Kad stogas būtų saugus ir tarnautų ilgiau

Net jeigu ant stogo užlipti tenka retai, stogas turi būti saugus. Stogams taip pat taikomi teisiniai saugumo reikalavimai.

Kad namų savininkams būtų lengviau ir saugiau pasiekti reikiamas vietas ant stogo, būtina įrengti stogo saugos komponentus. Nors populiariausi iš šių priedų yra kopėtėlės, t.y. sieninės ir stogo kopėčios, tačiau visi turėtų žinoti, kad stogams, kurių nuolydis didesnis nei 7 laipsniai, turi būti įrengti ir stogo tilteliai. Stogo tilteliai užtikrina takelio iki reikiamos vietos horizontalumą ir tvirtumą. Sniego užtvaros (dar vadinamos sniego gaudyklės, barjerai), saugo nuo sniego nuošliaužų ne tik žmones bet ir kitus stogo komponentus,  t.y. pvz. lietvamzdžius ir latakus nuo sulankstymo ar sulaužymo.

Stogams taip pat taikomi teisiniai saugumo reikalavimai. Pavyzdžiui ant stogo, kurio nuolydis daugiau negu 7 laipsniai, o karnizo aukštis – 7 m ir daugiau, taip pat ant visų stogų, kai pastato aukštis didesnis nei 10 m, privaloma įrengti ne mažesnes kaip 0,6 m aukščio stogo atramas (apsaugines tvoreles).

Kokybiškos ir saugios „Ruukki“ kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių stogams, bituminio ruberoido dangos ir plieniniams stogams. Visi šie priedai tinka tiek individualių namų stogams, tiek kotedžų, gyvenamųjų daugiaaukščių namų, poilsio paskirties, mokyklų ir kitų visuomeninės paskirties pastatų stogams

Gaminiai gali būti tik cinkuoti arba cinkuoti ir dažyti milteliniu būdu. „Ruukki“ sniego užtvaros ir stogo tilteliai turi specialiai čerpiniam profiliui ar valcuotiems lakštams Classic™ pritaikytus tvirtinimo elementus. Įvairūs tvirtinimo elementai yra pritaikyti skirtingų formų ir stilių stogams.

Šaltinis: RUUKKI

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.