Finnera Ruukki

Finnera Ruukki duomenys

Gamintojas: Ruukki

Aprašymas

Modulinė čerpinė stogo danga Finnera parduodama nedideliais, paruoštais montavimui lakštais. Šios konstrukcijos stogas bus ne tik gražus, bet ir labai patvarus bei praktiškas. Šis naujoviškas produktas su specialiai užlenkta priekine lakšto briauna maksimaliai padidina stogo dangos atsparumą įvairiomis oro sąlygomis. Tokią dangą sumontavus nesimato jokių siūlių, tad stogas atrodys vientisas.

Siūloma Ruukki 40 kokybės klasės Finnera stogo danga.

Finnera - Ruukki 40

Atsparumas UV spinduliams: ■■■■□
Atsparumas įbrėžimams: ■■■□□
Paviršiaus padengimas: pusiau matinis
Garantija (techninė/estetinė): 40/15 metų

Techniniai duomenys:

Profilio aukštis - 52 mm;
Bangos ilgis - 330 mm;
Naudingas dengiamas plotis - 1140 mm;
Bendras plotis - 1190 mm;
Naudingas ilgis - 660 mm;
Bendras ilgis - 705 mm;
Vieneto svoris - 3,8 kg;
Uždengiamas stogo plotas - 0,75 m²/vnt.;
Mažiausias nuolydis - 14°.

Video: Pilnas stogo renovacijos procesas (pagreitintas įrašas, Lietuvių k.), naudojant Finnera

Padengimas Ruukki® 40(Purex)

Montavimo instrukcija

Galimos spalvos:

Spalvos skirtos susipažinimui ir atspalviu gali skirtis nuo tikrosios spalvos. Tikslesnės spalvų paletės teirautis pardavimo skyriuose.

Eternit Finnera stogo dangos savybės

  • Puiki išvaizda – ši danga pasižymi puikia estetika, puikiai dera prie įvairių architektūros stilių pastatų. Ruukki Finnera yra laiko patikrinta, pagal patentuotą technologiją pagaminta danga, kuri Jūsų stogui suteiks išraiškingesnį, vizualiai išbaigtą vaizdą.
  • Tvirta, praktiška konstrukcija – Finnera stogo danga išsiskiria novatoriškumu ir unikalia konstrukcija. Dėl šių savybių, plieninis Ruukki stogas ne tik atrodys estetiškai, bet tvirtai atrems gamtos ir laiko išbandymus. Ši stogo dangos savybė itin svarbi gyvenant Lietuvoje.
  • Lengvas montavimas – montuojant stogą, moduliniai lakštai vienas su kitu yra sujungiami nepaliekant matomų sujungimo vietų.
  • Atsparumas kenkėjams – plieniniai Ruukki Finnera stogai nebijo graužikų, vabzdžių, pavojingų mikroorganizmų.
  • Atsparumas aplinkos veiksniams – drėgmė, korozija, stiprus vėjas, temperatūrų svyravimai ir kiti natūralūs reiškiniai šiai dangai nebaisūs. Ruukki Finnera danga sukurta taip, kad idealiai atsilaikytų net prieš atšiauriausias aplinkos sąlygas. Tai užtikrina specialiai užlenkta priekinė lakšto briauna.
  • Ekonomiškas variantas – Ruukki Finnera kaina išties draugiška kišenei. Negana to, šios stogo dangos eksploatavimo laikotarpis išties ilgas, todėl tai pasirinkimas, kuris atsiperka. Dėl tikslios produktų kainos kreipkitės čia.

DUK

Kokios savybės užtikrina šios dangos ilgaamžiškumą?

Ši danga yra užapvalintais kraštais, be matomų aštrių briaunų. Todėl ji yra gerokai storesnė, atsparesnė, tvirtesnė ir saugesnė. Skardos lakšto nupjautas kraštas visuomet yra užlenktas į vidų, apsaugotas nuo tiesioginio atmosferos poveikio. Ši konstrukcinė savybė ženkliai sumažina korozijos riziką ir pailgina dangos tarnavimo laiką.

Ar ši danga tinka visiems stogams?

Tikrai taip. Tai puikus pasirinkimas įvairioms stogo formoms ir dydžiams.

Kiek trunka Eternit Finnera dangos dengimas?

Stogo konstrukcija sukurta taip, kad montavimas būtų kuo greitesnis ir paprastesnis. Dažniausiai stogo dengimo darbai trunka iki kelių dienų.

Kaip reikėtų prižiūrėti tokią stogo dangą?

Kad stogas tarnautų ilgai ir būtų geros būklės, reikalinga reguliari, nors gana nesudėtinga, dangos priežiūra. Štai ką verta žinoti:

  • Kad stogo paviršius būtų švarus, paprastai užtenka kritulių vandens. Tačiau lietus dažniausiai negali efektyviai nuplauti visų ant stogo nukritusių lapų, šakelių, kitų susikaupusių nuokritų, todėl stogą verta nuvalyti kartą į metus.
  • Taip pat kasmet reikėtų išvalyti sąlajas ir lietaus vandens nuvedimo sistemas.
  • Šias ir kitas nešvarias vietas rekomenduojama nuplauti minkštu šepečiu ir vandeniu.

Finnera Ruukki

×
×

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.