Skalūno plytelės stogui ir fasadui

 


Kodėl verta rinktis akmens skalūno plyteles?

Natūralus skalūnas yra išskirtinė medžiaga, kuri namui suteiks geresnę išvaizdą, apsaugos stogą ir fasadą. Štai kelios priežastys, kodėl skalūną rinktis apsimoka:

 • Universali medžiaga – skalūno plytelės plačiai panaudojamos ir puikiai tinka tiek namo fasadui, tiek stogui ir kitoms reikmėms.

 • Atsparumas aplinkos poveikiui – skalūnas yra natūrali medžiaga, kuri vertinama dėl savo atsparumo drėgmei, temperatūrų svyravimams, UV spinduliams ir kitiems atmosferiniams veiksniams. Dėl šių savybių skalūnas yra puikus pasirinkimas Lietuvoje, kur orai dažnai yra nepastovūs ir gana atšiaurūs.

 • Apsauga nuo kenkėjų – dėl natūralių skalūno savybių, ši danga atspari graužikų, vabzdžių, pavojingų mikroorganizmų ir kitų kenkėjų poveikiui.

 • Ilgaamžiškumas – skalūno plytelės ilgus metus išlieka nepakitusios, išsaugo ryškią spalvą, puikią išvaizdą, tvirtumą.

 • Solidi estetika – skalūno plytelėmis padengtas pastato fasadas ar stogas atrodys labai solidžiai. Tai kokybiška medžiaga, kuri padeda vizualiai transformuoti būstą, suteikia jam daugiau estetikos ir prabangos. Skalūno plytelės tinka stogui ir fasadai, atrodo itin tvarkingai ir padeda sukurti vientisą namų įvaizdį.

 • Aplinkai saugus pasirinkimas – skalūnas yra natūrali medžiaga, kurios sudėtyje nerasite kenksmingų priemaišų. Taigi, skalūno plytelės yra aplinkai ir žmogui saugus, ekologiškas apdailos variantas.

 • Platus dizaino pasirinkimas – savo klientams galime pasiūlyti įvairių spalvų, raštų, dydžių, tekstūrų skalūno plyteles, todėl tikrai rasite sprendimą, kuris tiks Jūsų būstui.

Kaip pasirinkti gerą akmens skalūno dangą?

Renkantis skalūno fasadą, būtina atkreipti dėmesį į kelis svarbius aspektus. Dalinamės praktiniais patarimais, kurie padės nesuklysti ir išsirinkti geriausias apdailos medžiagas Jūsų būstui!

 1. Rinkitės patikimą pardavėją - renkantis produktus, būtina išlikti budriems ir nesusigundyti žemiausios kainos pasiūlymu. Vis dar pasitaiko nemažai atvejų, kai fasadų ir stogų apdailai parduodamos skalūno plokštės sudėtyje turi nepageidaujamų priemaišų, tokių kaip geležies elementai, piritas ir pan.

  Minėti priedai mažina skalūno kokybę, estetiką, ženkliai sutrumpina eksploatacinį laikotarpį. Todėl perkant išlikite budrūs ir sandorį atlikite tik pas pardavėjus, kurie turi teigiamų klientų atsiliepimų. Galima pasidomėti, ar pardavėjas turi skalūno grynumą ir kokybę pagrindžiančius dokumentus.

 2. Atkreipkite dėmesį į akmens skalūno kilmę - perkant skalūną fasadui, ne mažiau svarbus ir jo gamintojas ir kilmės šalis. Nuo to priklauso skalūno grynumas, kokybė ir techninės savybės.

  UAB „Vidara“ prekybos skyriuose siūlome tik patikimų prekės ženklų skalūną fasadui ir stogui. Galite rinktis skalūną, iškasamą specialiai tam skirtuose karjerose, garsėjančiuose itin aukštos kokybės skalūnais. Tai Orensės regionas šiaurės vakarų Ispanijoje – kokybė, gera kaina ir išliekantys rezultatai garantuoti!

 3. Apžiūrėkite akmens skalūną gyvai - puikiai suprantame, kad kartais vien tik sąžiningo pardavėjo ir gero prekės ženklo neužtenka. Norint įsitikinti, kad Jus dominančio produkto spalva, tekstūra ir kitos detalės 100 proc. atitinka Jūsų poreikius, parduotuvėje verta apsilankyti fiziškai.

  Apžiūrėjus patikusį skalūną gyvai, sumažėja rizika įsigyti prastesnės kokybės medžiagas. Galėsite savo akimis įvertinti plytelių kokybę, estetiką, techninius parametrus ir būsite visiškai užtikrinti dėl savo pasirinkimo.

Kokį produktą rinktis?

Pas mus rasite kelių rūšių skalūną, išgaunamą iš to paties karjero Ispanijos šiaurės vakaruose. Tai išskirtiniai, didelio pripažinimo visoje Europoje sulaukę produktai – skalūninės plytelės „Del Carmen“ „Domiz“, „Matacouta“. Apžvelkime ir palyginkime šias kokybiškas medžiagas kiek plačiau:

Skalūnas „Del Carmen“

Tai juodos su tamsiai mėlynų atspalviu skalūninės čerpės. Jos puikiai atrodo tiek ant pastato fasado, tiek ant stogo. „Del Carmen“ paviršius švelniai banguoja. Išskirtinę išvaizdą dar labiau pabrėžia skaldytų sluoksnių tekstūra.

„Del Carmen“ dangos sudėtyje nėra priemaišų, dirbtinių dažiklių, todėl spalva neblunka. Danga nebijo mechaninių pažeidimų, smūgių, UV spindulių poveikio, drėgmės ir kitų aplinkos veiksnių. Šios čerpės gali tarnauti tarp 50 – 100 metų, todėl džiugins Jūsų vaikus ir anūkus!

Skalūnas „Domiz“

Sodriai mėlynas, su pilku atspalviu skalūnas, kuris atitinka griežtus tarptautinius kokybės sertifikatus ir turi visus reikalingus kilmę įrodančius dokumentus.

Unikalus „Domiz“ skalūno fasadas padeda sukurti modernų, tačiau elegantišką ir subtilų eksterjerą. Kiekvienas šio skalūno lakštas kruopščiai apdirbtas, pasižymi solidžiais, išskirtiniais raštais ir palieka neišdildomą įspūdį.

Lyginant su kitais produktais, „Domiz“ skalūno plokštės pasižymi šiek tiek mažesne kaina, tačiau jo kokybė tikrai nėra prastesnė. Gamintojas šiai dangai suteikia 50 metų eksploatacijos garantiją.

Skalūnas „Matacouta“

Tradicinės išvaizdos, prabangus skalūno fasadas, kuris tinka ir stogo padengimui. Visiškai natūraliai išgauta tamsiai mėlyna spalva atspari blukimui. „Matacouta“ danga puikiai tinka lietuviškiems orams, nes nebijo permainingų atmosferos sąlygų.

Skalūno plokštės su rankų darbo tekstūra puikiai tinka, jeigu norite kažko išskirtinio. Dangos dizaino ir techninių savybių ilgaamžiškumą pagrindžia gamintojo suteikta 50 – 75 metų naudojimo garantija. Produktas atitinka griežtą EN 12326 standartą, yra paženklintas CE ženklu. Tai įrodo šio skalūno patvarumą, estetiką ir kokybę.

Akmens skalūno plytelės geromis kainomis

Skalūnas garsėja kaip ilgaamžė, patvari, puikios išvaizdos apdailos medžiaga. Tačiau tai – vienas brangesnių pasirinkimų.

Nors rinkoje šiuo metu galima rasti skalūno plytelių įvairiomis kainomis, rekomenduojame nesirinkti pigiausio matomo varianto. Pigus skalūnas ne visada yra natūralus ir kokybiškas, o galutinis rezultatas gali gerokai nuvilti.

Jeigu ieškote optimalaus varianto, UAB „Vidara“ gali padėti. Palaikome glaudžius ryšius su gamintojais, todėl savo klientams galime pasiūlyti aukščiausios kokybės skalūno plyteles fasadui ir stogui ypač patraukliomis kainomis.

 

DUK

Kokios savybės užtikrina šios dangos ilgaamžiškumą?

Skalūnas yra natūrali uoliena, kuri pasižymi mažu įmirkimu, atsparumu kenksmingam atmosferos poveikiui: tai natūralios skalūno savybės, kurios užtikrina šios fasado ar stogo dangos ilgaamžiškumą.

Ar skalūno plyteles galima pritaikyti visiems stogams ir fasadams?

Tikrai taip. Unikalus skalūno plokščių dizainas nepalieka abejingų, pasižymi plačiu spalvų ir raštų pasirinkimu, todėl gali būti pritaikytas prie įvairių architektūros stilių fasadų ir stogų.

Kokioje šalyje išgaunamas Jūsų parduodamas skalūnas?

Savo klientams siūlome skalūno plyteles, išgautas šiaurės vakarų Ispanijos karjerose, kurie garsėja savo žaliavų kokybe. Tai aukščiausios prabos skalūno fasadas, kuris atitinka griežtus europinius kokybės sertifikatus. Tai danga, kuri suteiks estetiką, patvarumą ir ramybę ilgiems metams į priekį.

Savo fasadui noriu sukurti klasikinę estetiką. Ar akmens skalūnas tam tinka?

Skalūno plokštės turi skirtingus dizainus ir gali būti pritaikomos įvairios architektūros pastatams. Nuo klasikinio stiliaus iki modernios ar net eksperimentinės architektūros. Jeigu sunku pasirinkti, susisiekite su mūsų komanda: patarsime, supažindinsime su savo gaminiais ir pasirūpinsime, kad Jūsų skalūno fasadas idealiai derėtų prie aplinkos!

Ar skalūno danga tinka ir senos statybos pastatams?

Tai plačiai pritaikoma, universali medžiaga, kuri puikiai dera tiek prie naujos statybos būsto, tiek renovuojamam pastatui.

Kiek trunka fasado ar stogo dengimas skalūno plytelėmis?

Skalūno danga yra praktiška, sukurta taip, kad jos montavimas būtų kuo patogesnis, paprastesnis ir sutaupytų Jūsų laiką. Taigi, pasirinkus šią medžiagą, fasado ar stogo dengimas dažnai trunka ne ilgiau kaip kelias dienas.

Svarbu pažymėti, kad tiksli trukmė priklauso nuo projekto dydžio ir sudėtingumo. Todėl jeigu norite sužinoti, kiek tai truks Jūsų atveju, kviečiame susisiekti su mūsų komanda.

Kiek laiko tarnaus ši danga?

Gamintojai skalūnui suteikia mažiausiai 50 (o kartais – net iki 100) metų eksploatavimo garantiją, todėl akmens skalūnas yra gerokai ilgaamžiškesnis ir tvaresnis sprendimas, lyginant su daugeliu kitų fasado ar stogo dangų.

Ar akmens skalūno plytelės yra ekologiškos?

Akmens skalūnas laikomas ekologiška medžiaga: ji išskiria itin mažai CO2 emisijų, o pasibaigus eksploatacijos laikui, gali būti lengvai ir saugiai utilizuojama. Tai natūrali uoliena, kuri nekelia kenksmingo poveikio žmogaus sveikatai ar aplinkai.

Kokia yra skalūno plytelių kaina?

Skalūno plokščių kaina yra išties patraukli ir prieinama, tačiau kiekvienu atveju ji nustatoma individualiai, priklausomai nuo Jūsų projekto sumanymo, dydžio ir kitų detalių. Norėdami sužinoti tikslią šios dangos kainą, kreipkitės čia.

Kviečiame išsamiau susipažinti su „Vidara” natūralaus akmens skalūno plytelių asortimentu. Atraskite natūralumą, kokybę ir estetiką už prieinamą kainą!

 

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.