lakštai, kurie gerai atlaiko dideles apkrovas, nepraleidžia šalčio ir drėgmės!

Kviečiame su mūsų produktais susipažinti išsamiau.

Eternit Banga

5 bangų profilio beasbestinė stogo danga: lakštai suteikia stogui modernią, europietišką išvaizdą. Dangos išskirtinis akcentas – rankų darbo, originalios detalės, kurios suteikia banguotam profiliui išbaigtumo ir elegancijos.

Eternit komanda pasirūpino, kad šie lakštai ne tik atrodytų puikiai, bet ir būtų paprastai montuojami. Danga tam paruošiama iš anksto: gamybos metu nukertami kampai, išgręžiamos skylės, todėl stogą padengsite greičiau!

Produkto techninėms savybėms suteikiama 30 metų garantija, o spalvai – 5 metų garantija.

Eternit Klasika

Tradicinės išvaizdos, klasikinė banguoto šiferio danga, subalansuota elegantiškam būstui. Puikiai dera prie skirtingo architektūrinio stiliaus pastatų, mieste ir gamtoje. Panašiai kaip „Eternit banga“, „Eternit Klasika“ paruošta patogiam montavimui. Stogą padengsite greitai ir nebrangiai. Lakštų dydis kruopščiai apgalvotas, todėl šie šiferiai tinka mažo ir didelio ploto stogams.

Danga ypač rekomenduojama renovuojamam stogui: pasirinkus ją, neteks atnaujinti stogo konstruktyvo, keisti grebėstų, todėl darbų kaštai išliks nedideli.

Eternit Gotika

Tai elegantiški, trumpesni lakštai, kurie primena čerpių dangą. Siekiant palengvinti stogo dengimo darbus, lakštai turi išgręžtas skyles ir nukirstus kampus. Šią beasbesčio šiferio dangą galima komplektuoti su originaliomis stogo detalėmis ir priedais, kad gautumėte 100 proc. Išbaigtą, estetiškai suderintą stogo vaizdą.

Danga yra atspari mechaniniams pažeidimams, vėjui, UV spinduliams ir kitiems atmosferos veiksniams. Dangos techninėms savybėms suteikiama 30 metų garantija, o spalvai – 5 metų garantija.

Eternit Agro

Beasbesčio šiferio lakštai geriausiai tinka ūkinių pastatų stogams, nepriklausomai nuo jų paskirties – palaiko gerą temperatūrą gyvulių laikymui, nuo neigiamo aplinkos poveikio apsaugo sandėliuojamus produktus.

Danga padengta difuziškais dažais. Jie apsaugo nuo drėgmės kondensavimosi, padeda palaikyti oro ventiliaciją ir apsaugo stogo konstrukcijas nuo drėgmės sukeltų pažeidimų.

Ji turi dar vieną unikalią savybę: technologiją Safety Strips®. Tai leidžia atlaikyti itin dideles apkrovas. Bėgant metams danga išlieka stabili, ant stogo saugu vaikščioti, atlikti remonto ir kitus darbus.

Eternit Agro Pro

Dar tobulesnė „Eternit Agro“ banguotų lakštų versija, sukurta atsižvelgiant į Lietuvos klimato zoną ir ūkio sektoriaus specifiką.

Padengti apsaugine danga, lakštai nebijo agresyvios aplinkos (šarmų, rūgščių ir pan.) poveikio. Padeda palaikyti gerą temperatūrą ir mikroklimatą ūkinio pastato viduje. Jei užsiimate gyvulininkyste, galėsite būti ramūs, kad gyvūnai bus laikomi komfortiškomis sąlygomis.

Ugniai atspari danga, kuri padidina ūkiniame pastate laikomų gyvulių, sandėliuojamų produktų ir įrangos saugumą. Lietuvos ūkininkų išbandytas ir patvirtintas pasirinkimas!

Eternit stogo plokštelės

Išskirtine estetika ir puikiomis techninėmis savybėmis pasižyminti danga yra sudaryta iš presuoto pluoštinio cemento: ji ekologiška, saugi žmogui ir gamtai. Stogo plokštelės yra ypač tvirtos ir ilgaamžės: įvairiais skaičiavimais, jas galima eksploatuoti ilgiau nei 70 metų! Tai ilgalaikė investicija, kurią pasirinkus neteks rūpintis sudėtinga stogo priežiūra ar remontu.

Pasirinkus šią dangą, galėsite rinktis pageidaujamą dengimo būdą iš skirtingų variantų: tai vokiškas, korėtas, dvigubas dengimo būdas ir dar daugiau!

 

DUK apie Eternit stogo dangą

 

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus šia tema:

Ar beasbestis šiferis saugus gyvenamojo būsto stogui?

Tikrai taip! Šios dangos sudėtyje nėra pavojingos medžiagos – asbesto – ir kitų toksiškų priemaišų, todėl danga 100 proc. saugi sveikatai. Eternit produktai yra puikus įrodymas, kad estetika, kokybė ir natūrali sudėtis gali žengti koja kojon!

Ar ši danga yra ekologiška?

Banguoto šiferio lakštai yra puikus pasirinkimas ieškantiems ekologiško varianto savo stogui. Tai naujos kartos produktai, pagaminti iš natūralių žaliavų, siekiant minimalizuoti neigiamą poveikį gamtai. Užbaigus lakštų eksploataciją, juos pavyks saugiai perdirbti.

Kiek metų tarnauja ši medžiaga?

Eternit siūlo skirtingas dangas, kurių eksploatavimo laikotarpis svyruoja nuo 30 iki 70 metų.

Kokia yra šiferio kaina?

Tai bene dažniausiai užduodamas klausimas, į kurį nėra vienodo atsakymo. Galutinė šiferinės dangos kaina priklauso nuo reikiamo produkto kiekio, projekto sudėtingumo, darbų kaštų.

Pavyzdžiui, ūkiniams statiniams skirti „Eternit Agro“ šiferiai kainuos mažiau nei prabangios išvaizdos, individualiems namams skirtos, iš presuoto pluoštinio cemento pagamintos Eternit stogo plokštelės. Vis dėlto, atsižvelgiant į dangos kokybę, atsparumą ir ilgaamžiškumą, beasbestiniai šiferiai kainuoja tikrai nedaug.

 

Profesionalai, pasiruošę padėti

 

Domina kokybiška beasbesčio šiferio danga, prieinama kiekvienam? Nepriklausomai nuo Jūsų poreikių ir galimybių, tikrai turime ką pasiūlyti.

Susisiekite su UAB „Vidara“ komanda jau šiandien. Pakonsultuosime, supažindinsime su Eternit produktais ir parinksime Jums tinkamiausią stogo dangą, kuri tikrai nenuvils.

Jūsų laukia aukščiausios kokybės produktai, gera kaina, gamintojo suteikiama naudojimo garantija ir profesionalų pagalba!

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.