Eternit Klasika

Eternit Klasika duomenys

Gamintojas: Eternit

Aprašymas

„Eternit Klasika“ - tai tradicinio profilio banguoti lakštai, turintys tokį patį plotį ir tokios pat formos bangas, kaip asbestinis šiferis. Šie lakštai namui suteikia klasikinį vaizdą, todėl jūsų sodyba ar namas visuomet atrodys tvarkinga ir deranti prie supančios aplinkos.

„Eternit Klasika“ turi gamykloje nupjautus kampus, todėl lakštus sumontuoti paprasta, greita ir pigu, o optimalus lakšto dydis leidžia patogiai dengti didelio ploto stogus.

Šio profilio lakštai gaminami jau daugiau nei 20 metų, todėl pasirinkę juos neapsiriksite. Tai saugus ir patikimas sprendimas, ypač tinkantis senų pastatų renovacijai, nes nereikia keisti stogo konstruktyvo ir grebėstų.

Produkto išskirtinumai

Jį lengva sumontuoti, ir tai galėsite padaryti patys.
Jis suteikia stogui tradicinę, klasikinę išvaizdą.
Jis yra patikimas ir saugus.
Gamintojas jam suteikia kokybės garantiją.
Su apsauginėmis juostelėmis Safety Strips.

Techniniai duomenys

Medžiaga: pluoštinis cementas (DIN EN 12467)
Svoris: 15,2 ±0,5 kg/vnt
Matmenys: 1250 x 1130 mm
Storis: 6±0,6 mm
Statybinės medžiagos klasė: nedegi, A2-s1, d0 (DIN EN 13501-1)
Rekomenduojamas stogo nuolydis: 7°-90°
Naudingas plotas: 1.15 m2/vnt.
Spalvos: 8
Pritaikymas: stogo dengimas

Montavimo instrukcija

Savybės

Atsparumas atsmoferiniam poveikiui
Atsparumas kenkėjams
Atsparumas ugniai
Atsparumas UV spinduliams ir spalvos stabilumas
Atvirumas difuzijai, drėgmės savireguliacija
Garso slopinimo efektas
Taupumas

Galimos spalvos

*Spalvos skirtos susipažinimui ir atspalviu gali skirtis nuo tikrosios spalvos. Tikslesnės spalvų paletės teirautis pardavimo skyriuose.

Eternit banguotų lakštų savybės

  • Didelis atsparumas atmosferiniam poveikiui – ši stogo danga idealiai pritaikyta lietuviškam klimatui: nebijo temperatūros svyravimų, kritulių poveikio ir kitų gamtos stichijų.
  • Atsparumas kenkėjams – banguoti lakštai atsparūs įvairiems mikroorganizmams, vabzdžiams ir kitiems kenkėjams.
  • Atsparumas ugniai – danga atitinka visus saugos reikalavimus, todėl namuose būsite saugesni nuo ugnies ir kitų stichijų.
  • Atsparumas UV spinduliams ir spalvos stabilumas – dėl unikalių medžiaginių savybių, ši danga nebijo kenksmingo UV spindulių poveikio, dangos spalva išlieka ryški ilgą laiką.
  • Atvirumas difuzijai, drėgmės savireguliacija – gaminant Eternit banguotus lakštus, naudojamos technologijos, kurios leidžia stogui kvėpuoti, užtikrina gerą oro cirkuliaciją ir padeda reguliuoti drėgmę.
  • Garso slopinimo efektas – kokybiškai sumontavus Eternit dangą, naudojant patikimas izoliacines medžiagas, būstas tampa atsparesnis išorės triukšmui.
  • Taupumas – Eternit klasika kaina yra išties nedidelė, o kainos ir kokybės santykis visada Jūsų naudai! Dėl tikslios produktų kainos kreipkitės čia

DUK

Kiek trunka šios dangos montavimas?

Gamybos metu Eternit klasikinė stogo danga paruošiama montavimui – nupjaunami banguotų lakštų kampai. Dėl to šios dangos montavimas yra labai paprastas ir greitas: dažniausiai trunka iki kelių dienų.

Ar Eternit banguoti lakštai tinka ir dideliam stogui?

Tikrai taip. Jų dydis yra optimalus ir leidžia patogiai, greitai bei estetiškai padengti tiek mažo, tiek didelio ploto stogus.

Ar tai ekonomiškas pasirinkimas?

Žema Eternit klasika kaina ir nedideli priežiūros kaštai šią dangą daro itin ekonomišką.

Renovuoju senos statybos būstą. Ar galima rinktis šią stogo dangą?

Ši stogo danga yra saugus ir patikimas sprendimas visų tipų pastatams, tačiau ypač tinka senų pastatų renovacijai, nes dangos keitimas ypač patogus, nereikia keisti stogo konstruktyvo ir grebėstų. Elegantiški, tačiau labai subtilūs banguoti lakštai puikiai derės ir prie senesnio tipo pastato fasado, kitų eksterjero detalių.

Ar banguoti lakštai, padengti dažais, greitai nenubluks, nenusidėvės?

Dėl giluminio ir tolygaus dažymo technologijos panaudojimo gamybos procese, Eternit klasika lakštai nudažomi itin kokybiškai. Lygus dažų paviršius užtikrina lakštų padengimo ilgaamžiškumą ir atsparumą: spalva išliks ryški ilgus metus!

Ar padengus stogą šia danga, namuose nebus per karšta/per šalta?

Banguotiems lakštams nudažyti naudojami specialūs dažai, kurie leidžia stogui kvėpuoti. Dėl dažų nesukuriamas šiltnamio efektas pastato viduje, todėl nesikaupia kondensatas. Taip nuo drėgmės poveikio apsaugomos namo konstrukcijos ir stogo apšiltinimo sluoksnis.

Eternit Klasika

×
×