Fasado plokštės

Platus fasado apdailos gaminių asortimentas suteikia neribotas galimybes. Naudodami mūsų siūlomas fasadų apdailos plokštes, juostas ir profilius iš aliuminio, įvairiais polimeriniais padengimais dengto plieno, Corten (dar vadinamo Cor-ten, rūdimis padengto plieno) - lengvai sukursite išskirtinį dizainą įvairios paskirties pastatams. Rinkitės iš daugybės apdailos medžiagų, spalvų ir formų ir įgyvendinkite savo kūrybines idėjas. Bendraudarbiaudami su Ruukki, galime pasiulyti aukštos klasės fasado apdailos plokštes.

Filtrai


 


 

Patikimas sprendimas fasado apdailai

 

Planuojant namo ar kito statinio fasadą, savininkams tenka priimti daugybę aktualių sprendimų: apibrėžti biudžetą, kurį galite skirti darbams, pasirinkti medžiagas, apdailos dizainą ir dar daugiau.

Vis dėlto, daugelis klientų pageidauja modernios ir patikimos fasado apdailos, kuri atrodytų puikiai, ilgai išlaikytų spalvą ir solidžią išvaizdą. Fasadinės apdailos plokštės yra vertos Jūsų dėmesio. UAB „Vidara” savo klientams gali pasiūlyti aukščiausios kokybės fasado plokštes iš kruopščiai atrinkto ir apdirbto plieno.

 

Kokybė, kuria verta pasitikėti

 

Štai kodėl apdailos sprendimus ir fasadines plokštes verta rinktis pas mus:

  • Tik patikimi gamintojai. Bendradarbiaujame su visame pasaulyje žinomais tarptautiniais prekių ženklais. Mūsų asortimente – Ruukki „Liberta“, „Lamella“ bei „Cor-ten“ fasado plokštės, kurios sukuria dailų ir tolygų paviršių ir nepriekaištingą estetiką pastato fasadui. Esame oficialūs Suomijos prekės ženklo Ruukki atstovai. Tiesioginis bendradarbiavimas su gamintojais reiškia, kad produkcija yra ypatingos kokybės, o fasado apdailos plokščių kaina prekybos skyriuose – viena žemiausių Lietuvoje.

  • Unikali konstrukcija fasado estetikai. Fasadinės plokštės gali būti tvirtinamos su paslėptais, įleidžiamais ar matomais elementais. Skirtingų dydžių ir jungčių pločio apdailos plokštės suteikia fasado paviršiui ritmiškumo ir išraiškingumo.

  • Didesnis atsparumas aplinkos veiksniams. Gyvenant Lietuvoje, nenuspėjami orai, didelis kritulių kiekis ir temperatūros svyravimai dažni visus metus. Todėl renkantis fasado apdailą, prioritetą verta skirti produktams, kurie atsparūs gamtos stichijoms. Mūsų siūlomos plokštės fasadui nebijo stipraus vėjo, kenksmingo UV spindulių poveikio, drėgmės, karščio ir šalčio. Jos idealiai tinka mūsų šalies klimato sąlygoms!

  • Platus plokščių pasirinkimas. Siekiant suteikti daugiau erdvės projektavimui ir architektūrai, klientai gali rinktis įvairių spalvų ir padengimų plokštes. Jų gamybai naudojamos skirtingos medžiagos (pvz., plienas, aliuminis ir specialus Cor-Ten plienas) suteikia dar daugiau galimybių projektuojant. Dar vienas privalumas – naudojant kai kuriuos apdailos plokščių modelius, sujungus dvi atskiras plokštes (pakreiptas 45 laipsnių kampu), sukuriamos išoriniams ir vidiniams kampams pritaikytos apdailos plokštės.

  • Gamybai naudojamos perdirbamos medžiagos. Mums rūpi aplinkos tvarumas: neabejojame, kad jam neabejingi ir mūsų klientai. Būtent todėl siūlome tik fasadines plokštes, gaminamas iš saugių, aplinkai nekenksmingų medžiagų, kurias galima perdirbti.

  • Plačiai pritaikomi gaminiai. Fasado plokštės tinka įvairių dydžių ir formų statiniams. Nesvarbu, Jūsų projektas tradicinis ar išskirtinis, tikrai rasime ką pasiūlyti!

  • Geras kainos ir kokybės santykis. Ieškantiems kokybiškų fasado apdailos produktų už prieinamą kainą, plokštės fasadui yra vienas geriausių variantų.

  • Ilgaamžis pasirinkimas. Pageidaujate estetiškos, tačiau nepretenzingos fasado dangos, kuri puikiai atrodys ir patikimai tarnaus ilgus metus? Turime sprendimą! Tokios yra mūsų siūlomos apdailos plokštės, padengtos apsauginėmis medžiagomis, kurios padidina jų atsparumą aplinkos poveikiui, korozijai, išsaugo ryškią spalvą, tekstūrą ir tvirtumą.

Akivaizdu: UAB „Vidara” fasadinės plokštės yra išties geras pasirinkimas, vertinantiems kokybę. Apsilankykite pas mus ir įsitikinkite tuo patys! Patyrę mūsų specialistai išklausys Jūsų, atsakys į kylančius klausimus, suteiks vertingų patarimų renkantis plokštes ir jų dizainą. Pasirūpinsime, kad galutinis apdailos rezultatas būtų ne tik patvarus, kokybiškas, bet ir be galo estetiškas.

 

DUK (apie fasado plokštes)

Kiek trunka fasado dengimas plokštėmis?

Tai priklauso nuo projekto apimties ir pasirinktų fasado plokščių. Kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai, visos mūsų siūlomos plokštės pasižymi išmania konstrukcija, yra lengvai montuojamos, todėl darbai ilgai neužtruks.

Kokia yra fasado apdailos plokštės kaina?

Fasado apdailos plokštės pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Šis eksterjero apdailos sprendimas prieinamas daugeliui. Tiesa, kiekvienu atveju ji nustatoma individualiai, priklausomai nuo Jūsų projekto apimties, pasirinktų plokščių tipo ir kitų detalių. Norėdami sužinoti tikslią fasado apdailos plokščių kainą, kreipkitės čia

Ar fasado plokštės tinka tik naujos statybos būstams?

Plokštės fasadui yra labai universalios, todėl jas galite pritaikyti net ir senesnės statybos, renovuojamiems pastatams. Šios plokštės puikiai tinka ne tik gyvenamiesiems namams, bet ir kitos paskirties, įvairių dydžių ir formų statiniams.

Ar fasado apdailos plokštės nėra degios?

Tikrai ne. Jas gaminame iš aukščiausios kokybės plieno ir aliuminio. Tai vienos geriausių apdailos medžiagų, vertinamos dėl savo atsparumo ugniai. Tai padidina būsto saugumą ir atsparumą.

Ieškau ekologiško sprendimo fasado apdailai. Ar fasadinės plokštės tam tinka?

XXI amžiuje ekologijos, aplinkosaugos siekis svarbus daugeliui žmonių. Būsto fasado apdailos darbai – tikrai ne išimtis. Informuojame, kad visos UAB „Vidara” asortimente esančios fasado plokštės yra gaminamos išties atsakingai, naudojant tvarias, nekenksmingas medžiagas. Atitarnavusios šios plokštės gali būti perdirbamos, todėl yra saugios žmogui ir aplinkai.

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.