SKARDOS GAMINIAI

Stogo apdailos detalių paskirtis – galutinai užsandarinti stogą ir pro jį išeinančius elementus, užtikrinti teisingą lietaus vandens nuvedimą, tinkamai apsaugoti nuo vėjo, lietaus ir sniego bei suteikti statiniui patrauklią išvaizdą, atsižvelgiant į visus visumos ypatumus: spalvą, formą, medžiagas ir kita.

Mūsų gaminamų lankstinių kokybę garantuoja aukšto tikslumo kompiuteriu valdomos staklės ir šablonai bei didžiulę patirtį ir aukštą kvalifikaciją turintis jas aptarnaujantis personalas. Standartiniai ir vienetiniai lankstiniai gaminami iš lygios - 0,45 – 1,00 mm storio, mūsų ar kliento pateiktos skardos. Maksimalus gaminio ilgis 4 metrai. Lankstinių gamybos asortimente yra visi elementai, kurie reikalingi pilno ir estetiškai gerai atrodančio stogo ar fasado užbaigimui.

UAB Vidara turi 2 specializuotus skardos lankstymo gamybos cechus Klaipėdoje ir Marijampolėje.

Užsakymai priimami visuose skyriuose.

Siūome jums ne vieną stogo detalės gaminį iš skardos:

           NAUJIENA

Perforuotas profilis VT-7  Kampas prie sienos  Karnizo lenta  Kraigas  Kraigo vėjalentė

Perforuotas profilis VT-7        Kampas prie sienos               Karnizo lenta                        Kraigas                        Kraigo vėjalentė         

Vėjalentė  Viršutinė sąlaja  Apatinė sąlaja  Kraigo vėdinimo detalė  Apvalus kraigas 

            Vėjalentė                       Viršutinė sąlaja                 Apatinė sąlaja              Kraigo vėdinimo detalė           Apvalus kraigas

Kaminėlio kepurė  Kaminėlio kepurė 

      Kaminėlio kepurė             Kaminėlio kepurė

 

SKARDINĖS TVOROS

UAB VIDARA prstato naują įmonės produktą – TVORAS IŠ PLIENO PROFILIŲ. Tvorų rinkoje pasirodžiusi naujovė yra puiki alternatyva tradicinio stiliaus gerbėjams. Tvoros  iš plieno profilių išsiskiria stilinga ir orginalia išvaizda, puikiai dera prie šiuolaikiškų gyvenamųjų namų ar visuomeninių pastatų. Pagal užsakovo pateiktus matmenis, UAB VIDARA tvoros elementai gaminami iš lankstytų cinkuoto plieno profilių su poliuretano pagrindo padengimu, kuriuo dažniausiai dengiami stogo ir apdailos lakštai. Šis padengimas nekelia jokių rupesčių gaminant ir montuojant tvoros elementus. Tvoros iš plieno profilių ilgaamžės, jų priežiūra lengva, platus spalvų pasirinkimas.

  Tvoros dalys:                                                                                                        

Tvoros profilis  Tvoros šoninis sujungimas  Tvoros segmentas 

              Profilis                     Šoninis sujungimas                  Segmentas

 

Tvoros nuotraukos:

       

 

SNIEGO UŽTVAROS

Stogas ne tik turi nepraleisti vandens, bet jis turi būti saugus ir funkcionalus. Vienas tokių stogo saugos elementų yra sniego užtvaros. Pagrindinė jų funkcija - sulaikyti šlaitu krintantį sniegą. Jos gali būti įvairios - pritaikytos konkrečiai stogo dangai. Mūsų siūlomos sniego užtvaros estetiškos, lengvos, patvarios ir greitai sumontuojamos. 

Sniego užtvara  Sniego užtvara  Sniego užtvara  Sniego užtvara

 

PALANGĖS

Lauko palangės pagamintos iš aukštos kokybės lakštinio plieno visada tiks prie langų pagamintų tiek iš plastiko PVC, medžio ar aliuminio. Šie lengvi gaminiai atsparūs bet kokiems atmosferos poveikiams, korozijai ir mechaniniams pažeidimams.

Palangėms iš skardos galime pasiūlyti bet kurią spalvą, esančią RAL spalvininko paletėje. Jų puiki estetinė išvaizda ir praktiška forma – galuose esantys užlenkimai neleidžia krituliams patekti į statinio sieną. Pats plieno lakštas yra ekologiškas - nekaupia savyje jokių medžiagų kenksmingų žmogui ir aplinkai.

Skardinė palangė  Skardinė palangė  Skardinė palangė  Skardinė palangė  Skardinė palangė

Lankstinukas

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.