Banguoti lakštai (šiferis)

Banguoti lakštai, arba dar kitaip vadinamas šiferis - tai puiki stogo danga mėgstantiems gražų stogo reljefą. Šie lakštai gaminami taip, kad juos iškart būtų galima montuoti, nes turi išgręžtas skyles ir nukirstus kampus. Banguoti lakštai gali būti didelių matmenų, todėl tai labai pagreitina stogo dengimą. Bendradarbiaudami su Eternit Baltic galime pasiūlyti aukštos kokybės banguotus stogo lakštus arba kitaip šiferį.

 

 

 

 

 

 

 

 

Filtrai


 

 

 

 


 

Beasbestinis šiferis – saugiai ir sveikai aplinkai

 

Beasbestinis šiferis (arba banguoti beasbestiniai lakštai) – tai iš itin tvaraus ir atsparaus pluoštinio cemento pagaminama medžiaga. Skubame paneigti labiausiai paplitusius su šiferiu susijusius mitus:

 

  • Šiferis turi asbesto, todėl yra labai nesaugus. Nors senas, pagal nesaugias ir atgyvenusias technologijas gamintas sovietinis šiferis tikrai yra be galo pavojingas tiek aplinkai, tiek Jūsų sveikatai (mat gali sukelti net onkologinius susirgimus), norime pasidžiaugti jog tai – jau tolima praeitis! Mūsų asortimentą sudaro tik sertifikuotas, gamtai ir žmogui 100 proc. saugūs beasbestiniai lakštai, kurie yra visiškai netoksiški. Galite būti ramūs: į aplinką ir Jūsų organizmą nepatenka jokios kenksmingos cheminės medžiagos.

  • Šiferio naudojimo trukmė – neilga. Tai – mitas! Iš tiesų, stogo danga šiferis išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir atsparumu temperatūros bei oro pokyčiams. Ši danga itin atspari kenkėjams bei pavojingiems mikroorganizmams. Mūsų banguoti lakštai nerūdija ir nepūva, tad jais džiaugsitės ilgus metus – pusę amžiaus ir net ilgiau.

  • Šios dangos montavimas bus ilgas ir sudėtingas. Netgi priešingai! Ekspertai atkreipia dėmesį, kad pagal šiuolaikinius standartus pagaminta stogo danga šiferis vartotojus džiugina greitu, tačiau patikimu montavimu, lyginant su daugeliu kitų stogo dangų.

 

Žema beasbestinio banguoto lakšto kaina, nekeičianti kokybės

 

Daugelis klientų įsitikina, kad beasbestinis šiferis – dailaus, elegantiško stogo reljefo garantija. Šiferis garantuoja:

 

  • Paprastą stogo dengimą: nesudėtingas ir greitas montavimas, individualiai pritaikomi lakštų matmenys;

  • Maksimalų saugumą: tai karščiui atspari, nedegi medžiaga, todėl gaisro atveju ugnies žala bus ne tokia pragaištinga;

  • Puikią kokybę, kurią turėsite dar greičiau, lyginant su kitomis stogo dangomis;

  • Rezultatą, kuriuo džiaugsitės 50 metų ir ilgiau;

  • Garantiją, kad šiferio kaina mūsų klientams bus nepralenkiamai žema!

Supratote teisingai: bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, todėl šiferio kaina pas mus – išties viena žemiausių rinkoje. Kviečiame pasinaudoti proga įsigyti itin patikimą dangą Jūsų stogui pigiau. Nesijaudinkite – kokybė, patikimumas ir stogo dangos tarnavimo laikas dėl to tikrai nenukentės!
 

Eternit banguoti lakštai – pasaulinio lygio gaminiai Lietuvoje


Tiesiogiai bendradarbiaujame su itin palankiai vertinamu, daugiau nei šimtmetį gyvuojančiu prekės ženklu Eternit, todėl savo klientams galime pasiūlyti nepralenkiamos kokybės banguotus lakštus palankiomis kainomis. Eternit ne kartą įrodą, kad yra itin patikimi gamintojai, kurių produkciją įvertina pirkėjai Baltijos šalyse ir visoje Europoje. Čia rasite platų stogo dangų asortimentą, skirtingo profilio banguotus pluoštinio cemento lakštus, kurie atitiks bet kokius poreikius.

Stogo tvirtumo ir namų jaukumo paslaptis – Eternit šiferis, gaminamas pasitelkus išmanias, inovatyvias technologijas ir laikantis aukščiausių darbo standartų. Kviečiame investuoti į ilgalaikius rezultatus ir savo stogui rinktis tik kokybišką, beasbestinio šiferio stogo dangą!