Fasadai

Geras fasadas tai ne tik tvirtas pastatas, bet ir reprezentatyvi išvaizda. Siūlome jums pasirinkti iš daugybės įvairių fasadų medžiagų, formų ir spalvų. Bendradarbiaujame su pasaulinio garso gamintojais Ruukki, Eternit Baltic, Roben.

Pasirinkus plieninius fasado profilius galėsite būti tikri, kad pasirinkote aukštos kokybės ir patvarų fasadą savo pastatui.

Fasado apdailos plokštės tai dar vienas fasado pasirinkimas, kuris leis sukurti išskirtinį dizainą įvairios paskirties pastatams. Šią fasado apdailą galėsite pasirinkti iš daugybės spalvų ir formų ir įgyvendinti savo svajones.

Fibrocementinės fasado plokštės - tai kitas būdas papuošti jūsų fasadą. Siūlome pasirinkti iš didelio asortimento pagal savo poreikius. Šios fasado plokštės pasižymi įvairiomis savybėmis - nuo dailios išvaizdos ir ilgaamžiškumo, iki anti graffiti apsaugos ir vandens nepralaidumo. Fibrocementinė fasado plokštė - puikus pasirinkimas aukštus paviršiaus reikalavimus turintiems fasadams.

Fibrocementinė apkala, arba cementinės dailylentės, yra universali fasado apdailos medžiaga. Ji lengvai apdirbama ir nesudėtingai montuojama. Šią fasado apkalą galima derinti su kitomis fasado medžiagomis kaip kad plytos. Tai puikus pasirinkimas jūsų fasadui, kadangi ši apdaila nepūva ir jos nereikia perdažyti.

Gal būt kažkam patinka plytos? Siūlome puikiais klinkerines plytas norint sukurti ilgaamžį fasadą. Suteiksime galimybę pasirinkti iš daugybės atspalvių ir rasti jums patinkantį fasado sprengimą.

 

 

 

 


 

Fasado apdaila kiekvieno skoniui

 

Nesuklysime fasadą pavadinę namo vizitine kortele. Nesutvarkytas fasadas gali kelti pavojų Jums ir, todėl fasado apdaila atliekama tiek kuriant naują būstą, tiek prireikus atnaujinti seną.

Prieš priimdami šį svarbų sprendimą, būtinai atsižvelkite į šiuos faktorius:

  • Pageidaujama fasado estetika – būsto fasadas yra bene pirmasis dalykas, į kurį atkreipiame dėmesį matydami namą, todėl nepagailėkite laiko ir tvirtai nuspręskite, kokios fasado estetikos, spalvos, medžiagų struktūros pageidaujate. Neprošal pasikonsultuoti su eksterjero ekspertais, kurie parinks Jums tinkamiausią sprendimą.

  • Tarnavimo trukmė – tai, kaip atlikti darbai atrodys prabėgus keliems ir daugiau metų – ne mažiau svarbu už pirminį estetinį efektą. Rinkitės tik sertifikuotas, patvirtintas medžiagas ir ekspertų patarimus, kad atlikta apdaila išlaikytų savo estetiką ilgiems metams į priekį. Taip sutaupysite ne tik pinigus, bet ir laiką bei kantrybę.

  • Atsparumas aplinkos veiksniams – priklausomai nuo pasirinkto tipo, įvairios fasado apdailos medžiagos gali būti skirtingai atsparios temperatūros pokyčiams, drėgmei. Nuo to taip pat priklauso fasado termoizoliacija ir tarnavimo laikas, todėl būtinai pasidomėkite, koks sprendimas tinkamiausias Jums.

  • Ekologija – XXI amžiuje aplinkos saugojimo, tvarumo idėjos yra kaip niekad aktualios kiekvienam iš mūsų. Statybos, remontas, apdailos darbai – tikrai ne išimtis. Informuojame, kad daugelis mūsų fasado medžiagų turi ekologišką, gamtai draugišką pagrindą!

 

Fasado apdailos kaina

 

Kaina – išties aktualus klausimas, įrengiant ar atnaujinant savo būstą. Nors sutaupyti norisi daugeliui, akivaizdu, kad pigiausia fasado apdaila nebūtinai džiugina puikiu rezultatu... tad kaip rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?

Jeigu ieškote aukštos kokybės paslaugų, norime Jus pradžiuginti: tiesiogiai bendradarbiaujame su visame pasaulyje žinomais tarptautiniais prekių ženklais: Cedral, Ruukki, Wienerberger, Roben ir kitais. Tai reiškia, kad fasado apdailos kaina pas mus – viena mažiausių rinkoje! Tai puikus pasirinkimas, vertinantiems kokybę. Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad esame oficialūs iš Suomijos kilusių gamintojų Ruukki atstovai, todėl šio pripažinto gamintojo produktus pas mus galite įsigyti geriausia kaina. Ruukki vardas – tai nepriekaištingos kokybės sinonimas visoje Europoje!

 

Moderni fasado apdaila

Planuojant namo fasadą, tenka priimti daugybę aktualių sprendimų: nuo lėšų, kurias planuojama išleisti darbams, iki medžiagų panaudojimo. Daugelio mūsų klientų vizijoje – moderni fasado apdaila. Suprantame Jus ir siūlome itin šiuolaikiškas medžiagas namo fasadui: mūsų asortimentą sudaro Corten fasado apdailos gaminiai, plieniniai fasado profiliai, fasado plokštės, fibrocementinės fasado plokštės, fibrocementinė apkala, akmens masės plokštelės, plytos.

Patyrę statybų ekspertai pasiruošę suteikti vertingą patarimą ne tik dėl medžiagos, bet ir dėl dizaino, todėl galutinis rezultatas bus ne tik patvarus, kokybiškas, bet ir be galo estetiškas. Kviečiame tuo įsitikinti patiems!