Tamsinančios užuolaidėlės

Aprašymas

100% užtemdymas
Fiksavimas be pozicijų
Dailus ir apgalvotas dizainas nepriekaištingai dera prie jūsų stogo lango
Atspindinti danga pagerina izoliaciją
Su mūsų unikalia „Pick&Click®“ sistema sumontuosite vos per kelias minutes
40 skirtingų spalvų ir modelių
Karim Rashid naujo dizaino užuolaidėlių kolekcija: aštuoni modeliai

Rekomenduojami kambariai
• Miegamasis
• Vaikų kambarys

VELUX tamsinančios užuolaidėlės – tai šviesai nepralaidi apsauga, visiškai užtemdanti patalpą bet kuriuo paros metu. Užuolaidėlės idealiai tinka miegamajam, leisdamos pagal poreikį reguliuoti šviesos srautą, kad puikiai pailsėtumėte naktį arba saldžiai snūstelėtumėte popietę. Mūsų tamsinančios užuolaidėlės puikiai tinka prie jūsų VELUX stogo langų, be to, galite rinktis iš įvairiausių spalvų ir raštų, taigi tikrai surasite prie bet kokio interjero derantį variantą.

Spalvos

Yra 47 skirtingų spalvų.

Valdymo būdai

Rankiniu būdu valdomos tamsinančios užuolaidėlės
Mūsų rankines užuolaidėles paprasta reguliuoti ranka, strypu ar virvele. Tai puikus sprendimas rankiniu būdu valdomiems stogo langams, kurie pasiekiami ranka ir kuriuos tenka pareguliuoti vos porą kartų per dieną.

Elektriniu būdu valdomos tamsinančios užuolaidėlės
Papildomam patogumui VELUX INTEGRA® užuolaidėles galima valdyti iš bet kurios namų vietos VELUX nuotolinio valdymo pulteliu arba mūsų patogiu liečiamo ekrano valdymo pulteliu. Derinkite jas prie VELUX stogo langų INTEGRA® didžiausiam patogumui užtikrinti.

Saulės energija valdomos tamsinančios užuolaidėlės
Mūsų VELUX INTEGRA® saulės energija maitinamos užuolaidėlės ir žaliuzės turi patogų nuotolinio valdymo pultelį. Tai puikus patobulinimas rankiniu būdu arba saulės energija valdomam langui, nes nereikia jokių laidų ar prijungimo prie maitinimo šaltinio.
VELUX užuolaidėlėms, tamsinančioms užuolaidėlėms ir išorinėms žaliuzėms suteikiama 3 metų garantija!

Tamsinančios užuolaidėlės

×
×

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.