Fasadai

Geras fasadas tai ne tik tvirtas pastatas, bet ir reprezentatyvi išvaizda. Siūlome jums pasirinkti iš daugybės įvairių fasadų medžiagų, formų ir spalvų. Bendradarbiaujame su pasaulinio garso gamintojais Ruukki, Eternit Baltic, Roben.

Pasirinkus plieninius fasado profilius galėsite būti tikri, kad pasirinkote aukštos kokybės ir patvarų fasadą savo pastatui.

Fasado apdailos plokštės tai dar vienas fasado pasirinkimas, kuris leis sukurti išskirtinį dizainą įvairios paskirties pastatams. Šią fasado apdailą galėsite pasirinkti iš daugybės spalvų ir formų ir įgyvendinti savo svajones.

Fibrocementinės fasado plokštės - tai kitas būdas papuošti jūsų fasadą. Siūlome pasirinkti iš didelio asortimento pagal savo poreikius. Šios fasado plokštės pasižymi įvairiomis savybėmis - nuo dailios išvaizdos ir ilgaamžiškumo, iki anti graffiti apsaugos ir vandens nepralaidumo. Fibrocementinė fasado plokštė - puikus pasirinkimas aukštus paviršiaus reikalavimus turintiems fasadams.

Fibrocementinė apkala, arba cementinės dailylentės, yra universali fasado apdailos medžiaga. Ji lengvai apdirbama ir nesudėtingai montuojama. Šią fasado apkalą galima derinti su kitomis fasado medžiagomis kaip kad plytos. Tai puikus pasirinkimas jūsų fasadui, kadangi ši apdaila nepūva ir jos nereikia perdažyti.

Gal būt kažkam patinka plytos? Siūlome puikiais klinkerines plytas norint sukurti ilgaamžį fasadą. Suteiksime galimybę pasirinkti iš daugybės atspalvių ir rasti jums patinkantį fasado sprengimą.