Modulinis čerpinis profilis Ruukki Hyygge

Modulinis čerpinis profilis Ruukki Hyygge duomenys

Gamintojas: Ruukki

Aprašymas

Ruukki® Hyygge – tai novatoriška stogo danga, dėl savo minimalistinės ir elegantiškos formos puikiai atitinkanti šiuolaikines architektūrines kryptis.
Danga yra dviejų variantų – su vertikaliais grioveliais ir be jų, todėl galima sudėti tris skirtingus stogo raštus. Specialiai suprojektuota originali "click" jungimo sistema užtikrina puikų estetinį stogo vaizdą, sandarumą ir ilgaamžiškumą. Ruukki® Hyygge kartu su specialiais stogo saugos elementais ir ventiliacijos produktais – tai išbaigtas stogo sprendimas.

Aukšta kokybė - Ruukki® Hyygge stogo danga gaminama iš skandinaviškos kokybės, tvirtesnių, 0,60 mm storio plieno lakštų. Tai Ruukki 40 kokybės klasės produktas, išsiskiriantis geresniu atsparumu įbrėžimams, UV poveikiui, pusiau matiniu polimeriniu paviršiumi. Ruukki® Hyygge dangai suteikiama 40 metų techninių ir 15 metų estetinių savybių garantija.

Lygus paviršius - Ruukki® Hyygge atitinka naujausias architektūrinio dizaino kryptis. Novatoriškas "click" tvirtinimo sprendimas leidžia paslėpti sraigtus, taip pabrėžiant išgrynintą stogo formą ir pagerinant estetinį vaizdą.

3 Spalvos - Ruukki® Hyygge yra trijų populiariausių spalvų variantų, atitinkančių šiuolaikines statybos kryptis: antracito, grafito ir juodos spalvos.

3 RAŠTAI - Ruukki® Hyygge stogo dangą galima kloti trimis skirtingais raštais, kad galėtumėte pasirinkti išskirtinį dizainą. Lakštus su vertikaliais grioveliais galima tvirtinti "plytų raštu" arba "langeliais", o lakštus be griovelių galima kloti "plytų raštu".

Techniniai duomenys

Profilio aukštis 26 mm
Šlaito nuolydis 14 mm
Naudingas dengiamas plotis 1178 mm
Bendrasis plotis 1200 mm
Naudingas ilgis 290 mm
Bendrasis ilgis 343 mm
Lakšto storis 0,60 mm
Mažiausias nuolydis 14°
Rekomenduojamas atstumas tarp grebėstų 290 mm

Produkto apžvalga

Montavimo instrukcija

Galimos spalvos

Modulinis čerpinis profilis Ruukki Hyygge

×
×