Fasadai

Geras fasadas tai ne tik tvirtas pastatas, bet ir reprezentatyvi išvaizda. Siūlome jums pasirinkti iš daugybės įvairių fasadų medžiagų, formų ir spalvų. Bendradarbiaujame su pasaulinio garso gamintojais Ruukki, Eternit Baltic, Roben.

Pasirinkus plieninius fasado profilius galėsite būti tikri, kad pasirinkote aukštos kokybės ir patvarų fasadą savo pastatui.

Fasado apdailos plokštės tai dar vienas fasado pasirinkimas, kuris leis sukurti išskirtinį dizainą įvairios paskirties pastatams. Šią fasado apdailą galėsite pasirinkti iš daugybės spalvų ir formų ir įgyvendinti savo svajones.

Fibrocementinės fasado plokštės - tai kitas būdas papuošti jūsų fasadą. Siūlome pasirinkti iš didelio asortimento pagal savo poreikius. Šios fasado plokštės pasižymi įvairiomis savybėmis - nuo dailios išvaizdos ir ilgaamžiškumo, iki anti graffiti apsaugos ir vandens nepralaidumo. Fibrocementinė fasado plokštė - puikus pasirinkimas aukštus paviršiaus reikalavimus turintiems fasadams.

Fibrocementinė apkala, arba cementinės dailylentės, yra universali fasado apdailos medžiaga. Ji lengvai apdirbama ir nesudėtingai montuojama. Šią fasado apkalą galima derinti su kitomis fasado medžiagomis kaip kad plytos. Tai puikus pasirinkimas jūsų fasadui, kadangi ši apdaila nepūva ir jos nereikia perdažyti.

Gal būt kažkam patinka plytos? Siūlome puikiais klinkerines plytas norint sukurti ilgaamžį fasadą. Suteiksime galimybę pasirinkti iš daugybės atspalvių ir rasti jums patinkantį fasado sprengimą.

 

 

 

 


 

Fasado apdaila kiekvieno skoniui

 

Nesuklysime fasadą pavadinę namo vizitine kortele. Nesutvarkytas fasadas gali kelti pavojų Jums ir, todėl fasado apdaila atliekama tiek kuriant naują būstą, tiek prireikus atnaujinti seną.

Prieš priimdami šį svarbų sprendimą, būtinai atsižvelkite į šiuos faktorius:

  • Pageidaujama fasado estetika – būsto fasadas yra bene pirmasis dalykas, į kurį atkreipiame dėmesį matydami namą, todėl nepagailėkite laiko ir tvirtai nuspręskite, kokios fasado estetikos, spalvos, medžiagų struktūros pageidaujate. Neprošal pasikonsultuoti su eksterjero ekspertais, kurie parinks Jums tinkamiausią sprendimą.

  • Tarnavimo trukmė – tai, kaip atlikti darbai atrodys prabėgus keliems ir daugiau metų – ne mažiau svarbu už pirminį estetinį efektą. Rinkitės tik sertifikuotas, patvirtintas medžiagas ir ekspertų patarimus, kad atlikta apdaila išlaikytų savo estetiką ilgiems metams į priekį. Taip sutaupysite ne tik pinigus, bet ir laiką bei kantrybę.

  • Atsparumas aplinkos veiksniams – priklausomai nuo pasirinkto tipo, įvairios fasado apdailos medžiagos gali būti skirtingai atsparios temperatūros pokyčiams, drėgmei. Nuo to taip pat priklauso fasado termoizoliacija ir tarnavimo laikas, todėl būtinai pasidomėkite, koks sprendimas tinkamiausias Jums.

  • Ekologija – XXI amžiuje aplinkos saugojimo, tvarumo idėjos yra kaip niekad aktualios kiekvienam iš mūsų. Statybos, remontas, apdailos darbai – tikrai ne išimtis. Informuojame, kad daugelis mūsų fasado medžiagų turi ekologišką, gamtai draugišką pagrindą!

 

Fasado apdailos kaina

 

Kaina – išties aktualus klausimas, įrengiant ar atnaujinant savo būstą. Nors sutaupyti norisi daugeliui, akivaizdu, kad pigiausia fasado apdaila nebūtinai džiugina puikiu rezultatu... tad kaip rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?

Jeigu ieškote aukštos kokybės paslaugų, norime Jus pradžiuginti: tiesiogiai bendradarbiaujame su visame pasaulyje žinomais tarptautiniais prekių ženklais: Cedral, Ruukki, Wienerberger, Roben ir kitais. Tai reiškia, kad fasado apdailos kaina pas mus – viena mažiausių rinkoje! Tai puikus pasirinkimas, vertinantiems kokybę. Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad esame oficialūs iš Suomijos kilusių gamintojų Ruukki atstovai, todėl šio pripažinto gamintojo produktus pas mus galite įsigyti geriausia kaina. Ruukki vardas – tai nepriekaištingos kokybės sinonimas visoje Europoje!

 

Moderni fasado apdaila

Planuojant namo fasadą, tenka priimti daugybę aktualių sprendimų: nuo lėšų, kurias planuojama išleisti darbams, iki medžiagų panaudojimo. Daugelio mūsų klientų vizijoje – moderni fasado apdaila. Suprantame Jus ir siūlome itin šiuolaikiškas medžiagas namo fasadui: mūsų asortimentą sudaro Corten fasado apdailos gaminiai, plieniniai fasado profiliai, fasado plokštės, fibrocementinės fasado plokštės, fibrocementinė apkala, akmens masės plokštelės, plytos.

Patyrę statybų ekspertai pasiruošę suteikti vertingą patarimą ne tik dėl medžiagos, bet ir dėl dizaino, todėl galutinis rezultatas bus ne tik patvarus, kokybiškas, bet ir be galo estetiškas. Kviečiame tuo įsitikinti patiems!

Trys dažnos fasado apdailos klaidos:

Su namų fasadų dizainu dažniausiai siejame spalvas, faktūras, medžiagas ir formas, tačiau kartais pamirštame, kad praktiškumas ir patogumas taip pat yra neatsiejama namo fasado dalis. Gerai atrodantis fasadas, tinkamai neatsižvelgus į jo praktiškumą, ilgalaikėje perspektyvoje gali nuvilti. Planuojant namo fasadą, reikia vengti šių klaidų:

Prioritetas teikiamas ne fasado apdailos kokybei, o kainai

Puikiai suprantame, kad planuojant būsto statybas ar remontą norisi išlikti praktiškiems ir sutaupyti. Vis dėlto, rekomenduojama laikytis aukso viduriuko ir nesirinkti paties pigiausio varianto. Matematika gana paprasta: jei naudojate geresnės kokybės medžiagas (tai gali būti dažai, plieniniai fasado profiliai, plokštės, plytos ir kt.) tikrai išlošite. Jūsų namo fasado apdaila atrodys solidžiau, spalvos išliks ryškios, tekstūra nenutrupės. Kitaip tariant visa apdaila bus estetiška, ilgiau nereikės rūpintis jos priežiūra ir remontu. Taigi, planuojant namo fasadą, kreipkite dėmesį ne tik į medžiagų kainas, bet ir į kokybę – čia tikrai galioja liaudies išmintis, kad šykštus moka du kartus.

Fasado apdailos detalės nedera tarpusavyje

Namo fasadas gali nemažai pasakyti apie žmones, kurie gyvena būsto viduje: fasadą galime lyginti su vizitine kortele. Jis išduoda mūsų estetinį skonį, finansinę padėtį ir dar daugiau. Natūralu, kad dažnas būsto savininkas nori estetiško fasado dizaino, kuris sužavės ir nepaliks abejingų. Visgi pasitaiko, kad norint išsiskirti ir džiaugtis išties įspūdinga fasado apdaila, gerokai persistengiama: pasirenkamos pernelyg ryškios, tarpusavyje nederančios spalvos, medžiagos ar kiti fasado akcentai.

Išvenkite šios klaidos ir skirkite dėmesio ne tik prabangai, bet ir nuosaikumui. Jei jūsų tikslas yra suteikti fasadui daugiau originalumo ir asmeniškumo, tai galima padaryti naudojant vientisą spalvų ir medžiagų paletę, kuri papildo namo masyvą ir būstą supantį kraštovaizdį. Ieškant medžiagų fasadui, patariama pasikonsultuoti su specialistais, kurie padės rasti optimalų sprendimą.

Nepakankamas būsto apšvietimas

Kalbant apie fasado projektavimą, visada rasite puikių sprendimų, kurie atitiks Jūsų norus ir biudžetą. Tačiau, be estetikos, taip pat turite sutelkti dėmesį į praktiškus faktorius, tokius, kaip tinkamas apšvietimas. Kai vizualizuojame savo namą, daugelis įsivaizduoja, kaip fasadas atrodys dieną. Iš dalies tai gerai, tačiau taip pat svarbu mintyse numatyti, kaip Jūsų namas atrodys saulei nusileidus.

Tai aktualu ir dėl funkcionalumo, ir dėl saugumo. Tikriausiai nenuostabu, kad gerai apšviestas namo fasadas ir kiemas sulaukia mažiau vagišių dėmesio, lyginant su būstu, kurio apšvietimas nepakankamas ir namas tamsiuoju paros metu skendi šešėliuose. Norėdami padidinti saugumą, taip pat galite pasirinkti šviestuvus su jutikliais, kurie reaguoja į menkiausią judėjimą ir idealiai tinka šalia durų ir langų. Nepamirškite: gerai suprojektuotas išorinis apšvietimas ne tik užtikrina pakankamą saugumą, bet ir suteikia Jūsų namams visiškai kitokią išvaizdą nei dieną.