Markizės

Aprašymas

Sumažina į patalpą patenkančios šilumos kiekį iki 90%

Permatomas tinklinis audinys leidžia į patalpą patekti šviesai ir neužstoja vaizdo pro langą
Valdomos iš vidaus
Paprastai sumontuojamos iš pastato vidaus

Rekomenduojami kambariai
• Miegamasis
• Vaikų kambarys
• Svetainė
• Darbo kambarys

Išorinės VELUX markizės neleidžia pro lango stiklą į patalpą patekti kaitriems saulės spinduliams, sumažindamos patenkančios šilumos kiekį iki 90%. Jos padės užtikrinti, kad kambaryje būtų vėsu ir gera net karščiausią dieną. O visų geriausia tai, kad mūsų markizės yra permatomos, taigi galėsite mėgautis vaizdu pro langą, o kambaryje netrūks dienos šviesos. VELUX markizes paprasta sumontuoti iš pastato vidaus.

Spalvos

Galima rinktis iš trijų spalvų

Valdymo būdai

Rankiniu būdu valdomos markizės
Mūsų rankines užuolaidėles ir žaliuzes paprasta reguliuoti ranka, strypu ar virvele. Tai puikus sprendimas rankiniu būdu valdomiems stogo langams, kurie pasiekiami ranka ir kuriuos tenka pareguliuoti vos porą kartų per dieną.

Elektriniu būdu valdomos markizės
Papildomam patogumui VELUX INTEGRA® užuolaidėles galima valdyti iš bet kurios namų vietos VELUX nuotolinio valdymo pulteliu arba mūsų patogiu liečiamo ekrano valdymo pulteliu. Derinkite jas prie VELUX stogo langų INTEGRA® didžiausiam patogumui užtikrinti.

Saulės energija valdomos markizės
Mūsų VELUX INTEGRA® saulės energija maitinamos užuolaidėlės ir žaliuzės turi patogų nuotolinio valdymo pultelį. Tai puikus patobulinimas rankiniu būdu arba saulės energija valdomam langui, nes nereikia jokių laidų ar prijungimo prie maitinimo šaltinio.

VELUX užuolaidėlėms, tamsinančioms užuolaidėlėms ir išorinėms žaliuzėms suteikiama 3 metų garantija!

Markizės

×
×

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.