Čerpinis profilis Adamante Ruukki 50 Plus

Čerpinis profilis Adamante Ruukki 50 Plus duomenys

Gamintojas: Ruukki

Aprašymas

„Adamante“ yra išskirtinio, čerpinio profilio stogo danga, sukurta namo stiliumi besirūpinantiems savininkams. Ji priskiriama aukščiausios klasės stogo dangoms ne vien dėl jos unikalaus dizaino, t.y. profilio rašto ir unikalių spalvų, bet ir dėl ilgaamžiškumo garantijos. Ji padengta specialiai stogams sukurtu itin atspariu mechaniniam poveikiui bei atšiaurioms klimato sąlygoms, matiniu padengimu "Pural Matt".

Laikui bėgant "Ruukki® 50" padengimą turintys plieniniai stogai ilgiausiai išlaiko nepakitusią, ryškią spalvą. Šiai dangai Ruukki suteikia 50 metų techninių ir 20 metų estetinių savybių garantiją.

Techniniai duomenys

Profilio aukštis 55 mm
Bangos ilgis 350 mm
Naudingas dengiamasis plotis 1125 mm
Bendras plotis 1153 mm
Minimalus ilgis 850 mm
Maksimalus ilgis 8200 mm
Mažiausias nuolydis 14°
Padengimas Ruukki® 50 (Pural Matt)

Montavimo instrukcija

Galimos spalvos: .

Spalvos skirtos susipažinimui ir atspalviu gali skirtis nuo tikrosios spalvos. Tikslesnės spalvų paletės teirautis pardavimo skyriuose

Ruukki Adamante: dažniausiai užduodami klausimai

Kokios savybės užtikrina šios dangos ilgaamžiškumą?

Tai itin kokybiška stogo danga, kuri džiugina savo estetika ir ilgu eksploatacijos laikotarpiu. Siekiant užtikrinti jos ilgaamžiškumą, danga padengta "Matt Pural" medžiaga. Šis padengimas turi unikalią formulę, kuri padidina stogo atsparumą krituliams, atšiauriam klimatui ir kitiems pažeidimams. „Matt Pural" padeda apsisaugoti nuo korozijos ir pailgina Adamante dangos tarnavimo laiką.

Ar ši danga tinka visiems stogams?

Tikrai taip. Tai puikus pasirinkimas įvairioms stogo formoms ir dydžiams. Profesionalų sukurtas Ruukki Adamante stogo dangos dizainas nepalieka abejingų, tačiau turi platų spalvų pasirinkimą ir gali būti pritaikytas prie įvairių architektūros stilių.

Kiek trunka stogo dengimas Ruukki Adamante danga?

Tai praktiška ir estetiška danga, kuri suprojektuota taip, kad jos montavimas būtų kuo patogesnis ir sutaupytų Jūsų laiką. Paprastai, naudojant šią dangą stogo dengimas trunka ne ilgiau kaip kelias dienas.

Kokia yra Ruukki Adamante kaina?

Ruukki Adamante kaina yra išties patraukli ir prieinama, tačiau kiekvienu atveju ji nustatoma individualiai, priklausomai nuo Jūsų projekto sumanymo, dydžio ir kitų detalių. Norėdami sužinoti tikslią šios dangos kainą, kreipkitės čia.

Kaip reikėtų prižiūrėti tokią stogo dangą?

Jeigu norite, kad Adamante danga patikimai apsaugotų stogą ir ilgus metu išliktų idealaus stovio, pasirūpinkite nesudėtinga jos priežiūra. Štai ką verta žinoti:

Lietuvoje netrūksta kritulių: lietaus ir sniego vandens dažniausiai užtenka, kad būtų nuplaunamas stogo paviršius. Vis dėlto, vien tik vanduo nepadės efektyviai pašalinti nuokritų: lapų, šakelių, kitų susikaupusių šiukšlių. Todėl rekomenduojame stogą nuvalyti kartą per metus.

Taip pat kasmet reikėtų išvalyti sąlajas ir lietaus vandens nuvedimo sistemas.

Nuokritas, nešvarumus nuo stogo pašalinkite naudodami minkštą šepetį ir vandenį, laikantis saugumo reikalavimų.

Čerpinis profilis Adamante Ruukki 50 Plus

×
×