Apie Statybas

UAB VIDARA atlieka bendruosius statybos ir inžinerinių tinklų darbus, bei kultūros paveldo statinių tvarkybą. Pastaruoju metu statybos skyrius visą dėmesį ir jėgas koncentruoja į kultūros paveldo statinių tvarkomuosius darbus. Sėkmę šiuose darbuose lemia aukšta inžinierinių darbuotojų ir darbininkų kvalifikacija bei priimami racionalūs visos komandos techniniai – organizaciniai sprendimai. Mūsų gretose dirba darbuotojai, kuriems yra išduoti Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos ir VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centro kvalifikacijos atestatai statybos, rekonstrukcijos ir remonto darbams atlikti, bei Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos specialistų 2-os ir 3-ios kategorijos atestatai tvarkomųjų paveldosaugos darbų vadovavimui ir jų atlikimui, architektūros konstrukcijų tyrimui ir paveldosaugos darbų projektų rengimui. Taip pat ekspertizės specialisto tvarkomųjų paveldosaugos darbų, nekilnojamųjų kultūros vertybių vertinimo ir inžinerinio nekilnojamojo kultūros paveldo specialiosios ekspertizės atlikimui. Norime pateikti keletą svarbesnių mūsų projektų: Marijampolės Šv. Arkangelo Mykolo mažoji bazilika, Marijampolės marijonų vienuolynas, Marijampolės senoji ligoninė, Rygiškių Jono gimnazija, Griškabūdžio Kristaus Atsimainymo bažnyčia, Lietuvos Respublikos Prezidento K. Griniaus memorialinis muziejus.

UAB VIDARA pripažinta atitinkanti vadybos sistemos tarptautinius ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ir OHSAS 18001:2007 standartus. Suteikti "Det Norske Veritas Managment System Sertifikate" Nr.444420-2008-AQ-FIN_FINAS, Nr.44421-2008-AQ-FIN_FINAS ir Nr.44422-AQ-FIN_FINAS sertifikatai.

   

 

Jums reikalingas namo stogas ar fasadas?
Suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu.

Įveskite žemiau esančiuose laukeliuose telefono numerį ir miestą. Mūsų vadybininkai jums paskambins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.