Fibrocementinės plokštės

Fibrocementinės plokštės - tai medžiaga skirta papuošti jūsų fasadą, ar stogą. Siūlome pasirinkti iš didelio asortimento pagal savo poreikius. Šios plokštės pasižymi įvairiomis savybėmis, nuo dailios išvaizdos ir ilgaamžiškumo iki anti graffiti apsaugos ir vandens nepralaidumo. Bendradarbiaudami su Eternit Baltic, galime pasiūlyti aukštos kokybės fibrocementines plokštes.

Filtrai


Fibrocementinės plokštės funkcinės savybės

 

Iš aukščiausios kokybės pluoštinio cemento pagamintos plokštės pasižymi šiomis naudingomis savybėmis:

 

 • Ilgas eksploatavimo laikotarpis. Tai produktas, kuris pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu. Jos yra atsparios įvairiems mechaniniams pažeidimams, plokščių spalva ir tvirtumas ilgai išlieka nepakitę.

 • Nelaidžios vandeniui. Fibrocementinės plokštės pasižymi geromis hidroizoliacinėmis savybėmis, nepraleidžia drėgmės, nepelija.

 • Greitas montavimas. Fibrocemento danga yra sukurta siekiant užtikrinti kuo paprastesnį jų tvirtinimą. Lengva iš pirmo karto!

 • Atsparumas ekstremaliam orui. Gyvenant Lietuvoje, kur dažnos orų permainos, temperatūrų svyravimai, krituliai, stiprus ir net uraganinis vėjas, fibrocemento plokštės yra geras pasirinkimas. Jos patikimai apsaugo namus nuo ekstremaliausių oro sąlygų.

 • Atsparumas kenkėjams. Fibrocementas yra medžiaga, kuri nebijo kenkėjų (vabzdžių, mikroorganizmų, pelėsio, kerpių ir kt.) poveikio.

 • Atsparumas ugniai. Fibrocementinės plokštelės turi puikų priešgaisrinio atsparumo klasės reitingą A2-s1, d0. A2 reiškia, kad gaminys yra nedegus. Vertė s1 reiškia, kad gaisro metu beveik neišskiria dūmų ir nesiformuoja drėgmės lašeliai (nesilydo). Paprastai tariant – „Cedral“ medžiagos yra nedegios ir užtikrina didesnį Jūsų būsto saugumą.

 

Fibrocementinės plokštės estetinės savybės

 

 • Išskirtinė plokščių išvaizda. Ši danga ne tik patikima, bet ir atrodo dailiai. Dėl vizualaus panašumo, ši danga daugeliui primena žvynus.
 • Platus dizaino pasirinkimas. Fibrocementinės plokštelės yra įvairių spalvų ir formų, lengvai pritaikomos įvairiems estetiniams poreikiams. Galimas įvairių raštų padengimas: rombinis, vertikalus, dvigubas, prakeistas, stačiakampis ir dar daugiau, todėl patiks net patiems išrankiausiems.

 • Puikiai maskuoja estetinius defektus. Fibrocemento plokštelės dėl savo unikalios išvaizdos puikiai paslepia estetinius trūkumus arba senėjimo požymius, net senam pastatui gali suteikti naują ir šiuolaikišką išvaizdą!

 • Platus pritaikymas. Pluoštinio cemento plokštelėmis galima uždengti ne tik stogą, bet ir visą namą. Tai puikus sprendimas ieškantiems modernios būsto estetikos.

 

Fibrocementinės plokštės kaina

 

„Vidara“ asortimente Jūsų laukia fibrocemento plokštės, kurios stebina savo kaina ir ilgaamžiškumu. Tai investicija, kuri pasiteisina. Užtikriname, kad pasirinkus šią dangą, kainos ir kokybės santykis visada bus Jūsų naudai!

 

Jeigu domina tiksli fibrocementų plokščių kaina, kreipkitės į mūsų komandą. Pakonsultuosime, supažindinsime su savo gaminiais ir parinksime produktą, kuris atitiks Jūsų lūkesčius ir finansines galimybes!

 

Skirtingos fibrocemento dangos: kurią pasirinkti?

 

„Vidara“ siūlo skirtingų modelių dangas. Susipažinkite su populiariausiais mūsų produktais išsamiau:

 

 • „Natura PRO“ plokštės turi specialų nuo grafiti apsaugantį paviršių. Skoninga šios plokštės išvaizda, tvirtumas ir ilgaamžiškumas lemia jos panaudojimą prestižinės klasės daugiaaukščių namų ir komercinių pastatų statybose.

 • „Pictura“ plokštės naudojamos viešosios paskirties ir gyvenamiesiems pastatams. Jos turi glotnų, matinį paviršių, papildomai padengtą apsauginiu akrilato ir „PU“ sluoksniais. Tai pagerina dangos atsparumą pažeidimams ir nešvarumams, suteikia apsaugą nuo UV spindulių.

 • „Textura“ plokštės išsiskiria ryškiomis spalvomis ir tvirtumu, turi tekstūruotą paviršių. Jos dengtos apsaugine akrilato danga, kuri suteikia atsparumą nešvarumams ir mažesnį dulkių kaupimąsi ant paviršiaus.

Taip pat siūlome kitas ne mažiau kokybiškas fibrocementines plokšteles: tai „Tectiva“, „Natura“, „DACORA“.

 

Fibrocemento plokščių montavimo ypatumai

 

Didelis plokščių formatas ir patogi konstrukcija užtikrina greitą, nekomplikuotą montavimą. (tiesa, minimalus stogo nuolydis turėtų siekti 30 laipsnių).

 

Tvirtinant fibrocementines plokštės, nereikalingos jokios papildomos stogo detalės stogo apjungimui. Kiekviena plokštė yra tvirtinama vos dviem vinukais, darbams nereikalingi kabliukai. Tvirtinimo elementai nematomi.

 

Fibrocemento plokščių eksploatavimas ir gamintojo garantija

 

Fibrocemento plokštelės atitinka visus kokybės reikalavimus, keliamus gyvenant Lietuvojs klimato zonoje, kuriai būdingos šaltos žiemos ir trumpos, tačiau gana karštos vasaros. Užtikriname, kad šios plokštės yra pagamintos iš medžiagų, kurios užtikrina optimalią oro cirkuliaciją, nekaupia drėgmės, leidžia stogui ir fasadui kvėpuoti.

 

Dėl medžiaginių savybių, konstrukcijos ir bendro patvarumo, plokštės yra itin ilgaamžės. Yra pavyzdžių, kai tinkamai prižiūrimos fibrocemento plokštelės yra eksploatuojamos daugiau nei 70 metų.

 

Kalbant apie gamintojo (Eternit Baltic) suteikiamas garantijas, pagrindinių techninių savybių tarnavimo laikas yra iki 10 metų. Garantija dangos spalvai suteikiama iki 5 metų. Gamintojas užtikrina patikimas pagrindines pluoštinio cemento plokštelių savybes, susijusias su nelaidumu vandeniui, vandens sugėrimu panardinus, atsparumu šalčiui ir lenkimo stiprumui, atsižvelgiant į montuojant taikomus aktualius techninius reikalavimus ar standartus.

 

DUK

 

Kaip greitai sumontuojama ši danga?

Savo klientams siūlome ekspertų sukurtas fibrocemento plokštes, kurios pasižymi paprastu ir patogiu montavimu. Fasadą ir stogą šia danga padengsite saugiai ir greitai: dažniausiai įrengimo darbai užtrunka ne ilgiau kaip keletą dienų.

Kokio tipo pastatams labiausiai tinka fibrocementinė danga?

Fibrocemento plokštelės pasižymi modernia, tačiau elegantiška estetika, skoningu dizainu. Jas lengva priderinti prie įvairių statinių. Ši danga dažniausiai naudojama individualiems senos ir naujos statybos namams, bet tinka ir komerciniams ar viešosios paskirties pastatams.

Kiek kainuoja fibrocemento danga fasadui ir stogui?

Galutinė plokščių kaina priklauso nuo įvairių veiksnių. Tai projekto sudėtingumas, Jums reikalingas fibrocemento plokščių kiekis, pasirinktas plokštės modelis ir kt.

Tikslią kainą nurodysime konsultacijos metu, įvertinę Jūsų poreikius ir galimybes – kreipkitės į mūsų komandą.

Ar fibrocemento plokštės yra nedegios?

Tai saugi medžiaga. Fibrocementinės plokštelės pasižymi dideliu atsparumu ugniai. Gaisro atveju plokštės praktiškai neišskiria dūmų, nesilydo ir padidina Jūsų saugumą.

Ar šiomis plokštėmis galima dengti senos statybos namo fasadą ar stogą?

Eternit Baltic danga tinka ir renovuojamiems būstams. Fibrocementinės plokštelės yra lengvai montuojamos, tad remontuojant stogą nereikia keisti jo konstruktyvo ir grebėstų. Ši danga padeda maskuoti seno pastato vizualinius trūkumus, nusidėvėjimo žymes, net senam pastatui gali suteikti naują ir šiuolaikišką išvaizdą!

Ar bėgant metams fibrocemento plokštės išsaugos savo pirminę estetiką?

Mūsų asortimente esančios plokštės padengtos aukštos kokybės dažais ir apsauginėmis medžiagomis. Tai lemia didesnį dangos atsparumą drėgmei, šalčiui ir karščiui, UV spindulių poveikiui. Nors gamintojo suteikiama garantija spalvai yra 5 metai, tinkamai rūpinantis danga, spalva išlieka ryški 10 – 20 metų, o kartais ir ilgiau.

Ar padengus stogą fibrocemento danga, namuose nebus karšta atėjus vasarai?

Pasirinkus šias plokštes, tikrai nenusivilsite. Namų viduje nepasireiškia šiltnamio efektas, nesikaupia kondensatas, apsaugomos stogo ir namo konstrukcijos, o namuose visais metų laikais išliks maloni temperatūra.

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.