Samanų naikiklis Gron-Fri

Samanų naikiklis Gron-Fri duomenys

Gamintojas: Jape

Aprašymas

Priemonė skirta samanų naikinimui

Tinka visų tipų paviršiams, tokiems kaip fasadai, stogai, akmens takeliai, mediniai paklotai, sienos, markizės, statybiniams paviršiams ir medžiagoms – tinkui, akmenims, plytoms, betonui, „eternit”, skardai, stogo dangai, dažytai ir nedažytai medienai, (net ir impregnuotai medienai), plastikui, medžiagai ir t.t. Priemonė gali būti naudojama apsaugojimo tikslais.

Savybės

Augalai sunaikinami iškart.
Priklausomai nuo medžiagos ir jos savybių, panaudojus priemonę ant paviršiaus augalai neauga apie 4 metus.
Neturi įtakos statybinės medžiagoms.

Naudojimas

Paviršius tepamas dažymo metodu arba purškiamas pulverizatoriumi stipria srove, kol taps šlapias. Nerekomenduojama naudoti ant sušalusių paviršių, ir jei numatomas lietus per artimiausias 12 val. Ant atvirų paviršių pvz: stogo, likučiai išnyksta savaime, jų nuplauti nereikia. Vertikalius paviršius pvz: fasadus daugeliu atveju reikia plauti kol išnyksta likučiai. Prieš plaunant paviršių, jį apdirbus su GRON-FRI reikia palikti parai, kad preparatas įsigertų.

Gėlynus rekomenduojama uždengti, nes priemonė įtakoja augalų chlorofilą. Lietaus vandens maišyto su GRON-FRI negalima pilti ant sodo augalų ir į vandens telkinius. Jei ant stogo yra dideli samanų kuokštai, prieš apdirbant su GRON-FRI reikia juos nuimti. Dirbant pulverizatoriumi rekomenduojama dėvėti kaukę, nes preparatas erzina kvėpavimo takus, ir sukelia čiaudulį. Taip pat būtina naudoti apsaugines pirštines ir akinius.

Techninė informacija

Naudojimo sritis - išorėje
Naikina - samanas, kerpes
Padengimo paviršiai - sienos, stogai, akmens takeliai, markizės, mediniai paklotai
Įrankiai - teptukas, silpna srovė
Paruošimas - 1+4
Išeiga - iš 1 l paruošiama 5 l tirpalo užtenka 25 m2

Samanų naikiklis Gron-Fri

×
×

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.