Skalūno plytelės stogui ir fasadui

 


Kodėl verta rinktis akmens skalūno plyteles?

Natūralus skalūnas yra išskirtinė medžiaga, kuri namui suteiks geresnę išvaizdą, apsaugos stogą ir fasadą. Štai kelios priežastys, kodėl skalūną rinktis apsimoka:

  • Universali medžiaga – skalūno plytelės plačiai panaudojamos ir puikiai tinka tiek namo fasadui, tiek stogui ir kitoms reikmėms.

  • Atsparumas aplinkos poveikiui – skalūnas yra natūrali medžiaga, kuri vertinama dėl savo atsparumo drėgmei, temperatūrų svyravimams, UV spinduliams ir kitiems atmosferiniams veiksniams. Dėl šių savybių skalūnas yra puikus pasirinkimas Lietuvoje, kur orai dažnai yra nepastovūs ir gana atšiaurūs.

  • Apsauga nuo kenkėjų – dėl natūralių skalūno savybių, ši danga atspari graužikų, vabzdžių, pavojingų mikroorganizmų ir kitų kenkėjų poveikiui.

  • Ilgaamžiškumas – skalūno plytelės ilgus metus išlieka nepakitusios, išsaugo ryškią spalvą, puikią išvaizdą, tvirtumą.

  • Solidi estetika – skalūno plytelėmis padengtas pastato fasadas ar stogas atrodys labai solidžiai. Tai kokybiška medžiaga, kuri padeda vizualiai transformuoti būstą, suteikia jam daugiau estetikos ir prabangos. Skalūno plytelės tinka stogui ir fasadai, atrodo itin tvarkingai ir padeda sukurti vientisą namų įvaizdį.

  • Aplinkai saugus pasirinkimas – skalūnas yra natūrali medžiaga, kurios sudėtyje nerasite kenksmingų priemaišų. Taigi, skalūno plytelės yra aplinkai ir žmogui saugus, ekologiškas apdailos variantas.

  • Platus dizaino pasirinkimas – savo klientams galime pasiūlyti įvairių spalvų, raštų, dydžių, tekstūrų skalūno plyteles, todėl tikrai rasite sprendimą, kuris tiks Jūsų būstui.

DUK

Kokios savybės užtikrina šios dangos ilgaamžiškumą?

Skalūnas yra natūrali uoliena, kuri pasižymi mažu įmirkimu, atsparumu kenksmingam atmosferos poveikiui: tai natūralios skalūno savybės, kurios užtikrina šios fasado ar stogo dangos ilgaamžiškumą.

Ar skalūno plyteles galima pritaikyti visiems stogams ir fasadams?

Tikrai taip. Unikalus skalūno plokščių dizainas nepalieka abejingų, pasižymi plačiu spalvų ir raštų pasirinkimu, todėl gali būti pritaikytas prie įvairių architektūros stilių fasadų ir stogų.

Ar skalūno danga tinka ir senos statybos pastatams?

Tai plačiai pritaikoma, universali medžiaga, kuri puikiai dera tiek prie naujos statybos būsto, tiek renovuojamam pastatui.

Kiek trunka fasado ar stogo dengimas skalūno plytelėmis?

Skalūno danga yra praktiška, sukurta taip, kad jos montavimas būtų kuo patogesnis, paprastesnis ir sutaupytų Jūsų laiką. Taigi, pasirinkus šią medžiagą, fasado ar stogo dengimas dažnai trunka ne ilgiau kaip kelias dienas.

Svarbu pažymėti, kad tiksli trukmė priklauso nuo projekto dydžio ir sudėtingumo. Todėl jeigu norite sužinoti, kiek tai truks Jūsų atveju, kviečiame susisiekti su mūsų komanda.

Kiek laiko tarnaus ši danga?

Gamintojai skalūnui suteikia mažiausiai 50 (o kartais – net iki 100) metų eksploatavimo garantiją, todėl akmens skalūnas yra gerokai ilgaamžiškesnis ir tvaresnis sprendimas, lyginant su daugeliu kitų fasado ar stogo dangų.

Ar akmens skalūno plytelės yra ekologiškos?

Akmens skalūnas laikomas ekologiška medžiaga: ji išskiria itin mažai CO2 emisijų, o pasibaigus eksploatacijos laikui, gali būti lengvai ir saugiai utilizuojama. Tai natūrali uoliena, kuri nekelia kenksmingo poveikio žmogaus sveikatai ar aplinkai.

Kokia yra skalūno plytelių kaina?

Skalūno plokščių kaina yra išties patraukli ir prieinama, tačiau kiekvienu atveju ji nustatoma individualiai, priklausomai nuo Jūsų projekto sumanymo, dydžio ir kitų detalių. Norėdami sužinoti tikslią šios dangos kainą, kreipkitės čia.

Kviečiame išsamiau susipažinti su „Vidara” natūralaus akmens skalūno plytelių asortimentu. Atraskite natūralumą, kokybę ir estetiką už prieinamą kainą!